Skocz do zawartości

Co przyniesie październik?


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Kochani

Czas na październik ;)

 

1. Życie zawodowe w październiku

 

Kochankowie  - Mag - Diabeł 

 

Krótko dodam, że staż w upragnionej branży niestety dobiegł końca w 09.2020. Teraz podjąłem pracę w dużej korporacji,  ale równolegle szukam innej pracy w branży, która mnie interesuje (tam gdzie miałem dotąd staż)

 

Z kart natomiast wynika,  że czeka mnie jakiś trudny wybór zawodowy. Mag to nowe możliwości, ale Diabeł hamuje rozwój spraw. To ograniczenia, może więc ta nowa praca w korpo zburzy potencjał na zmianę na inną w tej branży,  o której marzę..

Na razie jednak nie ma niczego na horyzoncie.

 

2. Uczucia do listopada 

 

6 Denarów  - Papież  - 6 Buław

 

Z kart wynika, jakbym miał jednak kogoś poznać, skoro teraz nikogo nie ma sensownego w moim otoczeniu, a wieńcząca rozkład 6 Buław to jednak sukces i triumf, no chyba,  że pogodzę się z samotnością ;)

6 Denarów to brak równowagi, więc to ja będę dążył do kontaktów,  ja będę inicjował, bo dalej jest Papież czyli informacja, że ta osoba będzie niedostępna  z braku czasu i stąd brak z jej strony inicjatywy.

Papież to właśnie niedostępność.

 

A Wy co o tych rozkładach myślicie?

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

. Życie zawodowe w październiku

 

Kochankowie  - Mag - Diabeł 

Napewno staniesz przed jakimś wyborem, ale uwaga bo mag i diabeł to poważne ostrzeżenie. Ktos bedzie Cie strasznie manipulował. Taka kombinacja kart jest bardzo niebezpieczna. 

Diabel tez pokazuje, że to miejsce gdzie jesteś nie satysfakcjonuje Cie, a jestem tam bo musisz po prostu. Mag daje możliwości wyrwania się z tego, ale ostatecznie nie zmienisz tej pracy w tym.miesiacu. 

Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Uczucia do listopada 

 

6 Denarów  - Papież  - 6 Buław

Nie widzę bys kogos mial poznac. W tej konfiguracji Papiez nie mówi o zwiazku, a byciu singlem, zwiazku niet. Jeśli już to jakieś znajomości z doskoku w tej 6 bulaw, ale przy 6 denarow widac ze samo nie przyjdzie tylko trzeba będzie w cos zainwestować..., tak trochę kupic sobie jakas znajomość np. Oferując drinka, kina itp w tych kartach to tutaj znajomość interesowna

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Arbogast napisał:

Diabel tez pokazuje, że to miejsce gdzie jesteś nie satysfakcjonuje Cie, a jestem tam bo musisz po prostu. Mag daje możliwości wyrwania się z tego, ale ostatecznie nie zmienisz tej pracy w tym.miesiacu. 

Dokładnie jest tak jak mówisz. Jestem w tej korpo bo nie mam innego wyjścia, ta praca mnie nie satysfakcjonuje. Szukam pracy w "mojej" branży ale też mi się wydaje, że w październik nic się nie zmieni.

Co do uczuć - myśle,  że Twoja interpretacja jest naprawdę bardzo realna. ;)

Dzięki! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Życie zawodowe: myślę, że będzie opcja alternatywna Twojej obecnej pracy, bedziesz między nimi wybierał (Kochankowie), ale Mag razem z Diabłem rzeczywiście wyglądają tak se:  będziesz czarowany starannie z obiecankami wspaniałych możliwości rozwoju (Mag), przy tym tak naprawdę będziesz miał jakiś mega niefajne warunki - ograniczające/przywiązujące - czyli reklama - jedno, papier - inne. Lub opisuje obecną sytuację na rynku pracy - rozglądasz się (Mag), wybierasz (Kochankowie), ale przez okres wirusowy i tak wszystko leży (Diabeł).

2. Uczucia: ja tak naprawdę w tych kartach za mocno uczuć nie widzę, chyba że masz relacje koleżeńską (6 monet), dawną, zaufaną (Kaplan) i coś u was ruszy się do przodu (6 buław) ;) Może przez jakąś pomoc okazaną, czy coś takiego rodzaju :)

Udanego października ;)

Odnośnik do komentarza

1. Mi się to skojarzyło z jakąś manipulacją, uwikłaniem w umowę przez co będziesz miał ograniczone pole manewru. Piszesz pracujesz w  korpo więc by się zgadzało bo tam panuje wyzysk , inwigilacja i manipulacja człowiekiem. Zwróc uwagę na umowę co zawiera bo mag z diabłem to z takim przyduszeniem się kojarzą i może chodzić raz o toksyczną atmosferę w pracy co rzutować bedzie na Twoje samopoczucie lub dwa jakąś wiążącą umowę co zahamuje Twój wybór co do wyboru ewentualnej innej pracy. Trzeba będzie też dużo pracować żeby nie dać się wygryźć, praca z przymusu

2. Miłości na horyzoncie nie widać w październiku:/ ale kontakt ze znajomymi na ktorych możesz liczyć jak najbardziej:)  i podniesie Cie to trochę  na duchu;) 

Wszystkiego dobrego 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2020 o 11:40, Ziomal597 napisał:

 

 

1. Życie zawodowe w październiku

 

Kochankowie  - Mag - Diabeł 

Tutaj będziesz miał jakiś wybór, będziesz musiał się zastanowić, ktoś będzie opowiadał ładne słówka, trochę wszystko koloryzował, manipulował a nie do końca tak będzie jak to zostanie przedstawione. Diabeł to nie są dobre intencje więc bym uważała

W dniu 26.09.2020 o 11:40, Ziomal597 napisał:

 

2. Uczucia do listopada 

 

6 Denarów  - Papież  - 6 Buław

Uczuć tutaj za bardzo nie widzę, bardziej jakaś stopa koleżeńska, ktoś kto da wsparcie, pomoże w trudnych chwilach. Może to Ci dodać skrzydeł, ale nie ma tu big love a bardziej przyjaźń, stopa koleżeńska

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 26.09.2020 o 11:40, Ziomal597 napisał:

. Życie zawodowe w październiku

 

Kochankowie  - Mag - Diabeł

Czeka Cię decyzja do podjęcia... i to moze być trochę wybór jak między dżuma a cholerą... 

W dniu 26.09.2020 o 11:40, Ziomal597 napisał:

Uczucia do listopada 

 

6 Denarów  - Papież  - 6 Buław

Relacja koleżeńska, w której pojawi się jakiś potencjał bardziej randkowy :) ewentualnie szykują się jakieś spotkania z kumplami i jakieś wspólne łowy :z_jezorem:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2020 o 11:40, Ziomal597 napisał:

 

1. Życie zawodowe w październiku

 

Kochankowie  - Mag - Diabeł 

 

Może jakiś wybór będzie przez tobą coś co będzie cię kusić a mimo wszystko zostaniesz tutaj gdzie jesteś 

 

2. Uczucia do listopada 

 

6 Denarów  - Papież  - 6 Buław

Ładne te karty mimo wszystko. Bardzo lubię papieża uważam, że pojawi się ktoś. Karty nie mówią wprost kto, ale na pewno jakas szansa z której możesz skorzystać. Coś wartościowego. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2020 o 11:40, Ziomal597 napisał:

Hejka Kochani

Czas na październik ;)

 

1. Życie zawodowe w październiku

 

Kochankowie  - Mag - Diabeł 

 

Widać, że stoisz przed dylematem, czy pozostać w nowym miejscu, czy pójść inną ścieżką. Mam wrażenie, że ktoś będzie chciał Ci złożyć "dobrą ofertę", ale w rzeczywistości okaże się, że zakres obowiązków odbiega od tego, co tobie sprzedano. Mogą pojawić się nadużycia. Ewentualnie, spłacasz kredyt i musisz znaleźć taką pracę, aby zapewniła Ci płynność finansową.

 

2. Uczucia do listopada 

 

6 Denarów  - Papież  - 6 Buław

 

Ja myślę, że ty możesz być w Papieżu, a więc podchodzisz do spraw uczuciowych bardzo racjonalnie, ale zarazem jest Ci trochę dobrze tak jak jest. 6 denarów to dla mnie nierówne traktowanie drugiej osoby, a więc albo ty zbyt mało od siebie dajesz albo ta druga strona jest biorcą niż dawcą. Nie widzę na ten moment większego uczucia, ale nie oznacza to, że nie będziesz się czuł dobrze sam ze sobą.

 

A Wy co o tych rozkładach myślicie?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Widać, że stoisz przed dylematem, czy pozostać w nowym miejscu, czy pójść inną ścieżką. Mam wrażenie, że ktoś będzie chciał Ci złożyć "dobrą ofertę", ale w rzeczywistości okaże się, że zakres obowiązków odbiega od tego, co tobie sprzedano.

Dokładnie tak jest.. mocna wróżba, bo co prawda jest to rozkład październikowy, a już we wrześniu odczuwam tą wizję...

Mam dylemat,  bo muszę podjąć decyzję, czy zostać w korpo mając dobre wynagrodzenie ale branża niechciana, czy wybrać bezpłatny staż ale w upragnionej branży z (niepewną)  perspektywą na awans w postaci zatrudnienia.

Wybrałbym i jedno i drugie ale godzinowo wszystko się zazębia ale mimo to wybiorę chyba kasę i korpo , czyli to by wskazywało na kartę Diabła - sprzedanie swoich marzeń w imię komfortu...

No ale zobaczymy, czas pokaże. Dzięki  ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że Diabeł pokazuje skuszenie się na pójście "łatwiejszą drogą". Praca w korpo da Ci pewne zatrudnienie, ale kosztem twoich marzeń o rozwoju w kompletnie innej dziedzinie. Aczkolwiek pamiętaj, że Diabeł nie musi nas zniewolić, on czasem zamyka nas w złotej klatce, ale z otwartymi drzwiami. Trzeba się wykazać siłą charakteru, aby ponowie otworzyć te drzwi i opuścić klatkę. Możesz zawsze postawić rozkład, aby sprawdzić drogowskaz od kart na obie ścieżki zawodowe.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, mezza napisał:

Bardzo możliwe, że Diabeł pokazuje skuszenie się na pójście "łatwiejszą drogą". Praca w korpo da Ci pewne zatrudnienie, ale kosztem twoich marzeń o rozwoju w kompletnie innej dziedzinie. Aczkolwiek pamiętaj, że Diabeł nie musi nas zniewolić, on czasem zamyka nas w złotej klatce, ale z otwartymi drzwiami. Trzeba się wykazać siłą charakteru, aby ponowie otworzyć te drzwi i opuścić klatkę. Możesz zawsze postawić rozkład, aby sprawdzić drogowskaz od kart na obie ścieżki zawodowe.

Powiem Ci szczerze,  że bez kart wiem, że muszę pracować w tej korporacji, przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy. Muszę odłożyć trochę kasy, więc nie mogę niestety sobie odpuścić pracy z dość niezłym wynagrodzeniem.

Podjąłem decyzję,  że zrezygnuje z propozycji tego stażu w "mojej" branży, bo nie pogodzę dwóch projektów na raz. 

Decyzja baaaardzo bolesna, druzgocąca ale nie mogę teraz sobie pozwolić na straty.

Ten Diabeł w punkt tutaj wyszedł.  Uwiązanie ze wszystkich stron, bo praca kostyczna godzinowo, a do tego sytuacja mnie zmusza do pozostania w tym miejscu.

Mag z kolei mógł pokazać nowe możliwości, ale co z tego jak potem wyszedł Diabeł...

Ahh. Pytanie było na październik,  tymczasem mamy jeszcze wrzesień,  a wróżba praktycznie dopełniona, bo już wszystko "wyszło na jaw"... ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...