Skocz do zawartości

Zdrada?


MBorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od jakiegoś czasu uczę się znaczenia kart i raczej w podstawowych sprawach nie mam problemu z rozszyfrowaniem znaczenia kart. Tym bardziej jeśli chodzi tylko o mnie. 

Jednak 2 dni temu miałam sen, w którym rozkładam kartę na zdradę partnera i wyszedł numer XV, jak wiadomo to karta diabła. I chociaż rysunek przedstawiał coś innego, to ten sen dał mi do myślenia. Długo wahałam się czy rozkładać karty, ale ostatecznie wyłożyłam. Czy ktoś mógłby pomóc mi w interpretacji?

 

1. Czy on mnie zdradził?: Księżyc (Odwrócona)

2. Jego psychika (flirt słowny, wiadomości itp.): Królowa Pucharów

3. Jego serce(czy był zaangażowany uczuciowo): Sprawiedliwość (Odwrócona)

4. Jego ciało(czy był seks): Wieża (Odwrócona)


Teoretycznie znalazłam interpretację tych kart, ale nikt nie podaje pozycji odnośnie zdrady- zazwyczaj są interpretowane w pozycji prostej. 

To nie dało mi spokoju więc postanowiłam wyłożyć karty jeszcze raz uwzględniając w pytaniu imię partnera i wyszły takie karty:

 

1. Czy on mnie zdradził?: 10 mieczy (Odwrócona)

2. Jego psychika (flirt słowny, wiadomości itp.): Głupiec

3. Jego serce(czy był zaangażowany uczuciowo): Wisielec (Odwrócona)

4. Jego ciało(czy był seks): Mag (Odwrócona)

 

Chyba nie wygląda sytuacja zbyt wesoło?

Czy jest możliwość, że karty pokazały mi moje obawy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@MBorek

 

Po 1, wybrałaś zły dział, temat już przeniosłam, ale bądź uważna następnym razem przy wyborze miejsca na nowy post.

Po 2. pytanie nieco źle zadane, więc ciężko będzie interpretować. 

Po 3. Po co pytasz dwa razy o to samo? Wiadomo, że tylko sobie narobisz zamętu. 

Po 4. Jeśli chcesz, aby ktoś zinterpretował karty dla Ciebie, to musisz zamieścić swoją interpretację. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki. Postaram się kolejnym razem lepiej przygotować. 

A jak mogłoby brzmieć pytanie poprawnie? 
 

Więc tak:

1. Czy on mnie zdradził?: Księżyc (Odwrócona)
Moim zdaniem to symbolizuje, że ma coś za uszami i z pewnością coś ukrywa.

2. Jego psychika (flirt słowny, wiadomości itp.): Królowa Pucharów
Ta karta sprawia mi problem, bo jeśli Królowa Kielichów jest marzycielem, pragnie miłości, ale jest lojalna to burzy moją interpretację innych kart. A może właśnie potrzebuje potwierdzenia swojej samooceny i szuka jej właśnie poprzez media społecznościowe?

3. Jego serce(czy był zaangażowany uczuciowo): Sprawiedliwość (Odwrócona)

Sprawiedliwość w pozycji odwróconej oznacza moim zdaniem, że był wobec mnie niesprawiedliwy i zaangażował się z kimś uczuciowo.

4. Jego ciało(czy był seks): Wieża (Odwrócona)

I tutaj jest problem, bo na moje wieża w pozycji prostej jednoznacznie by sugerowała zdradę fizyczną, a odwrócona poniekąd mówi mi, że niektóre rzeczy do mnie nie docierają i opieram się przed pójściem naprzód? 
A może z drugiej strony sugeruje, że mam przeczucie, że coś takiego może się wydarzyć i mam wpływ, żeby tego uniknąć zniszczenia?

 

Jeśli chodzi o drugi rozkład to myślę, że poniekąd się pokrywają ze sobą:

1. Czy on mnie zdradził?: 10 mieczy (Odwrócona)

Gdyby była w pozycji prostej to bym już nie rozkładała kolejnych kart. Wiadomo, nóż w plecy. Ale odwrócona jest dość intrygująca, bo wydaje mi się, że niektóre karty miecza zwiastują koniec cierpienia, jakiegoś etapu. A z drugiej strony może niepewność?

2. Jego psychika (flirt słowny, wiadomości itp.): Głupiec

Głupiec sugeruje, że lubi sobie niezobowiązująco poflirtować.

3. Jego serce(czy był zaangażowany uczuciowo): Wisielec (Odwrócona)

I znowu odwrócony wisielec pokazuje, że rozglądał się wokół. Być może bał/boi się zakończyć związek ze strachu przed samotnością?

4. Jego ciało(czy był seks): Mag (Odwrócona)

Odwrócony Mag oczywiście kojarzy mi się z oszustwem, do którego oczywiście nigdy by się nie przyznał. 

 

Już sama nie wiem co o tym myśleć. W każdym razie nie wygląda to zbyt pozytywnie.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez MBorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Postaram się zinterpretować obie karty razem, bo nie uznaję wróżenia dwa razy na tę samą sprawę. Potraktuję drugą wróżbę jako dociągnięte karty.

 

17 godzin temu, MBorek napisał:

1. Czy on mnie zdradził?: Księżyc (Odwrócona), 10 mieczy (Odwrócona)

Księżyc może pokazywać zarówno Twoje obawy i lęki jak i jego nieszczerość oraz kłamstwa. Odwróconą 10 mieczy rozumiem jako koniec złudzeń i odkrycie bolesnej prawdy bycia oszukaną (przysłowiowy nóż w planach). Możliwe, że pan nie jest wobec Ciebie w pełni uczciwy.

17 godzin temu, MBorek napisał:

2. Jego psychika (flirt słowny, wiadomości itp.): Królowa Pucharów, Głupiec

Lubi niezobowiązujący flirt, lubi dreszczyk emocji związany z tym, że sięga po jakiś zakazany owoc. Wydaje się, że emocjonalnie jest osobą mało dojrzałą i podąża za swoimi pragnieniami serca. Kojarzy mi się to z poszukiwaniem uczucia motyli w brzuchu, szybkiego bicia serca, zauroczenia, być może tworzy takie okazje do rozmów, aby sobie tę romantyczną ekscytację zapewnić. Poza tym jest tutaj kobieta, więc ma z kim flirtować.

17 godzin temu, MBorek napisał:

3. Jego serce (czy był zaangażowany uczuciowo): Sprawiedliwość (Odwrócona), Wisielec (Odwrócona)

Tutaj nie widać kart uczuć, myślę że nie był zaangażowany w poważną relację. Z tym co wyżej, to myślę, że raczej flirt, zauroczenie, ale nie miłość. 

17 godzin temu, MBorek napisał:

4. Jego ciało(czy był seks): Wieża (Odwrócona), Mag (Odwrócona)

Myślę, że do seksu nie doszło, co jest bardzo dla niego frustrujące, bo dążył do realizacji tych pragnień. Mag to niestety oszust, bajerant, który nie myśli o zasadach i powinnościach, a o swoich własnych celach. Wieża odwrócona pokazuje jednak, że finalnie nie było ku temu okazji, jakaś szansa została zaprzepaszczona, co generalnie jest nie po jego myśli, budzi niezadowolenie. 

 

Podsumowując, czy on cię zdradził? Moim zdaniem jeszcze nie, chociaż miał na to ochotę. Czy jest wobec Ciebie uczciwy? Zdecydowanie nie jest i kręci coś na boku. Myślę, że Twoja intuicja dobrze podpowiada Ci, że należy być ostrożną i przyjrzeć się temu, co się między Wami dzieje. Oczywiście to tylko moja interpretacja i mogę się mylić, tak samo jak karty mogły pokazać Twoje lęki i obawy.

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy on mnie zdradził?: Księżyc (Odwrócona)

nie zdradził, pytanie wynika z twoich leków i braku pewności siebie, co za tym idzie brak zaufania do partnera - podstawa dobrej relacji, często to początek zdrady partnera, odwrócony księżyc to również fałszywe oskarżenia  

 

2. Jego psychika (flirt słowny, wiadomości itp.): Królowa Pucharów

Królowa pucharów to stała partnerk

 

3. Jego serce(czy był zaangażowany uczuciowo): Sprawiedliwość (Odwrócona)

Nie czytam odwróconych ale wiadomo ze oznacza to fałsz, oskarżenia i brak uczuć. Nie był zaangażowany, być może tutaj pokazał się zal do Ciebie 

 

4. Jego ciało(czy był seks): Wieża (Odwrócona) może nawet gdyby miał opcje to mu nie ...fizycznego seksu nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretuje tylko pierwszy rozkład, nie uznaję kart odwróconych:

 

Czy on Cię zdradził: Nie, to Twoje mylne wyobraźnię i lęki głównie (Księżyc);

 

Jego psychika: jako że w jego sercu panuje Sprawiedliwość, Królowe Kielichów odczytuje jak Ciebie samą. Kocha Cię :)

 

Jego serce: jest wierny, szczery w związku (Sprawiedliwość) :)

 

Jego ciało: seksu napewno nie było (w sensie z inną osobą), Wieża niszczy samą możliwość tego.

 

Będzie dobrze, nie przemartwaj się :) Trzymam kciuki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...