Skocz do zawartości

Nowa relacja


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na nową relację, która toczy się nieśpiesznie, ale widzę zainteresowanie z jego strony i dobrze nam się ze sobą rozmawia. Kilka słów o panu: jest młodszy trzy lata, prowadzi aktywny tryb życia, uprawia sporty wyczynowe, a na co dzień jest kreatywny w pracy i ma też zdolności artystyczne. Diametralnie się różnimy, bo ja ze sportów tylko spacery i fitness, za to chodzę na koncerty, do kina i do restauracji, a on woli pojechać za miasto, nie kręcą go takie rzeczy.

Moje wszystkie poprzednie relacje były bez zobowiązań, dynamiczne, a tu jest wolne tempo, które czasami mnie bardzo irytuje i sprawia, że myślę, że nic z tego, ale powtarzam sobie, by doceniać jego ''normalność''.

 

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie

Będziemy się spotykać, widać kontynuację, wzajemne zainteresowanie, próbę stworzenia czegoś poważnego, radość. Na spokojnie.

 

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Będę się zastanawiała dalej i myślała o nim w nocy, czy coś z tego będzie, czy tylko coś mi się wydaje. Mogę też być poirytowana i zniechęcona opieszałością, ale wydaje mi się, że potem sprawy przyśpieszą i bardziej wykaże inicjatywę.

 

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

Zdecydowanie więcej tu ognia, namiętności i aktywności, niż w kartach wyżej. Relacja nabierze tempa, nie będę miała wątpliwości co do jego zamiarów.

 

Będę wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Maxii napisał:

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie

Relacja zmierza w stronę Słońca... ;)

W kierunku radości, harmonii  beztroski, nawet bym powiedział, że zmierza to w stronę randek. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Maxii napisał:

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Nie specjalnie dobrze. Pan będzie się serparował,  dystansował, a Ty będziesz o tym myślała paranoicznie. Ta sytuacja nie da Ci spokoju.

W październiku widać duży dystans, oddalenie i brak dla siebie czasu.

Generalnie same nerwy i niepokój tu niestety widać.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Maxii napisał:

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

no tu już lepiej... przede wszystkim będziecie się stale kontaktować.

3 Buław to karta przyszłości i perspektyw, co w zestawie z Królem Buław może ta karta mówić o chęci z jego strony budowania trwałej relacji.

Co więcej,  K Buław sugeruje, że to Pan w listopadzie będziesz wykazywał inicjatywę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie.

Będziecie wspólnie spędzać czas. Widać ze bardzo dobrze czujecie się w swoim towarzystwie. Wasza znajomość zaczyna się od przyjaźni, a nie od namiętności. 
 

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Tutaj relacja przyhamowuje, pan będzie miał jakieś inne problemy na głowie. Być może rozdzieli was wyjazd. W tym miesiącu właściwe nie będziesz wiedzieć na czym stoisz. 

 

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

W listopadzie jest zdecydowanie więcej kontaktu, Pan przejmie inicjatywę. Zaproponuje jakiś wspólny wyjazd. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
19 godzin temu, Maxii napisał:

 

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie

Po okresie fascynacji i wzajemnej sympatii nastąpi ochłodzenie relacji. Umiarkowanie pokazuje mi zazwyczaj, że coś/ktos ani ziębi ani grzeje. W sensie bardziej znajomość w tych kartach widzę niż związek 

23 minuty temu, zakretka23 napisał:

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Tutaj gość się zdystansuje, możliwa jakaś sprzeczka. Może mieć natłok zajęć, ale raczej będzie chodziło o hobby niż o pracę 

24 minuty temu, zakretka23 napisał:

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

Intensywne kontakty i prawdopodobnie propozycja spotkania :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Maxii napisał:

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie

W kierunku bardzo sympatycznym - spotkania (2 Kielichów), randki (2 Kielichów + Słońce), trwałej relacji (Słońce + Umiarkowanie). Raczej powoli będzie się ta relacja rozwijała, a Umiarkowanie na końcu można potraktować dodatkowo jako radę, żeby niczego nie przyspieszać.

21 godzin temu, Maxii napisał:

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Jakiś problem będzie gryzł pana i będzie mocno nad czymś rozmyślał. Może nad tym jak połączyć Wasze dwa światy (Rydwan)? Może się też pojawić jakaś dyskusja dotycząca wyjazdu.

5 buław zapowiada buławiany listopad, 5 to też często zmiany w Tarocie.

21 godzin temu, Maxii napisał:

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

Buławy - czyli ogień. Kontakty częste i intensywne i... albo pan z postawy mieczowego przejdzie do postawy buławianego albooo... pojawi się inny pan, tym bardziej, że mamy tu też 3 Buław.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

W jakim kierunku zmierza: 

Karty wyszły na taką romantyczną przyjaźń trochę :) 2 kielichów - to łączenie dusz, więź emocjonalna, Słońce natomiast u mnie się sprawdza jak typowo koleżeńska karta - taka szczerość, ufność, ciepło, ale takie wręcz dziecinne, Umiarkowanie też jest taką spokojną kartą, może jeszcze tak przedłużą się te koleżeńskie klimaty, zanim zacznie się akcja :) Z drugiej strony z sumy 8 - Siła - pojawi się z czasem namiętność :)

 

W październiku: widać sporo nerwów i jazd, chyba po jego stronie (Król Mieczy - jako on, 9 mieczy obok mieczy - no schizy, lęki), Rydwan i 5 buław też nie są przesadnie fajne nerwowo obok takich kart, może szykuje się jakiś wyjazd (Rydwan) przez który będzie się zamartwial i będzie to powodem waszej kłótni (5 buław). Myślę jednak, że w następnym miesiącu naprawi się ;)

 

Listopad: znowu dość fajny, ciekawy kontakt (8 buław), myślę że do naprawienia, rozwoju relacji (3 bulaw) osobiście i aktywnie się przyłoży (Król Buław). Z sumy 11 po HB - lub pogodzenie (Sprawiedliwość, osobiście dla mnie 11 prezentuje właśnie tą kartę), lub się jednak rozwinie się w fajnym kierunku (Siła) :)

 

Powodzenia i miłości :)

Odnośnik do komentarza

Relacja zmierza w fajnym kierunku. Na pewno widać spotkania, miło spędzony czas, wzajemną sympatię :).

W październiku widać jakieś Twoje nerwy, przejmowanie się, zamartwianie. Trochę taka wewnętrzna walka i szarpanina w tej 5 Buław i Rydwanie. Dość też seksualne te karty :P

W listopadzie to na pewno spotkania, raczej nie platoniczne :P Będzie się działo, chemii nie zabraknie. Trzymam kciuki ! :koniczynka:

 

Odnośnik do komentarza

W październiku będzie raz lepiej, raz gorzej. Takie ciągłe przepychanie ze skrajności w skrajność. Już myślisz, że jest super, a po chwili znowu :(

Początki bardzo dobre, ale taki ze zrywami ja napisałam. Potem to niestety dobrze nie jest. Dla mnie po wielkim wybuchu relacja osłabnie i stanie się "ni to ciepła, ni to zimna" . 

 

Ty sobie wyjmij karty na to co was dzieli, co przeszkadza w tej relacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2020 o 13:37, Maxii napisał:

Postawiłam karty na nową relację, która toczy się nieśpiesznie, ale widzę zainteresowanie z jego strony i dobrze nam się ze sobą rozmawia. Kilka słów o panu: jest młodszy trzy lata, prowadzi aktywny tryb życia, uprawia sporty wyczynowe, a na co dzień jest kreatywny w pracy i ma też zdolności artystyczne. Diametralnie się różnimy, bo ja ze sportów tylko spacery i fitness, za to chodzę na koncerty, do kina i do restauracji, a on woli pojechać za miasto, nie kręcą go takie rzeczy.

Moje wszystkie poprzednie relacje były bez zobowiązań, dynamiczne, a tu jest wolne tempo, które czasami mnie bardzo irytuje i sprawia, że myślę, że nic z tego, ale powtarzam sobie, by doceniać jego ''normalność''.

 

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie

Będziemy się spotykać, widać kontynuację, wzajemne zainteresowanie, próbę stworzenia czegoś poważnego, radość. Na spokojnie.

 

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Będę się zastanawiała dalej i myślała o nim w nocy, czy coś z tego będzie, czy tylko coś mi się wydaje. Mogę też być poirytowana i zniechęcona opieszałością, ale wydaje mi się, że potem sprawy przyśpieszą i bardziej wykaże inicjatywę.

 

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

Zdecydowanie więcej tu ognia, namiętności i aktywności, niż w kartach wyżej. Relacja nabierze tempa, nie będę miała wątpliwości co do jego zamiarów.

 

Będę wdzięczna za pomoc :)

1. Spokijnie, milo, grzecznie... 

 

 

2.tutaj widze jego dystans i takie zachowanie, ktore spowoduje, ze relacja da Ci troche nerwow, jakies spiecia, w wyniku których rozejda sie Wasz drogi na co wskazuje karta rudwan, a w tle niemoznosc dogadania sie. 5 bulaw. Byc moze on nie bedzie chcial tez seksu(tez czesto 5 bulaw), a odniesie wrażenie ze to ty bys chciala przez co moze wlasnie sie dystans zrobic. Mieczowi raczej nie szukają przygód. 

 

3.tu inny pan i relacja intensywna seksualnie. 

Edytowane przez Raisa_
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:

 

W jakim kierunku zmierza nasza relacja:

2 kielichów, Słońce, Umiarkowanie

Karty pokazały, że relacja z randkowej, przejdzie spokojnym tempem w koleżeńską, a potem nie będzie się działo nic. Można powiedzieć, że rozeszliśmy się w zgodzie.

 

Jak będzie wyglądała nasza relacja w październiku:

Król mieczy, 9 mieczy, Rydwan, 5 buław

Ktoś z was super określił, że relacja będzie miała zrywy, raz będzie dobrze, raz źle. Tak też było. Ogólnie sporo moich nerwów, zastanawiania się, po prostu się męczyłam myślami, czy on jeszcze się do mnie odezwie, potem już przygotowałam się na to, że nie, a on się odzywał. Nie widywaliśmy się przez jego wyjazdy i rzekomy natłok pracy.

 

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

Intensywnie wymienialiśmy wiadomości i trochę w nich było złości i wyrzutów, w efekcie przed jego tygodniowym wyjazdem dowiedziałam się, że nasza relacja nie jest tym, czego by chciał od związku, ale możemy się spotkać, jak wróci. Czekałam więc cały tydzień, ale nie odezwał się ani w trakcie wyjazdu ani do tej pory, a minął już miesiąc :)

Wobec tego pocieszyłam się w listopadzie weekendem u kolegi. 

 

Dziękuję wam bardzo za interpretacje, dzięki nim byłam przygotowana na to, że jednak tak kolorowo nie będzie, jak mi się wydawało :)

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.12.2020 o 16:46, Maxii napisał:

Relacja w listopadzie:

8 buław, 3 buław, król buław

Intensywnie wymienialiśmy wiadomości i trochę w nich było złości i wyrzutów, w efekcie przed jego tygodniowym wyjazdem dowiedziałam się, że nasza relacja nie jest tym, czego by chciał od związku, ale możemy się spotkać, jak wróci. Czekałam więc cały tydzień, ale nie odezwał się ani w trakcie wyjazdu ani do tej pory, a minął już miesiąc :)

Wobec tego pocieszyłam się w listopadzie weekendem u kolegi. 

 

Dziękuję wam bardzo za interpretacje, dzięki nim byłam przygotowana na to, że jednak tak kolorowo nie będzie, jak mi się wydawało :)

 

Ale dziwnie się ten Król Buław zmanifestował...Nie ma z tym kolegą kontynuacji?

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2020 o 22:20, Roulette napisał:

 

Ale dziwnie się ten Król Buław zmanifestował...Nie ma z tym kolegą kontynuacji?

Kolega odwiedził mnie w grudniu, pierwszy raz w tym roku. Ja u niego byłam trzy razy już.

A co do tego, na którego stawiałam karty: cisza jak makiem zasiał cały czas i nie spodziewam się, by się to miało zmienić już...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...