Skocz do zawartości

Zmiana pracy


crowcrow

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej mam ochotę zmienić obecną pracę, ale nie wiem czy to teraz dobra decyzja, czy to sławna retrogradacja marsa gra mi na nerwach i lepiej to przeczekać.

rycerz mieczy

królowa buław

2 puchary

Moim zdaniem karty są za. Rycerz i królowa stawiają na swoim, są zdecydowani, nie dają się robić w konia. 2 puchary podobno symbolizują podpisanie umowy, więc może to być nowa praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, crowcrow napisał:

Coraz bardziej mam ochotę zmienić obecną pracę, ale nie wiem czy to teraz dobra decyzja, czy to sławna retrogradacja marsa gra mi na nerwach i lepiej to przeczekać.

rycerz mieczy

królowa buław

2 puchary

Moim zdaniem karty są za. Rycerz i królowa stawiają na swoim, są zdecydowani, nie dają się robić w konia. 2 puchary podobno symbolizują podpisanie umowy, więc może to być nowa praca.

Myślę że rycerz mieczy zachęca tutaj do działania, do wzięcia spraw w swoje ręce i zawalczenie o swoje. Natomiast królowa buław określałaby tutaj według mnie osobę która wie czego dokładnie chce i nie boi się tego realizować. Karta ta też radzi aby nie powstrzymywać się w dążeniu do wyznaczonego zamierzenia /celu. 

2 kielichów sugeruje możliwość podpisania korzystnej umowy i poprawy sytuacji materialnej. Spotkanie kogoś kto może dać fajną ofertę pracy, która spełni Twoje oczekiwania. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, crowcrow napisał:

rycerz mieczy

królowa buław

2 puchary

Oczywiście. Królowa Buław to kobieta czynu, bardzo aktywna,  podążająca za komfortem. Dalej 2 Pucharów,  czyli karta dogadania się.

Atakuj,  bo to dobry czas.

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię Rycerza Mieczy, jest wolny, jak monetowy, a do tego dystansowy i krytyczny - myślę, że z początku z poszukiwaniem pracy mogą być jakieś opóźnienia/przeszkody, ale jeśli się przyłożysz - poświęcisz temu sporo energii, entuzjazmu (Królowa Buław) otrzymasz pracę - 2 Kielichy mogą zaznaczyć umowę :)

 

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...