Skocz do zawartości

Rozkład - moje życie


Lidiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kochani :) 

 

Wczoraj w związku z jedną nieprzyjemną dla mnie sytuacją postawiłam sobie karty na pytanie: 

 

Jak postrzegają mnie inni/jakie sprawiam wrażenie na zewnątrz?

5 buław, Słońce, Głupiec

 

Mogę sprawiać wrażenie osoby kłótliwej, wybuchowej, porywczej, energicznej, pozytywnej i wzbudzającej zaufanie, rozrywkowej, lubiącej zabawę. 

 

Oraz taki ogólny rozkład - moje życie.

 

Moje życie obecnie - 8 buław - dynamiczna sytuacja, dużo bodźców, wydarzeń

Co osiągnęłam - 6 monet - nauczyłam się umiejętności zrównoważonego dawania i brania, angażowania się w relacje z ludźmi 

Co straciłam - 7 mieczy - to mi nie wygląda źle, jakbym straciła coś, co i tak nie było dobre, to znaczy kogoś zakłamanego lub nieuczciwego w stosunku do mnie

Rada co zrobić, by żyć w zgodzie ze sobą - Rydwan - cieszyć się z tego, co mam? nie bać się zmian?

Czego muszę się nauczyć - 6 mieczy - odpuszczania spraw, na które nie mam wpływu; pogodzenia się z przeszłością i nierozpamiętywania jej

Dokąd zmierza moje życie - 7 monet - do stabilnego, spokojnego okresu, na który cały czas pracuję 

Co jeszcze osiągnę - Siła - nauczę się większej kontroli nad samą sobą, większej rownowagi wewnętrznej. 

 

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie  wskazówki i interpretacje :) 

Wszystkiego dobrego! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
48 minut temu, Lidiaa napisał:

Jak postrzegają mnie inni/jakie sprawiam wrażenie na zewnątrz?

5 buław, Słońce, Głupiec

Możesz być postrzegana jako osoba energiczna, wartka, ale też nieco agresywna, kłótliwa. Słońce mówi o tym, że ludzie widzą Ciebie jako osobę lubiącą być w centrum uwagi, wokół której kręci się wiele spraw i atencji. Głupiec - mogą Cię postrzegać jako osobę o młodym wyglądzie, albo odważną, nieco zuchwałą i lekkomyślną, mało odpowiedzialną. 

 

50 minut temu, Lidiaa napisał:

Moje życie obecnie - 8 buław

Obecnie dużo się dzieje, nastąpił czas, w którym musisz wydatkować więcej energii lub angażować się w nowe sprawy. Czas komunikacji, kontaktu, działania. 

51 minut temu, Lidiaa napisał:

Co osiągnęłam - 6 monet

Umiejętność dawania i brania, proszenia o pomoc i ofiarowania pomocy, równowaga w relacjach. 

51 minut temu, Lidiaa napisał:

Co straciłam - 7 mieczy

7 mieczy to dla mnie zawsze osoba skryta, ktoś kto nie mówi wprost o tym co czuje i co myśli, sporo chowa w sobie, przez co wzbudza w ludziach dystans i nieufność. Ktoś, kto bardzo ostrożnie podchodzi do relacji międzyludzkich, bo boi się, że zostanie oszukany, wykorzystany, zdradzony. To już za Tobą, tego się pozbyłaś. 

53 minuty temu, Lidiaa napisał:

Rada co zrobić, by żyć w zgodzie ze sobą - Rydwan

Trzymać się swojego celu, być konsekwentną i zaangażowaną. Może myślisz o zmianie miejsca zamieszkania?

54 minuty temu, Lidiaa napisał:

Czego muszę się nauczyć - 6 mieczy

Odpuszczać, być gotową na to, że życia to ciągła zmiana, że nic nie jest dane na stałe i wszystko przemija. Nauczyć się, że jeszcze wiele w życiu nowych dróg i nowych etapów przed Tobą. Nauczyć się żegnać z klasą i spokojem, nie gwałtownie. 

55 minut temu, Lidiaa napisał:

Dokąd zmierza moje życie - 7 monet 

Do równowagi, spokoju, będziesz czerpać zyski z tego, co zainwestowałaś (dosłownie i metaforycznie), zamyka się jakiś cykl (może numerologicznie wchodzisz w nowy rok?) i pojawia się czas żniw, plonów. 

56 minut temu, Lidiaa napisał:

Co jeszcze osiągnę - Siła

Pewność siebie, świadomość swojej wartości, kobiecości, wewnętrzną siłę, samokontrolę. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spostrzegają Cię inni: jak osobę aktywną, energiczną (5 buław + Słońce), może nieco drażliwą i kłótliwą, ale zdolną do aktywnej pracy w zespole (5 buław). Z tym przyjazna, optymistyczną, szczerą, lubiącą być w centrum uwagi (Słońce), dziecinną, ufna, z otwartym sercem, kreatywną (Słońce i Głupiec), ale też pełna niespodzianek, impulsywna (Głupiec), wybuchową (5 buław + Głupiec) :)

 

Obecne życie: sporo znajomości, kontaktów, ruchu (8 buław)

 

Osiągnięcia: nauczyłaś okazywać innym praktyczną pomoc, wsparcie, być dobrą koleżanką, odnalazlas równowagę w dawaniu i braniu, tak :)

 

Straty: może straciłaś nieszczerych ludzi wokół siebie, a może nauczyłaś się mniej plotkować/kombinować;

 

Rada: być aktywną, działająca, znaleźć użycie swojej energii, może zająć się sportem, żeby to rozładowywać, podróżowac, może chodzić też o energię seksualną, po prostu znaleźć dynamiczne, energiczne hobby :)

 

Czego się nauczyć: odcinać się, odchodzić od tego, co Ci nie służy, szukać nowej, swojej drogi, też może chodzić o zainteresowaniach intelektualnych :)

 

Quo Vadis, Domine? (w sensie dokąd zmierza Twoje życie :) ) Jesteś gdzieś na początku swojej drogi, osiągnięcia swoich celi - ale małymi kroczkami idziesz w stronę stabilizacji, i jako że to jest karta monetowa, dobrobytu;

 

Co jeszcze osiągniesz: zapanujesz nad sobą, swoimi instynktami, przeszkadzającymi Ci na drodze, zapanujesz nad swoim życiem, z klasą pokonasz przeszkody, bedziesz pewna siebie i swojej kobiecej atrakcyjności :)

 

Wszystkiego dobrego :1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...