Skocz do zawartości

Atrakcyjna kobieta


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 

 

Zapytałem kart,  czy do końca października zapoznam osobiście Panią E.

 

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

 

Opis sytuacji:

 

Pani E była związana z firmą, w której odbywałem jeszcze do niedawna staż, tyle tylko, że była w filli w Krakowie. W związku z tym nigdy się osobiście nie widzieliśmy, znam ją ze zdjęć. Ona natomiast nigdy o mnie nie słyszała.

Pani E bardzo mi się spodobała. Miałem z nią nawet odbyć spotkanie służbowe, ale do tego nie doszło, bo odszedłem ze stażu.

Teraz na własną rękę dążę, aby jakoś się z nią zapoznać,  ale nawet o namiary do niej jest ciężko, bo nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej, a bardzo bym chciał ją zapoznać...

Dlatego pytanie - czy do końca 10.2020 się zapoznamy?

 

Interpretacja:

As Buław już na wstępie mówi,  że ja bardzo dużo działam w tej sprawie,  walczę o kontakt z nią, o to, żeby jakoś się do niej "dobić".

Głupiec to niby jest początek, ale Koło Fortuny z 2 Denarów mówi o niesprzyjających okolicznościach. Chwiejny los...

Z kart według mnie wynika, że nie zapoznamy się do końca października, co jest akurat bardzo realne.

Nie mam do niej namiarów, nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej...

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ziomal597 napisał:

Hejka 

 

Zapytałem kart,  czy do końca października zapoznam osobiście Panią E.

 

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

 

Opis sytuacji:

 

Pani E była związana z firmą, w której odbywałem jeszcze do niedawna staż, tyle tylko, że była w filli w Krakowie. W związku z tym nigdy się osobiście nie widzieliśmy, znam ją ze zdjęć. Ona natomiast nigdy o mnie nie słyszała.

Pani E bardzo mi się spodobała. Miałem z nią nawet odbyć spotkanie służbowe, ale do tego nie doszło, bo odszedłem ze stażu.

Teraz na własną rękę dążę, aby jakoś się z nią zapoznać,  ale nawet o namiary do niej jest ciężko, bo nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej, a bardzo bym chciał ją zapoznać...

Dlatego pytanie - czy do końca 10.2020 się zapoznamy?

 

Interpretacja:

As Buław już na wstępie mówi,  że ja bardzo dużo działam w tej sprawie,  walczę o kontakt z nią, o to, żeby jakoś się do niej "dobić".

Głupiec to niby jest początek, ale Koło Fortuny z 2 Denarów mówi o niesprzyjających okolicznościach. Chwiejny los...

Z kart według mnie wynika, że nie zapoznamy się do końca października, co jest akurat bardzo realne.

Nie mam do niej namiarów, nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej...

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

Ja bym powiedziała , że as buław tutaj przedstawia Twoje zauroczenie tą Panią. Taki przypływ chęci do działania pod wpływem tego uroku, taką motywację do działania, mobilizację. 

Aczkolwiek Głupca bym interpretowała jako takie troszkę naiwne podejście do tej sytuacji, takie bardziej zauroczenie tą panią  z którego raczej nie wyjdzie spotkanie. 

Koło może sugerować, że Twoje  fantazje na jej temat zostaną brutalnie mówiąc - rozjechane. 

Natomiast 2 buław to taka mimo wszystko niepewność z Twojej strony, nie wiesz czy warto w to brnąć, czy jednak dać sobie spokój, z powodu odległości jaka Was dzieli i trudności w związku z kontaktem.  

 

Edytowane przez Kostroma
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

Myślę, że tak! 

Na początku widać Twoje starania i inicjatywę w Asie i trochę naiwne działania w Głupcu. Po tych dwóch kartach powiedziałabym, że nic nie wskórasz. Ale dalej mamy przychylność losu, pojawi się okoliczność, która odmieni sytuację i dzięki szczęśliwym zbiegom wydarzeń dojdzie do spotkania na stopie zawodowej (2 denarów), być może przy okazji jakiejś współpracy. 

 

Tak więc liczyłabym na przychylność losu i szczęśliwy obrót spraw :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

As Buław mówi, że na pewno się spotkacie, przebiegnie to bardzo dynamicznie i przez As Buław i przez Koło :) Głupiec też zwiastuje nową znajomość, ale bardzo nagłą, jako zaskoczenie, Koło też przyczynia się do nieoczekiwanego zbiegu okoliczności, Głupiec + Koło + 2 monet - sporo będzie chaosu i zamieszania przy tym, może chaosu, powiązanego z jakimiś obowiązkami zawodowymi (2 monet), też ta karta może wskazywać, że nie będzie tam sama :)

Podsumowując: uda się :) 

Powodzenia:koniczynka:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

As Buław mówi, że na pewno się spotkacie, przebiegnie to bardzo dynamicznie i przez As Buław i przez Koło :) Głupiec też zwiastuje nową znajomość, ale bardzo nagłą, jako zaskoczenie, Koło też przyczynia się do nieoczekiwanego zbiegu okoliczności, Głupiec + Koło + 2 monet - sporo będzie chaosu i zamieszania przy tym, może chaosu, powiązanego z jakimiś obowiązkami zawodowymi (2 monet), też ta karta może wskazywać, że nie będzie tam sama :)

Podsumowując: uda się :) 

Powodzenia:koniczynka:

Szczerze,  Twoja interpretacja jest akurat najbliższa mojej prywatnej, a ta jest trochę życzeniowa. :)

Na chwilę obecną absolutnie na nic się nie zanosi. Dzwoniłem do jej przyjaciółki tydzień temu, żeby podała jej (Pani E) namiary do mnie. Niby powiedziała,  że przekaże ale nie do końca jej wierzę. Myślę,  że tak powiedziała,  żeby mnie zbyć, a drugi raz dzwonić też już nie zamierzam, bo wyjdę na jakiegoś ... nawiedzonego typa. Teraz wszystko w rękach losu.. Ja już wyczerpałem wszystkie możliwości i nic więcej nie zrobię... 

Nadzieję na cokolwiek straciłem.. no ale cóż.

Dzięki  :)

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Hejka 

 

Zapytałem kart,  czy do końca października zapoznam osobiście Panią E.

 

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

 

Opis sytuacji:

 

Pani E była związana z firmą, w której odbywałem jeszcze do niedawna staż, tyle tylko, że była w filli w Krakowie. W związku z tym nigdy się osobiście nie widzieliśmy, znam ją ze zdjęć. Ona natomiast nigdy o mnie nie słyszała.

Pani E bardzo mi się spodobała. Miałem z nią nawet odbyć spotkanie służbowe, ale do tego nie doszło, bo odszedłem ze stażu.

Teraz na własną rękę dążę, aby jakoś się z nią zapoznać,  ale nawet o namiary do niej jest ciężko, bo nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej, a bardzo bym chciał ją zapoznać...

Dlatego pytanie - czy do końca 10.2020 się zapoznamy?

 

Interpretacja:

As Buław już na wstępie mówi,  że ja bardzo dużo działam w tej sprawie,  walczę o kontakt z nią, o to, żeby jakoś się do niej "dobić".

Głupiec to niby jest początek, ale Koło Fortuny z 2 Denarów mówi o niesprzyjających okolicznościach. Chwiejny los...

Z kart według mnie wynika, że nie zapoznamy się do końca października, co jest akurat bardzo realne.

Nie mam do niej namiarów, nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej...

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

Tak, jak najbardziej. Mile spontanicznie spotkanie. Bez planowania na luzie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Hejka 

 

Zapytałem kart,  czy do końca października zapoznam osobiście Panią E.

 

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

 

Opis sytuacji:

 

Pani E była związana z firmą, w której odbywałem jeszcze do niedawna staż, tyle tylko, że była w filli w Krakowie. W związku z tym nigdy się osobiście nie widzieliśmy, znam ją ze zdjęć. Ona natomiast nigdy o mnie nie słyszała.

Pani E bardzo mi się spodobała. Miałem z nią nawet odbyć spotkanie służbowe, ale do tego nie doszło, bo odszedłem ze stażu.

Teraz na własną rękę dążę, aby jakoś się z nią zapoznać,  ale nawet o namiary do niej jest ciężko, bo nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej, a bardzo bym chciał ją zapoznać...

Dlatego pytanie - czy do końca 10.2020 się zapoznamy?

 

Interpretacja:

As Buław już na wstępie mówi,  że ja bardzo dużo działam w tej sprawie,  walczę o kontakt z nią, o to, żeby jakoś się do niej "dobić".

Głupiec to niby jest początek, ale Koło Fortuny z 2 Denarów mówi o niesprzyjających okolicznościach. Chwiejny los...

Z kart według mnie wynika, że nie zapoznamy się do końca października, co jest akurat bardzo realne.

Nie mam do niej namiarów, nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej...

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

A ja myślę, że po tych kartach to może się udać, W asie buław widać twoje starania o to, zabieganie, w Głupcu zauroczenie a w Kole Fortuny, że to będzie niespodziewane, jak już praktycznie się poddasz, zrezygnujesz. Koło Fortuny to odmiana  losu, kontaktu nie było więc koło to odmieni, 2 denarów bym tu widziała jako nie wiem kontakt przy okazji czegoś, np pracy lub wizyty gdzieś, załatwiania czegoś.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2020 o 11:49, Ziomal597 napisał:

Zapytałem kart,  czy do końca października zapoznam osobiście Panią E.

 

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

Co ma być, to będzie - nie masz na to wpływu (Koło Fortuny).

As Buław + Głupiec pokazują, że może i byś chciał ale raczej nie jest to Twój priorytet, być może działasz impulsywnie ale w nie do końca przemyślany sposób.

Dołożona 2 Monet - energia płynie, karta czasem wraca nas do przeszłości, co może pokazywać, to, o czym pisałeś ---> ta sama firma. Wszystko się może zdarzyć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2020 o 23:36, Ceres napisał:

A ja myślę, że po tych kartach to może się udać, W asie buław widać twoje starania o to, zabieganie, w Głupcu zauroczenie a w Kole Fortuny, że to będzie niespodziewane, jak już praktycznie się poddasz, zrezygnujesz. Koło Fortuny to odmiana  losu, kontaktu nie było więc koło to odmieni

Poddanie się to słowo klucz.

Naprawdę mam już dość tego tematu i nic w tym kierunku od kilku dni nie robię. Poddałem się, tak jak piszesz, choć cały czas o niej myślę...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lianna napisał:

Ja w kartach raczej widzę, że chciałbyś, ale wydaje mi się że jednak nie. Rozkład wieńczy 2 Denary, a to to takie wahanie, nic konkretnego. Przeważnie u mnie też przynajmniej Głupiec w takich pytaniach jest na "nie".

Niby październik jeszcze się nie kończy,  ba - właściwie dopiero co się rozpoczął, więc teoretyczne wszystko się tu może zdarzyć.

Po ostatniego dniach odnoszę wrażenie, że Koło Fortuny może mówić o tym, że nagle przestanę działać, że ni stąd, ni zowąd zobojętnieję na skutek tej daremnej walki, bo faktycznie mam już dość i nabieramy coraz większego do tego dystansu.. no ale zobaczymy 

Dzięki  :)

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2020 o 11:49, Ziomal597 napisał:

Hejka 

 

Zapytałem kart,  czy do końca października zapoznam osobiście Panią E.

 

As Buław - Głupiec  - Koło Fortuny  - dołożona 2 Denarów 

 

Opis sytuacji:

 

Pani E była związana z firmą, w której odbywałem jeszcze do niedawna staż, tyle tylko, że była w filli w Krakowie. W związku z tym nigdy się osobiście nie widzieliśmy, znam ją ze zdjęć. Ona natomiast nigdy o mnie nie słyszała.

Pani E bardzo mi się spodobała. Miałem z nią nawet odbyć spotkanie służbowe, ale do tego nie doszło, bo odszedłem ze stażu.

Teraz na własną rękę dążę, aby jakoś się z nią zapoznać,  ale nawet o namiary do niej jest ciężko, bo nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej, a bardzo bym chciał ją zapoznać...

Dlatego pytanie - czy do końca 10.2020 się zapoznamy?

 

Interpretacja:

As Buław już na wstępie mówi,  że ja bardzo dużo działam w tej sprawie,  walczę o kontakt z nią, o to, żeby jakoś się do niej "dobić".

Głupiec to niby jest początek, ale Koło Fortuny z 2 Denarów mówi o niesprzyjających okolicznościach. Chwiejny los...

Z kart według mnie wynika, że nie zapoznamy się do końca października, co jest akurat bardzo realne.

Nie mam do niej namiarów, nikt mi nie chce pomóc w dotarciu do niej...

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

As to inicjatywa i Twoja chec do działań, a glupiec rysuje sytuację :nie wiem jak nie wiem co, nic nie wiem, "0" glupca - jako brak wiedzy, w tym przypadku dezinformacja, brak informacji, ktorej potrzebujesz, a nie uzyskujesz bo nie mq od kogo. 2 denary ciezko mi tu rozgryźc, wydaje mi sie, ze po prostu nadal bedziesz chodzil od Ajfasza do Kajfasza, dwa denary na kartach to czesto nieskonczonosc, Twoje liczne proby, szukanie, pytanie innych ludzi(wizcej niz 2)ale raczej nie widze tego. 

Edytowane przez Raisa_
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Raisa_ napisał:

As to inicjatywa i Twoja chec do działań, a glupiec rysuje sytuację :nie wiem jak nie wiem co, nic nie wiem, "0" glupca - jako brak wiedzy, w tym przypadku dezinformacja, brak informacji, ktorej potrzebujesz, a nie uzyskujesz bo nie mq od kogo. 2 denary ciezko mi tu rozgryźc, wydaje mi sie, ze po prostu nadal bedziesz chodzil od Ajfasza do Kajfasza, dwa denary na kartach to czesto nieskonczonosc, Twoje liczne proby, szukanie, pytanie innych ludzi(wizcej niz 2)ale raczej nie widze tego. 

Myślę, że tak będzie jak mówisz. To się nie uda już się poddałem.

Mam już tego tematu dość, aczkolwiek pod koniec października dla formalności zweryfikuję.

Dzięki ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ziomal597 napisał:

Myślę, że tak będzie jak mówisz. To się nie uda już się poddałem.

Mam już tego tematu dość, aczkolwiek pod koniec października dla formalności zweryfikuję.

Dzięki ;)

 

Wiec oby nie bylo jak mówię :)) powodzenia, jeśli Wam dane to sie poznacie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Raisa_ napisał:

Wiec oby nie bylo jak mówię :)) powodzenia, jeśli Wam dane to sie poznacie :)

Oby, choć ja prywatnie też tak to interpretowałem. Koło Fortuny + 2 Denarów to niesprzyjający, chwiejny los.  Tam gdzie Koło tam brak naszego wpływu na rozwój sytuacji, bo wszystko jest w rękach przeznaczenia. Tak się złożyło, że dołożona 2 Denarów bardziej neguje ten sukces... no ale trudno. Tak ma być  - K Fortuny  ;)

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Oby, choć ja prywatnie też tak to interpretowałem. Koło Fortuny + 2 Denarów to niesprzyjający, chwiejny los.  Tam gdzie Koło tam brak naszego wpływu na rozwój sytuacji, bo wszystko jest w rękach przeznaczenia. Tak się złożyło, że dołożona 2 Denarów bardziej neguje ten sukces... no ale trudno. Tak ma być  - K Fortuny  ;)

 

A może warto zapytać kart, czy było by dobrze jeszcze raz wykazać inicjatywę? :mysli:

Czasami kobiety lubią, jak o nie walczono :D

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Willow napisał:

A może warto zapytać kart, czy było by dobrze jeszcze raz wykazać inicjatywę? :mysli:

Czasami kobiety lubią, jak o nie walczono :D

Ale ona nie wie o moim istnieniu :D

Ja o niej wiem od kolegów i koleżanek, bo ma tam dobrą pozycję w pracy, a ja byłem tam tylko na stażu i to jeszcze w innym mieście. 

Dlatego jest to bardzo skomplikowane i uważam,  że to się nie uda

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Ale ona nie wie o moim istnieniu :D

Ja o niej wiem od kolegów i koleżanek, bo ma tam dobrą pozycję w pracy, a ja byłem tam tylko na stażu i to jeszcze w innym mieście. 

Dlatego jest to bardzo skomplikowane i uważam,  że to się nie uda

 

A, no tak, jest to w opisie :D

Chyba ostatnio mam problemy z pamięcią...

To trzymam kciuki, żeby jednak życie was że sobą spotkało ;) Nie wiem, czy poprawnie napisałam po polsku - i tak, i tak życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...