Skocz do zawartości

Uczucia październik


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu weszłam w jedynkę. Pytanie co mnie czeka w uczuciach w październiku. Singielka. 

 

Diabeł XV, śmierć XIII, król monet i 8 buław 

 

Przerazila mnie ta śmierć przy diable. Może przyczepi się ktoś bardzo toksyczny i męczący. Szybka akcja ewakuacja? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Singielka. 

 

Diabeł XV, śmierć XIII, król monet i 8 buław 

Pojawi ktoś nowy,  kto przerwie Twoje uwikłanie w samotność, te ograniczenia, ten kaganiec, który nie pozwalał Ci się wyrwać do mężczyzn wreszcie zostanie przerwany. Widać ożywione korespondencje, rozmowy z pewnym facetem. 

 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pojawi się jakiś pan lekcja do przerobienia. Przyciągniesz go swoim cieniem i dzięki temu przerobisz jakiś problem, który zepchnęłam głęboko np. czym przyciągam pewnie typ mężczyzn. 
Polecam na you tube filmiki Joanna Grabskiej. 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.09.2020 o 20:03, panna.marta napisał:

We wrześniu weszłam w jedynkę. Pytanie co mnie czeka w uczuciach w październiku. Singielka. 

 

Diabeł XV, śmierć XIII, król monet i 8 buław 

 

Przerazila mnie ta śmierć przy diable. Może przyczepi się ktoś bardzo toksyczny i męczący. Szybka akcja ewakuacja?

Transformujący(śmierć) romans (8buław) z majętnym mężczyzną (król denarów) , poznanym przy alkoholu(diabeł) - generalnie ja tu dobry sex widzę i bym się tym nie martwiła, haha ;-)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pojawi się Pan na horyzoncie. Diabolo może pokazywać, że początkowo będzie to typowo fizyczne, takie trochę uzależniające :P No ale w Śmierci zmiana. Facet będzie taki ułożony, pracowity, ziemski typ. Widać rozmowy, kontakty, może nawet spotkania w tych 8 Buław.

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Smierc po diable to uwielbienie z jakis toksyczności, z jakis krępujących wiezow. Może jakas niemoc w kontaktach towarzystakich Cie paraliżowała i ta smierc przynosi uwolnienie.

Smierc po złych kartach ma dobre, oczyszczające znaczenie. 

Wygląda na to, ze bedziesz z kims korespondowała bo 8 bulaw ro właśnie sms, czaty, itp z tym moneciakiem

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.09.2020 o 20:03, panna.marta napisał:

We wrześniu weszłam w jedynkę. Pytanie co mnie czeka w uczuciach w październiku. Singielka. 

 

Diabeł XV, śmierć XIII, król monet i 8 buław 

 

Przerazila mnie ta śmierć przy diable. Może przyczepi się ktoś bardzo toksyczny i męczący. Szybka akcja ewakuacja? 

Mi się widzi tu koniec (Śmierć) złej pasy (Diabeł). Może były  jakieś ograniczenia, obsesyjne obawy przed relacjami (Diabeł), teraz to w Tobie znika, mija, całe życie ulega transformacji (Śmierć). Wynikiem której będzie zapoznanie poważnego, stabilnego mężczyzny (Król Monet) - dużo komunikacji, flirtu z nim (8 buław) :)

Napewno będzie dobrze, się nie bój :)

Powodzenia i miłości Ci życzę:koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...