Jump to content

Uczestnicy forum - skojarzenia :)

Guest Nice
 Share

Recommended Posts

Taki temat, natchniony rozmową w zgadywance ;)

Na pewno każdy z nas jakoś widzi/odczuwa innych osób na forum, i tutaj możemy kojarzyć ich z muzyką, obrazami, wierszami, filmami, kolorami, nawet kartami, czakrami, olejkami/kamieniami i z astrologicznym i wskaźnikami :) Lub po prostu jak my wyobrażamy tą osobę po innej stronie :) Może być wszystko tak naprawdę, poza rzeczami obraźliwymi, złośliwymi, no i bez przekleństw. Reszta zgodnie z regulaminem forum :)

Są chętni? ;)

Edited by Nice

Sam nick Roseana Xavier i profilowe kojarzy mi sie z tajemniczością, magią. Wyobrażam sobie Ciebie jako drobną, delikatna brunetkę z długimi, brązowymi włosami, szczupłe ręce, blada cera, zielone oczy. Wydaje mi sie, że jesteś z natury introwertyczna i lubisz psychologię i kryminały. Mysle ze jestes inteligentna i oczytaną kobietą. Lubisz spędzać czas blisko natury, zwierząt. To takie pierwsze skojarzenie ;)

Edited by aliceice

O Piko już napisałam: 

6 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

dawno już wyobrażałam Cię jako bikera z kwiatami we włosach :D Sorki, nie obrażaj się :P

Lianna:

Схема вышивки «Лесной ручей» - Вышивка крестом

Камень горный хрусталь и его свойства

Lunaria:

Обои для рабочего стола Листья Природа осенние воде на ветке

Осенний лист | Пикабу

Серебряные серьги луна купить в Минске в ювелирном магазине Минолита

NadziejaZoja:

Runoutofbreath:

Гранатовый браслет " Королевский гранат" – заказать на Ярмарке Мастеров –  IWGCRRU | Браслет из бусин, Москва

To też nawiązanie do pewnej książki rosyjskiego autora A. Kuprina, tylko w Twoim przypadku to inna książka tego autora: Sulamith 

O innych będzie też, ale następnym razem :) :1s_z:

Edited by Nice

21 minut temu, aliceice napisał:

Sam nick Roseana Xavier i profilowe kojarzy mi sie z tajemniczością, magią. Wyobrażam sobie Ciebie jako drobną, delikatna brunetkę z długimi, brązowymi włosami, szczupłe ręce, blada cera, zielone oczy. Wydaje mi sie, że jesteś z natury introwertyczna i lubisz psychologię i kryminały. Mysle ze jestes inteligentna i oczytaną kobietą. Lubisz spędzać czas blisko natury, zwierząt. To takie pierwsze skojarzenie ;)

Teraz nie wiem w jaki sposób zweryfikować :) Uważam siebie za introwertyczke, ale na forum tego nie widać :D

Lubię psychologię, kryminały nie, bardziej fantastyka, antiutopia, poezja :) Jestem oczytana, co do inteligentnej - nie mnie oceniać :D Lubię zwierzęta i nie mogę się doczekać własnego ogródka :1s_z:

Dziękuję Ci ślicznie za skojarzenia, Kochana :bukiet3i:

• 2 months later...

@Willow mi się przede wszystkim kojarzy z filmem z 1988 r, który bardzo często oglądałam z ojcem. 

Taki trochę klimat tajemniczości, lekko mroczny, i dla mnie bardzo poruszający. Za każdym razem jak widzę posta Willow to mam przed oczami głównego bohatera filmu :wink:

41 minut temu, Kostroma napisał:

@Willow mi się przede wszystkim kojarzy z filmem z 1988 r, który bardzo często oglądałam z ojcem. 

Taki trochę klimat tajemniczości, lekko mroczny, i dla mnie bardzo poruszający. Za każdym razem jak widzę posta Willow to mam przed oczami głównego bohatera filmu :wink:

Cieszę się, Kochana, że mój nick kojarzy się Ci z czymś dobrym, miłymi wspomnieniami:1s_z: Dziękuję Ci bardzo :)

Przyznam się, że o tym filmu dowiedziałam się znacznie później, niż założyłam swoje konto na forum :) Ten nick to pamiątka :)

Willow z łąką ze świeżą rosą. :)

I również z tym filmem ;) 

Kostroma z imieniem Roma i kośćmi do gry. Roma wróżąca z kości ;)  Ale także z kosmosem i tajemnicą.

Edited by Mana

15 godzin temu, Mana napisał:

Willow z łąką ze świeżą rosą. :)

I również z tym filmem ;) 

Kostroma z imieniem Roma i kośćmi do gry. Roma wróżąca z kości ;)  Ale także z kosmosem i tajemnicą.

W dużym skrócie - Kostroma to słowiańska bogini Ziemi i Zimy oraz Nocy i Nicości :D

Ale z tym kosmosem to mi się podoba :wink:

• Like 1

• 1 year later...

Mana kojarzy mi się z energią natury

PS: Później sprawdziłem i tak , to pojęcie z Polinezji , chyba z Huną mi się skojarzyło.