Skocz do zawartości

Nowa praca


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie mile zaskoczy w 1 dniu pracy? (zaczynam w przyszlym tygodniu, gdyby ktos sie zastanawial na jaki czas jest wróżba) 

 

Slonce, 5 bulaw, wisielec (kaplan, krolowa denarow

 

Hm, wydaje mi sie, ze w tym miejscu jest taki spokoj do czego ja nie jestem przyzwyczajona, a te 5 bulaw i slonce skojarzylo mi sie z żartami, jakby takie zabawne rozmowy ale mile, konfrontowanie sie ze sobą,wymiana roznych od siebie pogladow. Przy słońcu nie wglada to zle. Chyba bedzie tam tez jakis facet, moze to para wspólnie pracująca? 

 

Ile bede tam pracowac, troche mam obaw, zeby mnie po miesiącu nie żegnali czasy niepewne.. 

 

4 denary, królowa denarów, Kapłanka (ksiezyc, wisielec w tle) 

 

Do 4 lat, widac, ze bede tam sporo nowej wiedzy pochlaniac no i moj pobyt tam sie wydłuży... W wisielcu. Ksiezyc tez moze mowic o nocnych zmianach czasem. 

Edytowane przez Raisa_
Literówki
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
26 minut temu, Raisa_ napisał:

Co mnie mile zaskoczy w 1 dniu pracy? (zaczynam w przyszlym tygodniu, gdyby ktos sie zastanawial na jaki czas jest wróżba) 

 

Slonce, 5 bulaw, wisielec (kaplan, krolowa denarow

Miła atmosfera, sporo będzie się działo, dzień  typowo wprowadzeniowy. W Wisielcu dopatrywałabym się raczej tego, że czas szybko zleci. Kapłan i Królowa Denarów mogą wskazywać, że od razu bedziesz miała przeszkolenie z BHP,  może w kadrach bedzie coś do podpisania.

 

29 minut temu, Raisa_ napisał:

Ile bede tam pracowac, troche mam obaw, zeby mnie po miesiącu nie żegnali czasy niepewne.. 

 

4 denary, królowa denarów, Kapłanka (ksiezyc, wisielec w tle) 

Praca na stałe i na dłużej. Minimum 2 lata

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2020 o 11:32, Raisa_ napisał:

Slonce, 5 bulaw, wisielec (kaplan, krolowa denarow

 

Na pewno będzie miła atmosfera o czym już na wstępie informuje Słońca. Otoczą Cię troską, opieką i wsparciem. Jednocześnie będą zabiegać o to, abyś się tam nie nudziła (5 Buław  + Wisielec) i od samego początku miała dużo zadań.

Wisielec jednak to karta zastoju,  więc,mimo wszystko, wiele tego dnia nie zwojujesz, ale atmosfera będzie dobra. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2020 o 11:32, Raisa_ napisał:

Ile bede tam pracowac, troche mam obaw, zeby mnie po miesiącu nie żegnali czasy niepewne.. 

 

4 denary, królowa denarów, Kapłanka (ksiezyc, wisielec w tle) 

Z tych kart nie określimy konkretnego czasu trwania pracy. Jeśli chciałabyś się dowiedzieć jak długo tam popracujesz,  to proponuję wyciągnąć jedną kartę i z niej jakoś spróbować określić czas.

 

Z tego rozkładu wynika,  że to praca stała. 4 Den to zagrzanie posadki, Królowa Denarów to stabilność. Myślę,  że na jakiś dłuższy czas tu zostaniesz.

Powodzenia  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2020 o 16:55, Ziomal597 napisał:

Z tych kart nie określimy konkretnego czasu trwania pracy. Jeśli chciałabyś się dowiedzieć jak długo tam popracujesz,  to proponuję wyciągnąć jedną kartę i z niej jakoś spróbować określić czas.

 

Z tego rozkładu wynika,  że to praca stała. 4 Den to zagrzanie posadki, Królowa Denarów to stabilność. Myślę,  że na jakiś dłuższy czas tu zostaniesz.

Powodzenia  ;)

 

Dzięki, wlasnie glowna karta czasowa to byla ta 1

Odnośnik do komentarza

Co zaskoczy: otwartość i przyjazne nastawienie otoczenia :) Może być mimo tego konflikt światopoglądowy z kimś, odbioru świata: Kaplan jako światopogląd, Wisielec - odmienny, pod innym kątem, Królowa Monet - może głównie z kobietami - mogą być zbyt konkretne, przyziemne...

 

Jak długo: 4 monet i Królowa Monet obiecują stabilność, trwałość, pewną finansową postawę w tym miejscu pracy, może rzeczywiście 4 łata, z Kapłanką, Księżycem Wisielcem - mam wrażenie, że nie jest to umowa na czas określony, bedziesz cały czas mieć lęk przez to, że niewiadomo kiedy i jak - tajemnice. Wisielec to lub przedłuża, w sensie Twój stan, lub po prostu wskazuje na brak zmian - nie musisz się martwić, spójrz na sprawę pod innym kątem ;)

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...