Skocz do zawartości

Zamiary Pana P :)


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postawiłam karty odnośnie pewnego Pana, któremu nie wiem do końca o co chodzi. Mianowicie jakiś czas temu na portalu randkowym poznaliśmy się z Panem, ale on bardziej proponował mi sesję zdjęciową (normalną nie rozbieraną :)) ale jakoś do tej sesji nie doszło, ja usunęłam konto i nasze drogi się rozeszły. Jakieś 2 tyg temu Pan odnalazł mnie na fb odezwał się. Była to rozmowa typu co słychać itp, która jakoś szybko się skończyła i nie odzywał się. Wczoraj napisał, ale też dosłownie kilka zdań i koniec rozmowy. Nie do końca wiem  o co temu Panu chodzi.

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Jakby chodziło mu tutaj o sex tylko go coś blokuje, no jakoś mi te karty tak wychodzą :)

 

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Zburzy mój spokój, poukładany świat, ale jak tutaj ugryźć 6 buław bo to zwycięstwo, jakiś triumf. Jakieś dziwne te karty tutaj :)

 

Może ktoś spojrzy na te karty swoim okiem i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna, bo trochę zagadkowa dla mnie ta sytuacja :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mala_83 napisał:

Witam,

postawiłam karty odnośnie pewnego Pana, któremu nie wiem do końca o co chodzi. Mianowicie jakiś czas temu na portalu randkowym poznaliśmy się z Panem, ale on bardziej proponował mi sesję zdjęciową (normalną nie rozbieraną :)) ale jakoś do tej sesji nie doszło, ja usunęłam konto i nasze drogi się rozeszły. Jakieś 2 tyg temu Pan odnalazł mnie na fb odezwał się. Była to rozmowa typu co słychać itp, która jakoś szybko się skończyła i nie odzywał się. Wczoraj napisał, ale też dosłownie kilka zdań i koniec rozmowy. Nie do końca wiem  o co temu Panu chodzi.

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Jakby chodziło mu tutaj o sex tylko go coś blokuje, no jakoś mi te karty tak wychodzą :)

 

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Zburzy mój spokój, poukładany świat, ale jak tutaj ugryźć 6 buław bo to zwycięstwo, jakiś triumf. Jakieś dziwne te karty tutaj :)

 

Może ktoś spojrzy na te karty swoim okiem i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna, bo trochę zagadkowa dla mnie ta sytuacja :)

1. W moim odczuciu nie o seks chodzi, po prostu inspirujesz go co widac  w Asie, pewnie stad tez propozycja z sesji. Traktuke to luzno, bez wiekszych zamiarow.,w pewnym momencie ta relacja stqnie w miejscu. 2. drugi rozkład to potwierdza, ponieważ widac, ze znajomość jeszcze chwilę potrwa natomiast cos ja zakonczy. Pierwsze co poczulam to, zz znowu możesz zamknąc konto, a potem jedno z Was odda sie zupelnie innej nowjej relacji romansowej. 

Edytowane przez Raisa_
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mala_83 napisał:

Dzięki @Raisa_ za interpretację. Właśnie nie wiem o co Panu chodzi, bo te rozmowy nie są jakieś x jego strony takie że jest mnie ciekawy tylko jakby to na siłę, ale sam je inicjuje więc nie rozumiem tego kompletnie :)

Panowie na portalach niestety sa dziwni hahhaha, moze nieśmiały 

Edytowane przez Raisa_
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mala_83 napisał:

Potwierdza że dziwni dlatego zniknęłam bo moja psychika tego nie wytrzymałam  :) tutaj mnie dziwi że sam mnie odnalazł i się nie bardzo odzywa :)

Jesli ma cos byc to bedzie, chociaż zazwyczaj takie komplilacje na poczqtlu nie wróżą spektakularnych sukcesow :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Poznać i usidlić :)

Żartuję oczywiście, ale karty są jakieś niepokojące wygląda na jakiegoś stalkera, który poznaje każdy Twój ruch, wie co robisz interesuje się Tobą i nagle zamyka Cię.. nie wiem źle mi się to kojarzy, ale może przesadzam :wink:

W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Niby ładnie pięknie, niezobowiazujaco, ale zaproponuje Ci coś dziwnego albo zachowa się tak, że ucieszysz się, że się od niego uwolniłaś :wink:

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Zamierza przejawiać inicjatywę w Waszej relacje, zależy mu na budowaniu i wzmacnianiu tej znajomości, ale 8 Mieczy mówi, że ma związane ręce. Poprzednie karty mówią, że by bardzo chciał, aby relacja się rozwinęła ale nie działa,  bo 8 Mieczy go blokuje. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Relacja się rozwinie. Zdalne pisanie ze swoich domów runie i dojdzie do jakiegoś bardziej odważnego aktu (spotkanie i może jakieś wybuchy namiętności :smieszne:) - 6 Buław.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

 

 

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Tu ogniste zamiary wyszły. Jakieś zapędy, później rozglądanie się dalej. Chęć zwrócenia na siebie uwagi :_mysli:

 

Tu widać pewne zamknięcie, ale nawet fajną sytuację .. później wszystko runie... możesz czegoś się dowiedzieć, coś przestać Ci pasować, Pan może chcieć nie tego co Ty. 6buław to osiągnięcie celu, ale też warto uważać na to co się "przyciąga do siebie" i jakie Tworzy się scenariusze (także te tylko w Twojej głowie). To też może być to, że każde z Was pozostanie przy tym co sobie założyło.

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Witam,

postawiłam karty odnośnie pewnego Pana, któremu nie wiem do końca o co chodzi. Mianowicie jakiś czas temu na portalu randkowym poznaliśmy się z Panem, ale on bardziej proponował mi sesję zdjęciową (normalną nie rozbieraną :)) ale jakoś do tej sesji nie doszło, ja usunęłam konto i nasze drogi się rozeszły. Jakieś 2 tyg temu Pan odnalazł mnie na fb odezwał się. Była to rozmowa typu co słychać itp, która jakoś szybko się skończyła i nie odzywał się. Wczoraj napisał, ale też dosłownie kilka zdań i koniec rozmowy. Nie do końca wiem  o co temu Panu chodzi.

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Jakiś przypływ energii, inspiracja może chciałby ewentualnie mieć jakąś kompanke, ale mi. On również wydaje się nieśmiały. 

 

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Zdecydowanie da Ci spokój. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za interpretacje. Pan dziwnie się zachowuje odzywa się np a później nie odpisuje albo piszemy i czuje sie czasem pouczana że w pracy rozmawiam na fb. Więc ja już ręki nie wyciągnę i myślę że znajomość rozejdzie się po kościach. Dziwne jest też to że nie wiedząc nic oprócz mojego imienia odnalazł mnie na fb i nie wiem po co skoro nie bardzo się odzywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No karty ewidentnie seksualne. Chciałby, chciałby - AS Buław, 3 Buław, ale blokuje się chłopina.

No ciekawe te karty. Najpierw jakby stabilnie i good, potem demolka w Wieży. Dalej jakby radość, zwycięstwo. Może dacie sobie szansę potem jeszcze?

W każdym razie trzymam kciuki ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No powiem Wam, że Pan zniknął w październiku po tym jak te karty postawiłam i odezwał się w niedzielę i od tego czasu gadamy i nawet padła propozycja kawy. Fajnie się z nim gada o wszystkim więc zobaczymy.

Tutaj @Arcan i @Lianna trafiły że damy sobie szansę i znajomość się odnowi. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Postawiłam w nowym wątku karty na niego i też jakieś dziwne więc jakaś zagadka ten Pan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 12.10.2020 o 19:06, Mala_83 napisał:

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Jest tutaj podtekst seksualny, ale nie sądzę by chodziło mu stricte o sam akt, bo widac tutaj ograniczenia w 8 mieczy, więc gosc moze sie po prostu podnieca fotografując kobiety, a ewentualne zbliżenia byłyby nieco przy okazji.

 

A poza kartami: wielu chlopakow trudni się robieniem sesji dziewczynom bo tak łatwo o seks. 

W dniu 12.10.2020 o 19:06, Mala_83 napisał:

4 buławy + wieża + 6 buław

Ta wieża po środku to mogłabyś wlasnie ta przerwa w jego odzywaniu się. Mile poczatki w 4 bulaw potem przerwa i teraz znowu w 6 bulaw konsumpcja znajomości... niekoniecznie seksualnej, ale w ogole znajomości. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie temat zdjęć zszedł na boczny plan. Nie bardzo wiem o co Panu chodzi, ale to czas zweryfikuje :)

wieża tutaj chyba faktycznie była przerwą i startem od nowa no zobaczymy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od przełożeń interpretacji Tarota, może zadaj panu pytanie o co mu chodzi. 

Być może pryśnie czar randkowania, ale będzieśz wiedzieć na ile jest konkretny, albo  wyczujesz podtekst intencji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię tylko na tą chwilę nie jest to w jakimś stopniu zobowiazujaca znajomość, bo rozmawiamy dopiero kilka dni więc dam trochę czasu i zobaczę w jakim kierunku będzie ona zmierzać

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 20:06, Mala_83 napisał:

Witam,

postawiłam karty odnośnie pewnego Pana, któremu nie wiem do końca o co chodzi. Mianowicie jakiś czas temu na portalu randkowym poznaliśmy się z Panem, ale on bardziej proponował mi sesję zdjęciową (normalną nie rozbieraną :)) ale jakoś do tej sesji nie doszło, ja usunęłam konto i nasze drogi się rozeszły. Jakieś 2 tyg temu Pan odnalazł mnie na fb odezwał się. Była to rozmowa typu co słychać itp, która jakoś szybko się skończyła i nie odzywał się. Wczoraj napisał, ale też dosłownie kilka zdań i koniec rozmowy. Nie do końca wiem  o co temu Panu chodzi.

Zapytałam jakie zamiary ma Pan w stosunku do mnie

as buław + 3 buławy + 8 mieczy

Jakby chodziło mu tutaj o sex tylko go coś blokuje, no jakoś mi te karty tak wychodzą :)

 

Zapytałam jeszcze jak do końca roku potoczy się nasza znajomość

4 buławy + wieża + 6 buław

Zburzy mój spokój, poukładany świat, ale jak tutaj ugryźć 6 buław bo to zwycięstwo, jakiś triumf. Jakieś dziwne te karty tutaj :)

 

Może ktoś spojrzy na te karty swoim okiem i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna, bo trochę zagadkowa dla mnie ta sytuacja :)

Zamiary nie zbyt ciekawe  -  jakby gość chciał Ciebie usidlić w klatce - te 8 mieczy jest niepokojące. Chyba że, chciałby  z Tobą jakiejś drogi wspólnego rozwoju wyjścia z jakiś uprzedzeń, lęków etc. Ale na tą opcję daję niewielkie prawdopodobieństwo.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mala_83 napisał:

Tak zrobię tylko na tą chwilę nie jest to w jakimś stopniu zobowiazujaca znajomość, bo rozmawiamy dopiero kilka dni więc dam trochę czasu i zobaczę w jakim kierunku będzie ona zmierzać

Czujesz karty, powinnaś i jego po czasie wyczuć  -  ja bynajmnie po sparzeniach dmucham na zimne   to czarowane dobro ze złych podudek.  

Niemniej powodzenia i uważaj na siebie, szczególnie na ew. uzależnienia emocjonalne, cięzko z nich wyjść gdy się zapędzi za daleko. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @adamandium no ja też jestem ostrożna bo jeszcze nie do końca wyleczyłam się z uzależnienia od drugiej osoby z przeszłości więc tutaj zachowuje dystans i narazie obserwuje co Pan robi. Na tą chwilę nie ma jakiś dziwnych zachowań ale zobaczymy bo karty nie są za ciekawe

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Pan zniknął po 4 dniach intensywnego rozmawiania. Więc w moich oczach już jest skreślony :) Choć mówił co innego chodziło mu jedynie o sex, bo wysłała swoje pół nagie zdjęcie ja nie zareagowałam za bardzo więc następnego dnia przestał pisać :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mala_83 napisał:

No i Pan zniknął po 4 dniach intensywnego rozmawiania. Więc w moich oczach już jest skreślony :) Choć mówił co innego chodziło mu jedynie o sex, bo wysłała swoje pół nagie zdjęcie ja nie zareagowałam za bardzo więc następnego dnia przestał pisać :)

Twoja decyzja,  dobrze zrobiłaś i tak trzymaj się jej konsekwentnie.  Gość  wybitnie skrzywiony wręcz fetysz, dobrych owoców byś nie zebrała.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamandium napisał:

Twoja decyzja,  dobrze zrobiłaś i tak trzymaj się jej konsekwentnie.  Gość  wybitnie skrzywiony wręcz fetysz, dobrych owoców byś nie zebrała.

Karty idealnie pokazały rozówój    -  WIEŻA i 6 BUŁAW  - rozwaliło się i każdy w swoją stronę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) no niestety nie byłam zainteresowana wymianą nagich zdjęć a Pan chyba tego oczekiwał a ta sesja zdjęciowa jak widać był to tylko haczyk :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA!!!

Pan zaginął i nie miałam z nim kompletnie kontaktu poza tym, że polubił moje zdjęcie na instagramie ze swoje profilu fotograficznego. Nie ma mnie w obserwowanych na insta więc musi przeglądał mój profil, bo czasem widzę, że ogląda też moje relacje. Niestety nie ma odwagi się odezwać, choć i tak już za późno na cokolwiek, żeby odbudować :)

Z perspektywy czasu to te 6 buław to cieszę się, że znajomość się zakończyła :)

Dzięki wszystkim za interpretację.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...