Skocz do zawartości

Czy coś z tego będzie? Prośba o pomoc w interpretacji


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji rozkładu. Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka, kilka razy się spotkaliśmy, ale póki co to bardzo, bardzo luźna relacja. Niby jest fajnie, ale potem przestaje się odzywać. Zapytałam kart i wyszło mi coś takiego:

 

1 - Co on wnosi w tą relację? 

10 MONET

Wychodzi na to że pieniądze, rodzinność i stabilizację (?)

2 - Czego ona oczekuje od niego?

KRÓLOWA MONET

Znowu chodzi o stabilizację, czułość i dobra materialne

3 - Czy on jest mną zainteresowany?

3 BUŁAW

Tak (?), on chce dalej się spotykać.

4 - Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska?

10 MIECZY

Został zdradzony, jego poprzedni związek gwałtownie się zakończył (i to akurat prawda, był bardzo długo z dziewczyną, która go zdradziła i zaszła w ciążę z innym)

5 - Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? 

KRÓL KIELICHÓW

Tak, ponieważ on ma jakieś wewnętrzne blokady, boi się otworzyć.

6 - Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?

7 MONET

Symbol cierpliwości, czyli co - tak, jest taka szansa ale muszę być bardzo, bardzo cierpliwa, bo to może potrwać

7 - Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans?

SŁOŃCE

Dobry znak (?), bez żadnych "ale", stare dobre małżeństwo.

 

Czyli co - wychodzi, że cierpliwie czekać i może coś z tego będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2020 o 21:08, [email protected] napisał:

Cześć :) Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji rozkładu. Ponad miesiąc temu poznałam chłopaka, kilka razy się spotkaliśmy, ale póki co to bardzo, bardzo luźna relacja. Niby jest fajnie, ale potem przestaje się odzywać. Zapytałam kart i wyszło mi coś takiego:

 

1 - Co on wnosi w tą relację? 

10 MONET

Wychodzi na to że pieniądze, rodzinność i stabilizację (?)

2 - Czego ona oczekuje od niego?

KRÓLOWA MONET

Znowu chodzi o stabilizację, czułość i dobra materialne

3 - Czy on jest mną zainteresowany?

3 BUŁAW

Tak (?), on chce dalej się spotykać.

4 - Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska?

10 MIECZY

Został zdradzony, jego poprzedni związek gwałtownie się zakończył (i to akurat prawda, był bardzo długo z dziewczyną, która go zdradziła i zaszła w ciążę z innym)

5 - Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? 

KRÓL KIELICHÓW

Tak, ponieważ on ma jakieś wewnętrzne blokady, boi się otworzyć.

6 - Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?

7 MONET

Symbol cierpliwości, czyli co - tak, jest taka szansa ale muszę być bardzo, bardzo cierpliwa, bo to może potrwać

7 - Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans?

SŁOŃCE

Dobry znak (?), bez żadnych "ale", stare dobre małżeństwo.

 

Czyli co - wychodzi, że cierpliwie czekać i może coś z tego będzie?

1. Myślę że chodzi o pewne tradycyjne podejście do związku, zachowania, kulturę osobistą, która została mu wpojona przez rodzinę. 

 

2. Ty oczekujesz od niego dojrzałego związku, opartego na poczuciu bezpieczeństwa i wzajemnym wsparciu. 

 

3. Ta karta daje dobre perspektywy dla związku. On już podjął decyzję że chciałby z Tobą spróbować, i będzie to wdrażał w życie. 

 

4. Tak, tutaj ewidentnie jest zranienie, ale ta karta też jasno pokazuje że najgorsze ma juz za sobą, i zaczyna się podnosić z tego niepowodzenia. 

 

5. Myślę że tak, ale na początku bardziej ofiarować siebie jako przyjaciółkę, pokazać że przede wszystkim chcesz go wesprzeć. 

 

6. Myślę że będziesz wytrwała , związek będzie się rozwijał, aczkolwiek w pewnym momencie możesz zacząć odczuwać zniecierpliwienie że wszystko tak powoli porusza się do przodu. 

 

7.Tak, związek będzie trwały, szczęśliwy i harmonijny.  Zapewnicie sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...