Skocz do zawartości

Martusiowy październik


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani z góry przepraszam że tyle kart, ale byłam ciekawa co dalej... 

 

Aura :

3 bulaw, as monet, giermek mieczy 

 

Wpadnie kasa, fakt październik to czas premii 

 

Uczucia :

Wieża XVI, 2monety, 8 monet, 5monet i kapłan V

 

Praca nad sobą, zmiany we mnie, ale partnera jeszcze brak

 

Praca :

Siła VIII, cesarzowa III, 2miecze

 

Niby dobrze, bo szacunek i respekt dla mnie, ale te dwa miecze może coś co dla mnie niewygodne? 

 

Zdrowie:

Sprawiedliwość XI

Stabilne, równowaga 

 

Coś dobrego, nieprzewidzianego:

Rydwan VII, 7 kielichow, as kielichow 

 

Coś ruszy do przodu, coś co mnie niepokoilo 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, panna.marta napisał:

Aura :

3 bulaw, as monet, giermek mieczy 

3 Buław z Asem Denarów to planowania strategii finansowej w pracy, ścisła kalkulacja i analiza - Paź Mieczy.

To będzie miesiąc ukierunkowany typowo pod sprawy zawodowe.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, panna.marta napisał:

Uczucia :

Wieża XVI, 2monety, 8 monet, 5monet i kapłan V

 

Okres takiego luźnego podejścia do spraw związkowych dobiegnie końca. 8 Denarów z 5 Denarów może mówić o staraniu się wypełnienia pustki emocjonalnej poprzez chęć nawiązywania relacji przyjacielskich. 

Będziesz próbowałam wkupić się w łaski poprzez oferowanie pomocy - Papież.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, panna.marta napisał:

Praca :

Siła VIII, cesarzowa III, 2miecze

w pracy będzie się sporo działo, moc to jakiś wysiłek, ale taki, który docelowa jest wynagradzany. Myślę,  że tu będzie premia, ale jednocześnie karty zwracają uwagę na ewentualne opóźnienia, bo 2 Mieczy to blokady.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, panna.marta napisał:

Zdrowie:

Sprawiedliwość XI

Stabilne, równowaga 

 

Coś dobrego, nieprzewidzianego:

Rydwan VII, 7 kielichow, as kielichow

Zdrowie pomijam, bo nie jestem lekarzem,  ale tak na oko, warto się przebadać kontrolnie - Sprawiedliwość...

 

Niespodziewane

Może jakiś wyjazd, gdzie będzie sporo alko... ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, panna.marta napisał:

Kochani z góry przepraszam że tyle kart, ale byłam ciekawa co dalej... 

 

Aura :

3 bulaw, as monet, giermek mieczy 

 

A może będziesz rozglądała się za jakąś nową inwestycją, ulokowaniem pieniędzy, tak aby w przyszłości na siebie zaczęły zarabiać.

 

Uczucia :

Wieża XVI, 2monety, 8 monet, 5monet i kapłan V

 

Myślę, że będziesz musiała włożyć trochę wysiłku w poznanie nowej osoby, a z tym będzie bywało różnie, bo raz będziesz miała pozytywne nastawienie, a za innym razem absolutnie pesymistyczne. Widać, że ten miesiąc to pustka i zdecydowanie poczucie braku osoby, która kroczyłaby z tobą przez życie. Aczkolwiek Kapłan+5 monet może oznaczać wsparcie przyjaciela.

 

Praca :

Siła VIII, cesarzowa III, 2miecze

 

Będziesz czuła się bardzo pewnie w pracy w tym miesiącu, a obowiązki będą wykonywane bez zarzutu. Bardzo możliwe, że twoja pozycja jeszcze bardziej się umocni w nadchodzących tygodniach. Możliwe, że przed tobą moment na podjęcie jakiejś ważnej decyzji, co będzie wymagało wyciszenia i odseperowania się od świata zewnętrznego.

 

Zdrowie:

Sprawiedliwość XI

Stabilne, równowaga 

 

Coś dobrego, nieprzewidzianego:

Rydwan VII, 7 kielichow, as kielichow 

 

Nie wiem, czy planujesz jakiś zakup, ale jakbym widziała spełnienie jakiegoś marzenia: auto, wyjazd itp.

Pozdrawiam i życzę dobrego miesiąca.

18 godzin temu, panna.marta napisał:

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2020 o 17:59, panna.marta napisał:

Aura :

3 bulaw, as monet, giermek mieczy 

Pieniążki ci dodatkowe wpadną i nie wydasz ich na zachcianki.

W dniu 27.09.2020 o 17:59, panna.marta napisał:

Uczucia :

Wieża XVI, 2monety, 8 monet, 5monet i kapłan V

Wybuchu uczuć tu nie widzę, raczej uwolnienie się od tych negatywnych, praca nad sobą.

W dniu 27.09.2020 o 17:59, panna.marta napisał:

Praca :

Siła VIII, cesarzowa III, 2miecze

W pracy postawisz na swoim, coś uda ci się ugrać albo odsunąć w czasie, może więcej czasu na wykonanie jakiegoś zlecenia wynegocjujesz.

W dniu 27.09.2020 o 17:59, panna.marta napisał:

Zdrowie:

Sprawiedliwość XI

Stan stabilny, nic ci nie dolega.

W dniu 27.09.2020 o 17:59, panna.marta napisał:

Coś dobrego, nieprzewidzianego:

Rydwan VII, 7 kielichow, as kielichow 

Osiągniesz, dostaniesz , spełni sie ,cos na czym ci zależało.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: myślę, że widać planowanie/rozwój (3 buław) jakiegoś przedsięwzięcia (As Monet), przepracowanie szczegółów i komunikacja z tym związana (paź mieczy) :)

 

Uczucia: zniszczysz stereotypy i schematy emocjonalne, które dotąd ograniczały Twoje wejście w relacji, uwolnisz się (Wieża), możliwe, że za pomocą psychologa, terapii (Kaplan),widać, że nauczysz się widzieć, spostrzegać warianty (2 monet) i przepracujesz (8 monet) swoje lęki, poczucie braków, niską samoocenę, lęk przed samotnością (5 monet). 

 

Praca: widać udane załatwienie wszystkich spraw, Twoja wpływową pozycję, jako kobiety (Siła + Cesarzowa). Dużo energii i pomysłów (Siła + Cesarzowa), pewna pozycja finansowa. Może też udane (Siła) zawarcie umowy (2 mieczy) z jakąś kobietą (Cesarzowa) :)

 

Zdrowie: jest dobre, ale mogą być jakieś kontrolne badania lekarskie;

 

Dobre: widzę jakiś ruch, uwolnienie i dynamikę (Rydwan) w sprawach emocjonano-milosnych (7 kielichow +As Kielichów) :)

 

Powodzenia i udanego miesiącu :):koniczynka:

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

Aura: myślę, że widać planowanie/rozwój (3 buław) jakiegoś przedsięwzięcia (As Monet), przepracowanie szczegółów i komunikacja z tym związana (paź mieczy) :)

 

Uczucia: zniszczysz stereotypy i schematy emocjonalne, które dotąd ograniczały Twoje wejście w relacji, uwolnisz się (Wieża), możliwe, że za pomocą psychologa, terapii (Kaplan),widać, że nauczysz się widzieć, spostrzegać warianty (2 monet) i przepracujesz (8 monet) swoje lęki, poczucie braków, niską samoocenę, lęk przed samotnością (5 monet). 

 

Praca: widać udane załatwienie wszystkich spraw, Twoja wpływową pozycję, jako kobiety (Siła + Cesarzowa). Dużo energii i pomysłów (Siła + Cesarzowa), pewna pozycja finansowa. Może też udane (Siła) zawarcie umowy (2 mieczy) z jakąś kobietą (Cesarzowa) :)

 

Zdrowie: jest dobre, ale mogą być jakieś kontrolne badania lekarskie;

 

Dobre: widzę jakiś ruch, uwolnienie i dynamikę (Rydwan) w sprawach emocjonano-milosnych (7 kielichow +As Kielichów) :)

 

Powodzenia i udanego miesiącu :):koniczynka:

 

Dziękuję kochanie i wzajemnie :*

Odnośnik do komentarza

Aura :

3 bulaw, as monet, giermek mieczy 

 

Całkiem ok ta Twa aura :) może coś zaplanujesz i uda Ci się kupić? Kasa jakaś konkretna powinna być :) Może jakaś nauka w Paziu  ;)

 

Uczucia :

Wieża XVI, 2monety, 8 monet, 5monet i kapłan V

 

Zmiana przed Tobą w sferze uczuć. Chyba pracujesz nad sobą, jak chodzi o ten aspekt. Też widzę tutaj jakiś brak i zaznacza się być może ktoś starszy w tym Papieżu.

 

Praca :

Siła VIII, cesarzowa III, 2miecze

 

Ładne karty. Będziesz mieć tę moc :) Cesarzowa i obok 2 Miecze- nie do końca możesz być z czegoś zadowolona, albo będziesz mieć co do czegoś jakieś wątpliwości.

 

Zdrowie:

Sprawiedliwość XI

 

Uważam, że zdrowie dobre. Możliwe ewentualnie w Sprawca jakieś badania :)

 

Coś dobrego, nieprzewidzianego:

 

Jakiś sukces w Rydwanie, spełnienie marzeń, czego też Ci życzę. Udanego miesiąca ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...