Skocz do zawartości

Przeprowadzka


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilką dowiedziałam się, że zwalnia się większy i droższy pokój w mieszkaniu, które wynajmuję. Zapytałam, czy jest szansa, żebym się przeniosła, ale płaciła tyle samo - nie bardzo. Biorąc pod uwagę porę, czyli prawie połowę października i to, że tymczasowo wprowadzono zdalne nauczanie i większość zajęć i tak planowana była online... Myślę, że będzie kłopot z wynajmem w tej kwocie co obecnie. Z tego co wiem, to ceny raczej idą w dół. Ja i tak teraz za pokój płacę dużo.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że do końca 2020 roku przeniosę się do tamtego pokoju?

10 buław, 9 denarów, Siła

 

Wydaje mi się, że się uda, bo mówi o tym karta 10 buław - będę przenosiła rzeczy. 9 denarów może wskazywać na dopłatę, negocjację ceny. Siła to już moje zadowolenie. I chyba nawet nie będę musiała długo czekać.

 

Co sądzicie?

Edytowane przez Maxii
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Maxi brakuje mi tu karty lub dwoch podsumowujących, bo narazie widac, ze cos tu sprawa ciężko wyglada, ale karty podpowiadaja Tobie, ze wzrto abys o siebie zawalczyła, karta sily pokazuje zmagania, sile woli, walke z przeciwnościami, a zatem moze byc nieco adrenaliny, ale takiej, ktora jest motywującą i karta mowi, ze sila woli masz na cos szanse, tylko zawalcz. 

Edytowane przez Raisa_
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
9 godzin temu, Maxii napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że do końca 2020 roku przeniosę się do tamtego pokoju?

10 buław, 9 denarów, Siła

Przeniesiesz się tam, 10 Buław wskazuje na przenoszenie rzeczy 9 Denarów to lepszy komfort, będziesz zadowolona. Siła wskazuje, że osiągniesz swój cel (może uda się to do końca listopada) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Maxii napisał:

Przed chwilką dowiedziałam się, że zwalnia się większy i droższy pokój w mieszkaniu, które wynajmuję. Zapytałam, czy jest szansa, żebym się przeniosła, ale płaciła tyle samo - nie bardzo. Biorąc pod uwagę porę, czyli prawie połowę października i to, że tymczasowo wprowadzono zdalne nauczanie i większość zajęć i tak planowana była online... Myślę, że będzie kłopot z wynajmem w tej kwocie co obecnie. Z tego co wiem, to ceny raczej idą w dół. Ja i tak teraz za pokój płacę dużo.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że do końca 2020 roku przeniosę się do tamtego pokoju?

10 buław, 9 denarów, Siła

 

Wydaje mi się, że się uda, bo mówi o tym karta 10 buław - będę przenosiła rzeczy. 9 denarów może wskazywać na dopłatę, negocjację ceny. Siła to już moje zadowolenie. I chyba nawet nie będę musiała długo czekać.

 

Co sądzicie?

Ja myślę, że przeniesienie do tego pokoju jest jak najbardziej możliwe, aczkolwiek 10 buław sugeruje mi że będzie Cię to kosztowało znacznie więcej wysiłku, pewnie ze względu na finanse - żeby ogarnąć resztę obowiązków. Natomiast 9 denarów i Siła, mówią mi że podołasz temu, będzie Cię stać na ten pokój nawet jeśli będzie droższy , dzięki Twojej mobilizacji i wytrwałości. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mogę już zweryfikować :)

Udało mi się przeprowadzić w ostatnim tygodniu października. Zawalczyłam o ten pokój i pogadałam nie przez pośrednika, córkę właściciela, tylko z nim samym, za jej plecami... Miałyśmy potem niefajną rozmowę, ale już jest okej. No i nawet udało mi się utargować trochę kwotę :) Kilka dni mi zajęło ogarnianie pokoju, trochę nie miałam do tego głowy i chęci, wizja przepatrywania swoich rzeczy i wielu klamotów była przytłaczająca haha

 

Dziękuję za pomoc! :)

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...