Skocz do zawartości

Przeprowadzka ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam króciótki rozkład na dwie karty. Obecnie mieszkam w domu rodzinnym, ale chciałem zapytać, czy uda mi się przeprowadzić do innej upatrzonej miejscowości. Prosze o pomoc.

 

Czy uda mi się przeprowadzić do wybranego miasta do końca grudnia?

As Monet, 10 monet

 

Raczej mi się nie uda. Pojawią się bardzo dobre możliwości finasowe, ale tutaj blisko rodziny. 10 monet pokazuje, ze raczej pozostane w domu rodzinnym lub w jego pobliżu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, mam króciótki rozkład na dwie karty. Obecnie mieszkam w domu rodzinnym, ale chciałem zapytać, czy uda mi się przeprowadzić do innej upatrzonej miejscowości. Prosze o pomoc.

 

Czy uda mi się przeprowadzić do wybranego miasta do końca grudnia?

As Monet, 10 monet

 

Raczej mi się nie uda. Pojawią się bardzo dobre możliwości finasowe, ale tutaj blisko rodziny. 10 monet pokazuje, ze raczej pozostane w domu rodzinnym lub w jego pobliżu. 

Ja bym powiedziała że przeprowadzka jest jak najbardziej możliwa. 

As monet mówi nam o nowych możliwościach, o rozpoczęciu nowego projektu i wdrażaniu go w życie. 

Natomiast 10 monet pokazuje pewną stabilizację i osiągnięcie sukcesu. Ponadto , być może uzyskasz jakąś pomoc materialna od rodziny w tej kwestii? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, nastek96 napisał:

 

 

Czy uda mi się przeprowadzić do wybranego miasta do końca grudnia?

As Monet, 10 monet

 

 

Moim zdaniem się uda. Bo as monet to nowy początek a 10 monet to coś stabilnego, gdzie jest radość i szczęście. Ja jestem na tak :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Też jestem pozytywnej myśli: As Monet to jest nowa droga, nowe możliwości - w tym materialnie i mieszkalne, tak, 10 monet to jest karta rodzinna, ale też zwyczajnie może zaznaczać dom:) 

Jak na pytanie tak/nie to obie karty są pozytywne i odpowiadają "tak" :) Jedyne co, radziłabym mieć niezależność finansową - obie karty :)

Z sumy jest 11 - Siła/Sprawiedliwość - Siła może wskazywać, że pójdzie po Twojemu, pokonasz wszystko, Sprawiedliwość może zaznaczać umowę mieszkalną :)

 

Trzymam kciuki :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, nastek96 napisał:

Czy uda mi się przeprowadzić do wybranego miasta do końca grudnia?

As Monet, 10 monet

As Monet interpretowany jest jako dar od losu, a więc szansa / możliwość powinna się pojawić. 10 Monet może wskazywać na pomoc ze strony rodziny ale też zobowiązania wobec niej.

Nie widzę tu jednak kart: przeprowadzki / ruchu / opuszczenia obecnego miejsca, tym bardziej jeśli ma to być inne miasto.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam bardzo. Zauważyłem tak jak wy, że karty wyszły bardzo pozytywnie. Ale też tak jak Mesi zauważyłem, że brak tu kart ruchu. Dlatego jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Po kartach na pewno wnioskuje, że cokolwiek się stanie będzie to dla mnie korzystne. 

Dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2020 o 12:52, nastek96 napisał:

Witajcie, mam króciótki rozkład na dwie karty. Obecnie mieszkam w domu rodzinnym, ale chciałem zapytać, czy uda mi się przeprowadzić do innej upatrzonej miejscowości. Prosze o pomoc.

 

Czy uda mi się przeprowadzić do wybranego miasta do końca grudnia?

As Monet, 10 monet

 

Raczej mi się nie uda. Pojawią się bardzo dobre możliwości finasowe, ale tutaj blisko rodziny. 10 monet pokazuje, ze raczej pozostane w domu rodzinnym lub w jego pobliżu. 

A ja myślę, że ci się uda, asik to inwestycja, szansa na nią, a 10 monet to dla mnie karta domu, własnego lokum HB masz Sprawiedliwość więc może podpisanie umowy.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2020 o 12:52, nastek96 napisał:

As Monet, 10 monet

As Denarów to szansa, ale także spełnienie - to złota moneta, która daje nam szczęście, tylko musimy ją złapać, stąd także tłumaczenie tej karty jako szansy, bo okazję można zaprzepaścić. Tu jednak jest duży potencjał, bo dalej jest 10 Denarów, a to właśnie karta inwestycji, jako mieszkania. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Chyba nadszedł czas na weryfikację. Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc.

Niestety, a w sumie niekoniecznie niestety, po prostu tak wyszło. Zostałem w domu rodzinnym, nie przeprowadziłem się, tylko nadal mieszkam z rodzicami. I narazie nie zapowiada się, abym się przeniósł. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Przeprowadzka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...