Skocz do zawartości

kwarantanna


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Miałam w zeszłym tygodniu miałam (sporadyczny) kontakt zawodowy z osobą ze zdiagnozowanym niedawno COVID-19. Boję się, że wyślą mnie na kwarantannę, czego baaaaardzo, BARDZO bym nie chciała :(

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na objęcie mnie kwarantanną?

Król Mieczy, Paź buław, Świat

 

Chyba nic z tego (uffff....) Król na początku mówi, że nie będzie kwarantanny. Paź buław może mówić o jakiejś wiadomości, może kontakcie z sanepidem? ale świat na końcu wskazuje na zakończenie "cyklu" w tym wypadku ewentualnych oczekiwań. 

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Priestess napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na objęcie mnie kwarantanną?

Król Mieczy, Paź buław, Świat

Król Mieczy to karta procedur, więc myślę,  że nawet jeśli nie kwarantanna to jakaś ...hmm jednorazowa kontrola,  rozmowa czy konsultacja... Po prostu będziesz musiała oficjalnie poinformować kogoś,  że miałaś kontakt z taką osobą. Kwarantanny tu jednak nie widać. Świat to otwarcie się, a nie zamknięcie w domu,  pazik to działacz, więc będziesz nieustannie w trybie zawodowym. Król Mieczy zwraca jednak uwagi na dopełnienie procedur. Kwarantanna  - nie, ale chyba będzie trzeba się przyznać,  że miałaś z kimś takim kontakt.

 

Zdrówka  ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Król mieczy już na początku mówi, że kwarantanny nie będzie, później masz pazia, który jest energiczny i działający. Świat to otwarcie, także tu zagrożenia nie ma.

 

Król mieczy ostatnio pokazał mi moje lęki, możliwe, że tu też wyszła twoja obawa.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Król mieczy może pokazywać ze tego się obawiasz i dużo o tym myślisz. Giermek buław i Świat pokazuje ze zajmiesz się czymś innym. Świat przy giermku nie jest zamknięciem. A jak zadzwoni sanepid to nie przedstawiaj się i powiedz, ze nie jesteś w stanie zweryfikować z kim rozmawiasz i poproś zgodnie z droga urzędowa by wysłali zawiadomienie pisemne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
12 godzin temu, Priestess napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na objęcie mnie kwarantanną?

Król Mieczy, Paź buław, Świat

Luzik, nie obejmą Cię kwarantanną. Może ktoś z sanepidu będzie się z Tobą kontaktował w tej sprawie (Król Mieczy), ale stwierdzą, że kontakt (Paź Buław) z tą osobą był znikomy, więc będziesz wolna od objęcia kwarantanną (Świat)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dzięki. Tak, formalnie sama się kontaktowałam z sanepidem (3 razy) i z lekarzami (2 razy), ale nikt nic nie wie i mam czekać.... za 3 dni minie okres trwania kwarantanny (gdyby była nałożona na mnie od 1szego dnia kontaktu z osobą chorą), a z tego co wiem sam chory jeszcze nie ma żadnych wskazówek i sam nie jest na kwarantannie :D no cyrk na kółkach :D 

Zakrętka ma dobry pomysł z tym "na piśmie", jest szansa, że to się odwlecze i mnie ominie :D dzięki

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Król Mieczy mógł zaznaczyć badacza/lub badaczy (lekarze?), chyba robią to w swoim tempie, odzew napewno będzie (paź buław), który powiadomi, że jesteś wolna wychodzić na zewnątrz i się przemieszczać, kontaktować się z innymi (Świat). Podsumowując - kwarantanny w tych kartach nie widać ;)

Odnośnik do komentarza

Nie będzie kwarantanny zdecydowanie. W Królu Mieczy również widzę badanie. A Świat i Giermek Buław to wychodzenie Twoje na zewnątrz, kontakty i aktywność. Nie ma w tym rozkładzie kart zamknięcia :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...