Skocz do zawartości

Na wydarzenia, zmiany w moim życiu zawodowym i finansowym do końca 2020 roku ZWERYFIKOWANE


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 41 lat, dwuletnie dziecko i jestem sama, przeprowadziłam się niedawno do Polski. Przez ostatnie 2,5 roku nie pracowałam, byłam na chorobowym, macierzyńskim, chorobowym i zasiłku dla bezrobotnych, za miesiąc mi się kończy zasiłek i mam dylematy co dalej. szukać pracy na etacie czy postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy na otwarcie firmy. Z tym ostatnim wstrzymuje mnie dylemat czy sobie poradzę, bo jeżeli dostane dotację a nie chcę jej zwracać to moja firma musi przez rok być otwarta i nie mogę podjąć dodatkowej pracy.

 

1. Co było i nie wróci?  IV Mieczy, VIII Mieczy, 0 GŁUPIEC

Choroba, zwolnienie lekarskie, brak pracy, ograniczenie. Brak pracy i uzależnienie od instytucji wypłacającej mi zasiłek. Tkwienie w miejscu, brak postępu.

2. To co jest obecnie i przemija? IX Mieczy, X Kielichów, Rycerz Kielichów

Moje obawy czy sobie poradzę z utrzymaniem siebie i dziecka. spłatą zobowiązań itp, , przestanie mi to spędzać sen z powiek.

3. To co pozostanie nadal:  VI KOCHANKOWIE, XII WISIELEC, XIV UMIARKOWANIE, Paź Buław

Dylemat co zrobić: iść do pracy czy otworzyć firmę.

4. To co nadejdzie lub już nadchodzi: XI Buław, VI Monet, Rycerz Mieczy

Potrzeba wsparcia finansowego, myślę, że złożę ten wniosek o dotację .

5. Najważniejsze wydarzenie jakie będzie miało miejsce: IV Buław, Król Monet, As Buław

A tutaj myślę, że mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie i dostanę dotację.

6. Na co nie będę miała wpływu : X Monet, IX Buław

Na jakieś opóźnienie w moich planach, nie wszystko co zaplanuję uda się lub po prostu przesunie się w czasie.

7. Co mnie szczególnie zaskoczy / ucieszy? VII RYDWAN, XVIII KSIĘŻYC, As Mieczy

Jakiś niespodziewany sukces, coś mi się powiedzie bez większego nakładu i wysiłku z mojej strony.

8. Co osiągnę a nie spodziewam się tego ? XVI WIEŻA, Rycerz Monet, XXI ŚWIAT

Jedyne z czym mi się te karty kojarzą to z przeprowadzką  a tego ani nie planuję ani nie chcę ( wyjątkiem byłaby wygrana w totolotka i wybudowanie nowego domu) więc może to będzie to.: o dotację staram się głównie żeby wyremontować garaż i dobudówkę i przerobić je na warsztat a karty mówią że mi sie to powiedzie.

9. Dobra rada X Mieczy, III Monet, IV Monet

jeżeli chcę odnieść sukces finansowy i zawodowy to nie zajmować się niczym nowym tylko pozostać przy tym na czym się znam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. Siedzenie w miejscu, jakieś ograniczenia? Brak działania? Może też karty pokazują, że Twoja energia trochę była też przyblokowana?

2. Tak, miną Twoje obawy i stres związane z dzieckiem/rodziną ( 10 Kielichów).

3. Podobnie widzę te karty. Jakiś czas ta niepewność będzie, bo Umiarkowanie i Wisielec odwlekają trochę w czasie, ale w końcu ruszysz w tym Paziu Buław :)

4. Jak najbardziej możesz dostać wsparcie ;) Rycerz Mieczy to może jakiś urzędnik, albo po prostu nerwy.

5. W sumie to co wyżej, widać Twoją radość ( 4 Buław) ze wsparcia ( Król Monet).

6. Dostaniesz kasę ( 10 Monet), ale może będą jakieś przeszkody i nie tak szybko, bo 9 Buław.

7. Uda się coś osiągnąć, co było Twoim marzeniem ( Księżyc). As Mieczy może tu pokazywać podpisanie umowy, czy szansę na coś :)

8. W Wieży karty jak najbardziej mogą pokazywać remont. Rycerz Monet to praca, a Świat- realizacja zamierzeń, spełnienie :)

9. Też bym odczytała te karty, jak Ty. W sensie pokazują wprost, aby nie uczyć się czegoś nowego- 10 Mieczy 3 Monet.

 

Wszystkiego dobrego i powodzenia :koniczynka::1s_n:

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Weryfikacja

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

1. Co było i nie wróci?  IV Mieczy, VIII Mieczy, 0 GŁUPIEC

Choroba, zwolnienie lekarskie, brak pracy, ograniczenie. Brak pracy i uzależnienie od instytucji wypłacającej mi zasiłek. Tkwienie w miejscu, brak postępu.

Oprócz tego chyba tez nie jestem już tak uwiązana przy dziecku, zrobił się troszeczkę samodzielny i mogę go zostawiać z babcią.

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

2. To co jest obecnie i przemija? IX Mieczy, X Kielichów, Rycerz Kielichów

Moje obawy czy sobie poradzę z utrzymaniem siebie i dziecka. spłatą zobowiązań itp, , przestanie mi to spędzać sen z powiek.

 

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

3. To co pozostanie nadal:  VI KOCHANKOWIE, XII WISIELEC, XIV UMIARKOWANIE, Paź Buław

Dylemat co zrobić: iść do pracy czy otworzyć firmę.

 

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

4. To co nadejdzie lub już nadchodzi: XI Buław, VI Monet, Rycerz Mieczy

Potrzeba wsparcia finansowego, myślę, że złożę ten wniosek o dotację .

Dostałam zasiłek

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

5. Najważniejsze wydarzenie jakie będzie miało miejsce: IV Buław, Król Monet, As Buław

A tutaj myślę, że mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie i dostanę dotację.

Dostałam zasiłek, regularne wpływy, małe i nie na długo ale zawsze coś.

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

6. Na co nie będę miała wpływu : X Monet, IX Buław

Na jakieś opóźnienie w moich planach, nie wszystko co zaplanuję uda się lub po prostu przesunie się w czasie.

Firmy nie otwarłam, przeanalizowałam potencjalne rynki zbytu i wyszło, że nie a bardzo miałabym gdzie to rękodzieło sprzedawać, bo pandemia pozamykała wszystko i odwołała kiermasze i jarmarki a sam internet to stanowczo za mało.

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

7. Co mnie szczególnie zaskoczy / ucieszy? VII RYDWAN, XVIII KSIĘŻYC, As Mieczy

Jakiś niespodziewany sukces, coś mi się powiedzie bez większego nakładu i wysiłku z mojej strony

Poszłam na ugodę z alimentami, zgodziłam się na o wiele mniej niż wnosiłam w pozwie ale nie musiałam podróżować do NL co najmniej raz i użerać się w sądzie

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

8. Co osiągnę a nie spodziewam się tego ? XVI WIEŻA, Rycerz Monet, XXI ŚWIAT

Jedyne z czym mi się te karty kojarzą to z przeprowadzką  a tego ani nie planuję ani nie chcę ( wyjątkiem byłaby wygrana w totolotka i wybudowanie nowego domu) więc może to będzie to.: o dotację staram się głównie żeby wyremontować garaż i dobudówkę i przerobić je na warsztat a karty mówią że mi sie to powiedzie.

Mały remont

W dniu 4.10.2020 o 18:12, Ceres napisał:

Dobra rada X Mieczy, III Monet, IV Monet

jeżeli chcę odnieść sukces finansowy i zawodowy to nie zajmować się niczym nowym tylko pozostać przy tym na czym się znam.

Teraz czytam to tak, że to był zły czas na otwarcie firmy, z powodu pandemii nie maiłabym gdzie sprzedawać i wpadłabym w paskudne, jeszcze większe długi. Tarot radził wstrzymać się z tym

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Na wydarzenia, zmiany w moim życiu zawodowym i finansowym do końca 2020 roku ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...