Skocz do zawartości

Intecje pewnego pana


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, rozłożyłam dziś rozkład na 3 karty na intencje pewnego pana. Nie mam z nim kontaktu wprost, znamy się z pracy, jesteśmy znajomymi na fb. Kiedyś wydawało mi się, że jest zainteresowany mną i przejściem na grunt prywatny, niestety po zmianie pracy kontakt nam sié urwał. Przez dłuższy czas od tamtego momentu mam wrażenie, że on podtrzymuje kontakt ze mną poprzez inne osoby. Wiem, brzmi to absurdalnie. A jednak. 

Wylosowałam 3 karty by dowiedzieć się o jego zamiarach w najbliższym czasie, bo przyznam szczerze to jestem zmęczona psychicznie tą zabawą w ciuciu babkę i ganianie we mgle.

Oto, co otrzymałam - Gwiazda, Księżyc i 4 monet. 

Gwiazda, jedna z najszczęśliwszych kart w Tarocie mówi o opiece boskiej, nic złego nie może mi się stać. Czy on ma w takim razie szczere, czyste intencje? To jest karta miłości, uczucia potem Księżyc- nic nie jest takie jakie się wydaje. Sama mogę się oszukiwać. Czegoś nie wiem. Działam intuicyjnie, on działa intuicyjnie? Na koniec 4 monet - nic się nie zmieni w naszej relacji. On się nie ujawni wprost. Chce utrzymać status quo.

Czy może ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2020 o 11:36, Gringe napisał:

Witam, rozłożyłam dziś rozkład na 3 karty na intencje pewnego pana. Nie mam z nim kontaktu wprost, znamy się z pracy, jesteśmy znajomymi na fb. Kiedyś wydawało mi się, że jest zainteresowany mną i przejściem na grunt prywatny, niestety po zmianie pracy kontakt nam sié urwał. Przez dłuższy czas od tamtego momentu mam wrażenie, że on podtrzymuje kontakt ze mną poprzez inne osoby. Wiem, brzmi to absurdalnie. A jednak. 

Wylosowałam 3 karty by dowiedzieć się o jego zamiarach w najbliższym czasie, bo przyznam szczerze to jestem zmęczona psychicznie tą zabawą w ciuciu babkę i ganianie we mgle.

Oto, co otrzymałam - Gwiazda, Księżyc i 4 monet. 

Gwiazda, jedna z najszczęśliwszych kart w Tarocie mówi o opiece boskiej, nic złego nie może mi się stać. Czy on ma w takim razie szczere, czyste intencje? To jest karta miłości, uczucia potem Księżyc- nic nie jest takie jakie się wydaje. Sama mogę się oszukiwać. Czegoś nie wiem. Działam intuicyjnie, on działa intuicyjnie? Na koniec 4 monet - nic się nie zmieni w naszej relacji. On się nie ujawni wprost. Chce utrzymać status quo.

Czy może ktoś ma jakiś pomysł?

Ja bym powiedziała, że widzi on w Tobie szansę na coś fajnego, z pewnością jest Tobą zainteresowany (gwiazda). 

Natomiast księżyc i 4 denarów, hmmm.... Ja to tak czuję jakby obawiał się czegoś utracić, albo że nie podoła. Obawia się, że jesteś trochę nieosiągalna dla niego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zainteresowany tobą, ale Księżyc i 4 denary mówią o problem z samym sobą. Nie wie co lub jak ma zrobić, żeby się do ciebie zbliżyć. I jeszcze, może się obawiać, że jesteś zajęta lub on sam jest w parze. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Kostroma i magi_cz_na - dziękuję za Wasze uwagi i poświęcony czas.

Nie wiem, co mogłoby go blokować - jestem singielką. Może on uważa, że związek ze mną to mezalians dla niego? On jest anglikiem a ja obcokrajowcem. On ma ugruntowaną sytuacjé materialną- ja jestem samotną matką z dzieckiem. 

Nie wiem tylko czemu po prostu sobie nie odpuści tylko zawraca mi głowę w dziwaczny sposób. Teraz już nie reaguję na zaczepki w sieci. 

W każdym razie nie widać by coś miało się zmienić w tym temacie.

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli on rzeczywiście postrzega relację z tobą jako mezalians, to pomyśl o nim słodko przez jakiś czas, ale potem zainwestuj swój czas w odpowiedniego mężczyznę. 

ps. on dla ciebie też jest obcokrajowcem :)

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Gwiazda i Księżyc są kartami iluzji, sporo dzieje się w jego głowie: waha się od zauroczenia Tobą (Gwiazda), do lęków i obaw (Księżyc). Możliwe, że jesteś dla niego kwintesencją kobiecości, "piękną damą" (obie karty). Natomiast działać w związku z tym nie będzie (4 monet), bedzie marzyć w swojej głowie, wszystko pozostanie na tym, co obecnie jest (4 monet).

 

Mimo tego, życzę powodzenia :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Willow I to jest dokładna kwintesencja tej sytuacji. Ja mam wrażenie, że on sobie coś naroił w głowie i żyje tą fantazją o mnie. Takie ukryte, drugie życie. 

Raz jeszcze Ci dziękuję za Twoją interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...