Skocz do zawartości

Druga połowa października


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na drugą połowę października. Na tą chwilę ogrom pracy, w następnym tygodniu powrót do pracy z biura po długim okresie pracy zdalnej. Samotna i jakoś brak chęci na szukanie kogoś

 

Aura
śmierć + paź denarów + 3 denary

Coś się zakończy, ale skupię się na nauce czegoś nowego doszkalaniu. Widać tutaj skupienie się głównie na pracy.

 

Praca
moc + cesarz + 7 buław

Widać duże zaangażowanie w pracę bo będzie przekładać się na dobre efekty pracy i może zostanę doceniona w jakiś sposób. Będę czuła taka materialną stabilizację. Widać, że będzie się opłacało tyle poświęcić czasu i energii, bo powinnam zostać doceniona

 

Uczucia
cesarz + 9 pucharów + świat

Czyżby pojawił się jakiś Pan, ale ja będę tak zajęta sobą i będzie mi dobrze samej z sobą, że nasze drogi się rozejdą?

 

Najważniejsze wydarzenie
paź mieczy + 4 denary + 6 pucharów

Będzie nerwowo, jakieś kłótnie które spowodują zamknięcie się w sobie i powrót do przeszłości, wspomnień.

 

Rada
5 pucharów + 4 puchary + 10 buław

Przestać się zamartwiać, przestać walczyć ze wszystkim i spokojnie poczekać jak wszystko się odmieni, dać sobie czas.

 

Nie takie straszne te karty po tym ostatnim okresie mega spadku formy :) Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację, będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
35 minut temu, Mala_83 napisał:

Aura
śmierć + paź denarów + 3 denary

Ciężka harówka wreszcie sie skończy, może jakieś spotkanie z ludźmi z pracy się pokazało po zakończonej kwarantannie albo projekcie :)

38 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
moc + cesarz + 7 buław

Praca, praca i jeszcze praca. Będziesz panować i będziesz pewna siebie, jednak niewykluczone będzie jakieś starcie na gruncie zawodowym, będziesz musiała przeforsowac jakiś pomysł, ale myślę że zrobisz to skutecznie :)

41 minut temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
cesarz + 9 pucharów + świat

Będziesz zamknięta w swoim świecie, ale będziesz czuć się z tym bardzo dobrze i komfortowo :)

43 minuty temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
paź mieczy + 4 denary + 6 pucharów

Jakaś pyskówka może się zdarzyć i przez to zamkniesz się w sobie, może ktoś zarzuci Ci, że jesteś mało empatyczna 

43 minuty temu, Mala_83 napisał:

Rada
5 pucharów + 4 puchary + 10 buław

Nie przejmować się tym co mówią inni, olewać niektóre rzeczy, nie brać tego do siebie

Wszystkiego dobrego :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 minutę temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretację. Widać, że chyba nie powinno być tak strasznie w drugiej połowie i uda mi się wreszcie wyjść z dołka w którym wcześniej byłam i zacząć czuć się dobrze sama z sobą :)

Pozdrawiam serdecznie

Musi być dobrze :thanks: trzymam kciuki, żeby właśnie tak było ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura: będzie duża przemiana w Twoim życiu, coś odejdzie definitywnie (Śmierć), będzie szansa (paź) na coś (może awans -3 monet) w firmie, lub pójdziesz na jakiś kurs, powiązany z Twoją pracą (3 monet);

 

Praca: Myślę, że poradzisz sobie świetnie z przeszkodami (Siła + 7 buław), ogólnie poza tym powinno być stabilnie i pod kontrolą (Cesarz). Czy może masz stanowisko menadżerskie? :)

 

Uczucia: może być tak, że poznasz jakiegoś Pana (Cesarz), w internecie (Świat), nie wychodząc z domu (Cesarz + 9 kielichów), relacja może budować się bardziej pod Ciebie, pod Twoje zadowolenie (9 kielichów);

 

Najważniejsze wydarzenie: pojawi się możliwość wyciszenia, odpoczynku (Paź Mieczy + 4 mieczy), będzie to taki powrót do wspomnień (6 Kielichów), czas relaksu (6 Kielichów + 4 mieczy), trochę jak by powrócisz do czasów dzieciństwa (6 Kielichów, Paź Mieczy) :)

 

Rada: spojrzeć wewnątrz, zamknąć się w swoim świecie i przeciekać (4 kielichów), chwili zmęczenia i rozpaczy (5 Kielichów + 10 buław) - ciężka passa powinna szybko minąć, zapanuje radość i lekkość - z sumy 19 - Słońce :)

 

Powodzenia:koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.10.2020 o 18:06, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA

 

Aura
śmierć + paź denarów + 3 denary

Zakończyła się harówka w pracy. Jest sporo pracy, ale wyrabiam się w 8h i nie siedzę dalej. Udało się zakończyć pewne rzeczy w pracy dzięki wsparciu innych.

 

Praca
moc + cesarz + 7 buław

Udało się poradzić z przeszkodami jakie były na starcie projektu, który zaczynam i ruszyłam jakoś z ogromem siły do tego projektu, jako pewna siebie i znająca sie na tym co robię kobieta. jakieś takie powera mam może dzięki fajnemu podejściu klienta sama nie wiem :)

 

Uczucia
cesarz + 9 pucharów + świat

Zamknęłam się na 4 spusty w swoim świecie i jest mi w nim bardzo dobrze, jestem szczęśliwą i spełnioną osobą (nareszcie :))

 

Najważniejsze wydarzenie
paź mieczy + 4 denary + 6 pucharów

Był powrót myślami do wspomnień odnośnie Pana z przeszłości z którym trochę rozstałam się w nerwach. Jakoś mnie wzięło na wspominanie oczywiście tego dobrego, ale na szczęście przypomniałam sobie te gorsze rzeczy i przeszło :)

 

Rada
5 pucharów + 4 puchary + 10 buław

Tutaj chyba karty radziły żeby przeczekać ten gorszy okres, bo faktycznie początek był trudny ale pod koniec miesiąca nastrój zdecydowanie się poprawił :)

Dzięki wszystkim za interpretację :) Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...