Skocz do zawartości

Bieganie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będę biegać regularnie w październiku? :)

 

Rycerz Buław 9 Monet Rydwan

 

Jest szansa wg mnie. Dwie dynamiczne karty wskazujące na ruch, aktywność. 9 Monet to może natura, jak i dobre samopoczucie. Mam tylko wątpliwości, czy Rydwan i Rycerz Buław to "regularnie". Bardziej mi się to kojarzy z takimi zrywami.

Odnośnik do komentarza

Biegać napewno bedziesz w Rycerzu Buław i Rydwanie :) 9 monet odczytuje lub jako poprawę zdrowia przez bieganie, lub że na jakiś czas będziesz miała przerwę - w ciepłym i przytulnym domku (9 monet - komfort fizyczny), może przez pogodę.

Powodzenia :_buzki:

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 5.10.2020 o 09:50, Lianna napisał:

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będę biegać regularnie w październiku? :)

 

Rycerz Buław 9 Monet Rydwan

Spełnią się :) potrzebne będą jednak przerwy w sensie lepiej 3x w tygodniu niż codziennie, bo wtedy poprawi się Twoja wydolność z Rycerza Buław w Rydwan :) no i będziesz zadowolona z sylwetki (9 Denarów)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2020 o 09:50, Lianna napisał:

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będę biegać regularnie w październiku? :)

 

Rycerz Buław 9 Monet Rydwan

 

Jest szansa wg mnie. Dwie dynamiczne karty wskazujące na ruch, aktywność. 9 Monet to może natura, jak i dobre samopoczucie. Mam tylko wątpliwości, czy Rydwan i Rycerz Buław to "regularnie". Bardziej mi się to kojarzy z takimi zrywami.

Bedziesz biegac. Jestes zdeterminowana,( rydwan) nosi Cie, lubisz ruch (rycerz bulaw) i daje Ci to radość i dawać będzie (9 denarów). Na zdrowie! 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2020 o 09:50, Lianna napisał:

Jak się spełnią moje oczekiwania, że będę biegać regularnie w październiku? :)

 

Rycerz Buław 9 Monet Rydwan

Po pierwsze życzę dużo zdrowia.

Po drugie właśnie takie przełożenie tematu, rozdwojenie (chciałoby się ale nie za bardzo można). Energia jest, ale trzeba rozejrzeć się na inne możliwości. Zaadaptować plan do nowych warunków. :_mysli:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja

 

Przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca byłam na kwarantannie. W ostatnim tygodniu zaczęłam spacerować. Do biegania wróciłam początkiem listopada :) Także wyszedł raczej mój zapał ( Rydwan, Rycerz Buław). Może 9 Monet to moje uziemienie, ta karta mi już kolejny raz pokazuje siedzenie na dupie.

Dziękuję za wszystkie wpisy i pomoc ! :bukiet3i:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Lianna napisał:

Weryfikacja

 

Przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca byłam na kwarantannie. W ostatnim tygodniu zaczęłam spacerować. Do biegania wróciłam początkiem listopada :) Także wyszedł raczej mój zapał ( Rydwan, Rycerz Buław). Może 9 Monet to moje uziemienie, ta karta mi już kolejny raz pokazuje siedzenie na dupie.

Dziękuję za wszystkie wpisy i pomoc ! :bukiet3i:

To chyba pokazało, że Rydwan to co prawda przemieszczanie ale chyba na kołach, anie na własnych nogach. Podobnie rycerz buław - niby też karta ruchu, przemieszczania ale jednak nie na własnych nogach na czymś, ta karta często mi pokazuje motocykl. Zaś rydwan samochód.

A 9 monet stacjonarne... alez karty subtelnie powiedziały, że jednak nici z biegania, można było się pomylić. Właśnie dzięki takim rozkładom i weryfikacjom można się nauczyc tych subtelności w kartach.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arbogast napisał:

alez karty subtelnie powiedziały, że jednak nici z biegania, można było się pomylić. Właśnie dzięki takim rozkładom i weryfikacjom można się nauczyc tych subtelności w kartach.

Ciekawy temat poruszyłeś. Jak myślisz z czego może wynikać ta subtelność w kartach?

Ostatnio pytałem kart o kontakt z dwiema Paniami.

Co prawda, w obu przypadkach wyszło, że w ciągu trzech miesięcy kontaktu nie będzie  :D, ale ciekawe jest to, że w przypadku jednej Pani karty dosadnie odpowiedziały negująco typu "nie bo nie ma perspektyw", a w kwestii drugiej wystąpiła właśnie ta subtelność.  Fakt, wyszło na "nie", aczkolwiek tu karty "obwinęły sprawę w bawełnę". Wyszło, że teraz jest czymś zajęta i nie ma czasu na jakieś tam amory.

Karty bardziej skupiły się na jej aktualnym życiu niż na tym, że się nie skontaktujemy, choć logiczne, że jak nie ma teraz do tego głowy to i kontaktu może nie być...ale intrygujące jest to, że w przypadku jednej z Pań karty wprost odpowiedziały, że "nie bo brak perspektyw", a w kwestii drugiej dyplomatycznie odpowiedziały, że ma teraz inne sprawy na głowie.

Czemu ma służyć ta subtelność ze strony kart? Masz jakiś pomysł  ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Wiesz co... ja ze swojego doświadczenia - BTW sorry Lianna, że offtopujemy - widzę, że niektórym osobom, karty odpowiadają bardzo jednoznacznie, nie pozostawiając miejsca na błąd odczytu. Zupełnie jak nie tarot, tylko jak klasyki. Natomiast u niektórych osób karty odpowiadają bardzo mglisto.

Kolejny aspekt, ważne jest co faktycznie widzimy w kartach, jeśli pytamy o konkretne rzeczy to jak nie wychodzi karta, która wprost o tym mówi, wówczas mamy tendencję do naciągania znaczeń innych kart, które mają podobną energetykę, ale mimo wszystko nie znaczą tego.

Tak jak tutaj w przykładzie u Lianny. Napisała ona w swojej interpretacji, że jest szansa bo są dwie dynamiczne karty, czyli wprost tego biegania nie zobaczyła, tylko podciągnęła to pod karty związane z przemieszczaniem. To jest właśnie ta sytuacja, kiedy w kartach nie widzimy wprost tego o co pytamy, karty po prostu nie pokazują biegania, a coś nam przecież pokazać muszą... to wówczas patrzymy jaki wydźwięk mają inne karty. I skoro mamy aż dwie karty związane z przemieszczaniem się to podciągamy to pod bieganie...

Nie wiem czemu ma słuzyć ta subtelność, karty zawsze nam powiedzą to co chcą nam powiedzieć, co nasza intuicja wyłapie. Natomiast ważnym jest, aby poznać przy pomocy takich właśnie weryfikacji język kart i nie naciągać ich znaczeń.

Sam w kąciku wróżb mam często takie zdarzenie, kiedy ktoś wprost pyta np. o pracę, a ja tam tej pracy nie widzę... to wolę powiedzieć, że tej pracy po prostu nie widzę w kartach, niż naciągać znaczenie np. 6 buław jako sukces...  bo prostu karty nie zawsze chcą powiedzieć. Wtedy mówi się o szansach na coś. Bo w istocie jak wyjdzie 6 buław to szansa na pracę jest, skoro karta wynikowa oznacza sukces, świętowanie, ale jednocześnie 6 buław nie oznacza wprost i dosłownie pracy.

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Arbogast napisał:

Wiesz co... ja ze swojego doświadczenia - BTW sorry Lianna, że offtopujemy - widzę, że niektórym osobom, karty odpowiadają bardzo jednoznacznie, nie pozostawiając miejsca na błąd odczytu. Zupełnie jak nie tarot, tylko jak klasyki. Natomiast u niektórych osób karty odpowiadają bardzo mglisto.

Kolejny aspekt, ważne jest co faktycznie widzimy w kartach, jeśli pytamy o konkretne rzeczy to jak nie wychodzi karta, która wprost o tym mówi, wówczas mamy tendencję do naciągania znaczeń innych kart, które mają podobną energetykę, ale mimo wszystko nie znaczą tego.

Tak jak tutaj w przykładzie u Lianny. Napisała ona w swojej interpretacji, że jest szansa bo są dwie dynamiczne karty, czyli wprost tego biegania nie zobaczyła, tylko podciągnęła to pod karty związane z przemieszczaniem. To jest właśnie ta sytuacja, kiedy w kartach nie widzimy wprost tego o co pytamy, karty po prostu nie pokazują biegania, a coś nam przecież pokazać muszą... to wówczas patrzymy jaki wydźwięk mają inne karty. I skoro mamy aż dwie karty związane z przemieszczaniem się to podciągamy to pod bieganie...

Nie wiem czemu ma słuzyć ta subtelność, karty zawsze nam powiedzą to co chcą nam powiedzieć, co nasza intuicja wyłapie. Natomiast ważnym jest, aby poznać przy pomocy takich właśnie weryfikacji język kart i nie naciągać ich znaczeń.

Sam w kąciku wróżb mam często takie zdarzenie, kiedy ktoś wprost pyta np. o pracę, a ja tam tej pracy nie widzę... to wolę powiedzieć, że tej pracy po prostu nie widzę w kartach, niż naciągać znaczenie np. 6 buław jako sukces...  bo prostu karty nie zawsze chcą powiedzieć. Wtedy mówi się o szansach na coś. Bo w istocie jak wyjdzie 6 buław to szansa na pracę jest, skoro karta wynikowa oznacza sukces, świętowanie, ale jednocześnie 6 buław nie oznacza wprost i dosłownie pracy.

Dobry przykład z tą 6 Buław, bo faktycznie wiele razy trochę się "nabrałem" i to zarówno w kwestii spraw zawodowych jak i uczuciowych.

W gruncie rzeczy jest to karta sukcesu i mogłoby się wydawać, że skoro pytamy o znalezienie pracy lub dziewczyny i pokaże się na wyniku ta karta to mogłoby się wydawać, że się uda, choć jak słusznie stwierdziłeś 6 Buław nie jest typową kartą pracy lub zawierania nowych znajomości tylko właśnie wprost mówi o sukcesie. Z drugiej jednak strony, skoro pytamy o coś i rozkład wieńczy 6 Buław to logiczne jest, że będziemy triumfować, a to świętowanie musi przecież z czegoś wynikać. Jeśli przedsięwzięcie się nie uda to co tu świętować?

 

Mi karty na ogół bardzo czytelnie odpowiadają, choć wiadomo, że czasem pogłówkować trzeba,  ale odpowiedzi dostaję logiczne i co ważne są one komplementarne. Oznacza to, że często czy to jedna karta czy nawet cały rozkład informuje mnie o kilku rzeczach na raz.

Przykładem może być właśnie moje pytanie o kontakt  z tymi Paniami. W przypadku tej pierwszej karty od razu powiedziały, że "nie", a w przypadku tej drugiej to "nie" wynika z opisu jej aktualnej sytuacji, która i tak ten kontakt wyklucza.. 

Rezultat finalnie ten sam, a różnica w przekazie kart znacząca.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

6 buław, ale też Słońce jest taką kartą, która tarocisci lubią traktować jako odpowiedź na TAK, a często tak nie jest. 6 buław oznacza sukces, świętowanie sukcesu, ale niekoniecznie musi on być odpowiedzią na "czy znajdę pracę", równie dobrze z kontekstu kart może wynikać, że pomimo nieznalezienia tej pracy i tak będziemy mieli powody do tego by mieć podniesioną głowę...  itp

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Arbogast napisał:

6 buław, ale też Słońce jest taką kartą, która tarocisci lubią traktować jako odpowiedź na TAK, a często tak nie jest. 6 buław oznacza sukces, świętowanie sukcesu, ale niekoniecznie musi on być odpowiedzią na "czy znajdę pracę", równie dobrze z kontekstu kart może wynikać, że pomimo nieznalezienia tej pracy i tak będziemy mieli powody do tego by mieć podniesioną głowę...  itp

Zgadzam się z Tobą. Paradoksalnie 6 Buław rzadko pokazuje mi taki typowy sukces typu podwyżka czy awans, a właśnie takie bardziej zadowolenie, taką pewność siebie. To już prędzej Moc czy Cesarz. 

Takich "pustych" kart, które niby są pozytywne ale pokazują bardziej zadowolenie niż prawdziwy konkretny sukces jest więcej.. Jak mówisz Słońce,  6 Buław ale też 9 Pucharów, 10 Pucharów,  4 Buław czy 10 Denarów..

Dobre karty ale są one bardziej "stanowe", bo pokazują częściej stan emocjonalny niż konkret.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...