Skocz do zawartości

Podwyżka po przedłużeniu umowy. ZWERYFIKOWANE


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Mąż zapytał czy dostanie podwyżkę po przedłużeniu umowy w grudniu 

 

Cesarzowa, 9 buław, 9 kielichów

Przy przełożeniu wyszła jeszcze 8 pentakli. 

 

Uważam, że zmęczony jest już tą niepewnością związaną z kwestią przedłużania umowy - 9 buław. 

Natomiast karta 9 kielichów jest kartą "życzeniową" więc myślę, że jego oczekiwania się spełniają i tą podwyżkę dostanie, tym bardziej że pokazała się jeszcze Cesarzowa która zapowiada sukces i poprawę sytuacji - w tym wypadku materialnej. 

8 pentakli, myślę że sugeruje iż musi się on jeszcze wykazać, musi jeszcze pokazać swoje umiejętności aby przełożeni nie mieli wątpliwości co do słuszności podwyżki. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Kostroma napisał:

Mąż zapytał czy dostanie podwyżkę po przedłużeniu umowy w grudniu 

 

Cesarzowa, 9 buław, 9 kielichów

Przy przełożeniu wyszła jeszcze 8 pentakli. 

No nie wiem czy będzie podwyżka.. dla mnie te karty nie są takie oczywiste.. Cesarzowa oznacza szefową a 9 Buław to jej takie trzymanie pieniędzy przy sobie, natomiast męża widzialabym w karcie 9 Kielichów, która mówi o takim niepełnym zadowoleniu. Ewentualnie dostanie tą podwyżkę, ale mocno wywalczoną i dodatkowo 8 Denarów oznacza w tym przypadku dołożenie obowiązków.

Jednak mam nadzieję, że się mylę  ;)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lunaria napisał:

No nie wiem czy będzie podwyżka.. dla mnie te karty nie są takie oczywiste.. Cesarzowa oznacza szefową a 9 Buław to jej takie trzymanie pieniędzy przy sobie, natomiast męża widzialabym w karcie 9 Kielichów, która mówi o takim niepełnym zadowoleniu. Ewentualnie dostanie tą podwyżkę, ale mocno wywalczoną i dodatkowo 8 Denarów oznacza w tym przypadku dołożenie obowiązków.

Jednak mam nadzieję, że się mylę  ;)

No to mnie teraz zestresowałaś :obled:

Szczerze mówiąc taki punkt widzenia nie przyszedł mi do głowy. 

Mam nadzieję jednak, że moja interpretacja będzie słuszna ;p

Wszytsko się okaże końcem grudnia w każdym razie :tak:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kostroma napisał:

Mąż zapytał czy dostanie podwyżkę po przedłużeniu umowy w grudniu 

 

Cesarzowa, 9 buław, 9 kielichów

Przy przełożeniu wyszła jeszcze 8 pentakli. 

Myślę, że nie. Dlaczego? Otóż dlatego,  że szefowa stoi pod ścianą i zwyczajnie w świecie nie ma kasy na podwyżkę. 9 Buław to też karta defensywy, więc nie ma tutaj żadnych działań. Tak czy inaczej mąż i tak będzie zadowolony, jak nie z pieniędzy, to z tego, że wgl dostał nową umowę.

9 Pucharów to karta dobrej sytuacji,  aczkolwiek nie idealnej, tu zawsze mogłoby być lepiej, ale zadowolenie mimo to jest..

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kostroma napisał:

 

Cesarzowa, 9 buław, 9 kielichów

Przy przełożeniu wyszła jeszcze 8 pentakli. 

 

 

Ja myślę, że dostanie tylko nie taką jakby chciał więc będzie zadowolony, ale z takim ale, że nie do końca.

  • Dobre! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, panna.marta napisał:

Myślę, że będzie, ale może nie taka jaka by chciał. No bo jednak 8 monet jest i 9 kieli. Czy tam zarządza jakaś kobieta? 

To jest duża fabryka państwowa. Zarząd jest spory, i z pewnością bez kobiety właśnie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2020 o 12:42, Kostroma napisał:

Mąż zapytał czy dostanie podwyżkę po przedłużeniu umowy w grudniu 

 

Cesarzowa, 9 buław, 9 kielichów

Przy przełożeniu wyszła jeszcze 8 pentakli. 

Powinien dostać - bo rozkład zamyka 9 Kielichów, która często określana jest kartą spełnionych życzeń.

Ale już 8 Monet z przełożenia sugeruje, że trzeba będzie sobie na to zapracować. Jeśli w zarządzie nie ma kobiety - to Cesarzowa może pokazywać główną księgową, która może przyjąć postawę, że np. nie ma kasy w budżecie na koniec roku itp. Może być więc tak, że podwyżka będzie ale troszkę później (np. od stycznia).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 27.09.2020 o 12:42, Kostroma napisał:

Cesarzowa, 9 buław, 9 kielichów

Przy przełożeniu wyszła jeszcze 8 pentakli. 

Myślę, że tak. Cesarzowa na początku mówi o dobrobycie, plonach, więc jest dobrą zapowiedzią. Widać, że szefostwo jest niechętne (9 buław) i raczej nie wyjdzie z taką propozycją samo z siebie. 9 kielichów pokazuje zadowolenie męża i też jest kartą obfitości. Z przełożenia 8 monet, czyli trzeba będzie sobie na to zapracować, "wychodzić" tę podwyżkę albo wykazać się sumiennością i zaangażowaniem w pracy, może jakieś nadgodziny, dodatkowe projekty itp. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja 

 

Umowa została przedłużona, podwyżkę również dostał. 

Ale został przeniesiony na inny dział, z którego nie jest zadowolony gdyż jest tam znacznie cięższa praca. 

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Podwyżka po przedłużeniu umowy. ZWERYFIKOWANE
19 godzin temu, Kostroma napisał:

Weryfikacja 

 

Umowa została przedłużona, podwyżkę również dostał. 

Ale został przeniesiony na inny dział, z którego nie jest zadowolony gdyż jest tam znacznie cięższa praca. 

A, zadowolony z tej podwyżki? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...