Skocz do zawartości

Czy egzamin zostanie zaliczony?


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu stawiałam karty pewnemu panu który mnie zapytał czy zda egzamin który ma się odbyć 8 października. Karty wyszły mi jednoznaczne że TAK. 

Przed samym egzaminem napisał do mnie ponownie z tym samym pytaniem, czy nie zaszły jakieś zmienne. 

Tym razem wyszły następujące karty 

 

Odwrócony Diabeł 

Szóstka buław 

Piątka buław 

 

Zinterpretowałam ten rozkład, że egzamin zostanie zdany, aczkolwiek mogą wyniknąć jakieś konflikty na miejscu. Natomiast nie do końca wiedziałam jak rozumieć tego odwróconego Diabła. Przychodziło mi na myśl uwolnienie się od czegoś, dzięki zaliczeniu tego egzaminu. 

Ostatecznie egzamin przez tego pana został faktycznie zaliczony, odbyło się to bez problemów. 

I dlatego piszę - co mógł finalnie oznaczać ten diabeł? 

Macie jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam kart odwróconych :)

Diabeł mógł zaznaczyć Twoje obsesyjne lęki, które jakby nie dają Ci iść naprzód, blokują zaliczenie :) Ewentualnie jakieś pokusy, które też Cię zbytnio pochłaniają, od których ciężko się uwolnić :)

Ale w każdym razie widac, że je zwalczylas i ekzamin został zaliczony (5 buław + 6 bulaw) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kostroma napisał:

W sierpniu stawiałam karty pewnemu panu który mnie zapytał czy zda egzamin który ma się odbyć 8 października. Karty wyszły mi jednoznaczne że TAK. 

Przed samym egzaminem napisał do mnie ponownie z tym samym pytaniem, czy nie zaszły jakieś zmienne. 

Tym razem wyszły następujące karty 

 

Odwrócony Diabeł 

Szóstka buław 

Piątka buław 

 

Zinterpretowałam ten rozkład, że egzamin zostanie zdany, aczkolwiek mogą wyniknąć jakieś konflikty na miejscu. Natomiast nie do końca wiedziałam jak rozumieć tego odwróconego Diabła. Przychodziło mi na myśl uwolnienie się od czegoś, dzięki zaliczeniu tego egzaminu. 

Ostatecznie egzamin przez tego pana został faktycznie zaliczony, odbyło się to bez problemów. 

I dlatego piszę - co mógł finalnie oznaczać ten diabeł? 

Macie jakieś sugestie? 

Diabel to leki, ograniczenia, nieudane sprawy a w odwrocie jest potwierdzeniem wcześniejszego rozkladu czyli,ze wszystko będzie okej. Bo powyzszego-uniknie:doskownie #negatywna energia jest zablokowana i nie zaszkodzi. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...