Skocz do zawartości

Nie lubię się witać, ale jeszcze bardziej narzekać :-)


Świat_mi_w_głowie

Rekomendowane odpowiedzi

... a zatem witajcie :-)

 

Tematami ezo pasjonuję się od niemalże 20stu lat.

Więcej czuję, mniej potrafię przekazać, ale nad czakrą gardła pracuję :-) 

Wiedzę z numerologii i astrologii wspomagam kartami, które są chyba moim największym uzależnieniem :-)  

Na forum będę na zawsze bądź na chwilę - to się jeszcze okaże, gdyż odczucia jak narazie mam mieszane - się zobaczy, haha :-)

 

Pozdrawiam serdecznie ! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, Świat_mi_w_głowie napisał:

... a zatem witajcie :-)

 

Tematami ezo pasjonuję się od niemalże 20stu lat.

Więcej czuję, mniej potrafię przekazać, ale nad czakrą gardła pracuję :-) 

Wiedzę z numerologii i astrologii wspomagam kartami, które są chyba moim największym uzależnieniem :-)  

Na forum będę na zawsze bądź na chwilę - to się jeszcze okaże, gdyż odczucia jak narazie mam mieszane - się zobaczy, haha :-)

 

Pozdrawiam serdecznie ! 

Cześć, Witaj :) bardzo spodobał mi się Twój opis :)  Fajnie, że jesteś. 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Priestess napisał:

Cześć, Witaj :) bardzo spodobał mi się Twój opis :)  Fajnie, że jesteś. 
 

Witaj :-)

Jeszcze nie wiem z jakiego powodu tu "przyszłam" a raczej kogo mam tu poznać i czego się dowiedzieć, ale pewnie niebawem się dowiem, także rozglądam się, czytam i obserwuję, bo czuję, że jest w tym jakiś istotny powód :-)

Wszystkiego dobrego Ci życzę i dziękuję za przywitanie <3 <3 <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lianna napisał:

Witaj :)

 

Ja jednak mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej :koniczynka: Przyda się śwież krew :P żartuję oczywiście ;) Śmiało pytaj, pisz i baw się fajnie :1s_n:

Hahaha! Ależ mnie rozbawiłaś kobito!     :-D Choć jednocześnie poruszyłaś istotną kwestię ochrony przed atakami energetycznymi :-) Sama szczęśliwie mam kosmiczną ochronę i w kluczach wcieleń również, także radzę sobie z tym nieźle, jednakże nawet ja wystawiać się na żer nie lubię i stąd nigdzie na internecie nie funkcjonuję :-) A tutat nie wiem co, ale coś mnie przywiało, haha :-))

Dzięki i pozdrawiam <3 <3 <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Cześć, droga Świat :)

Mam nadzieję, że będzie Ci się z nami tu dobrze i nigdzie nie znikniesz :) Nie mogę się doczekać rozmów z Tobą o astro i kartach :)

Pozdrawiam ;)

Cześć Roseanna :-)

Tak w ogóle to w realu jestem Daria Anna :-) Nie mogłam w nocy spać, analizowałam sobie karty a że na wrzesień, na pracę miałam świat to ten świat mi w głowie siedział i tak w półprzytomnie, o tej nazwie ten profil sobie założyłam, haha :-)) Dzięki i do spisania na wątkach <3 <3 <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...