Skocz do zawartości

Czy Pan sie odezwie sam z siebie?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, z pewnym panem pogladowo nie było nam po drodze, ciężka sie ta relacja zrobiła, wiec zapytalam kart czy on sie jeszcze sam z siebie odezwie bo ja w sumie sie usunęłam z jego znajomych i dalam spokoj z ta relacja, a on tez dal sobie spokoj. KONTAKTU brak od prawie trzech miesięcy, mam ostatnio jakies silne przeczucia, ze to nie koniec, wracaja mysli o nim, chociaz wiem, ze to nie przejdzie..zadała przez to wszystko pytanie do kart czy on sie sam z siebie odezwie jeszcze...do kinca tego roku I co to bedzie.. 

 

 

Kolo fortuny, pustelnik, krolowa denarów dolozone: dwa kielichy, as mieczy, as kielichow, sad.. 

 

No ja nie widze konca...Między nami cos sie jeszcze wydarzy... Jakieś wyjaśnienie, oczyszczanie... Jak to widzicie? 

 

Dziekuje za pomoc, ptaszki. 

Edytowane przez Raisa_
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

hmm... królowa denarów to kobieta czekająca na wiadomość...Sama nie chcesz wykonać tego ruchu.. eremita to facet patrzący w przeszłość..i  eremita kontaktowy nie jest, to jest samotnik...mówi o potrzebie wyizolowania sie.. mamy koło... może tak nagle go coś tknie i napisze? bo będzie coś wspominał? Chociaż ten as mieczy w dołozonych kartach... 

Obstawiam, że się odezwie, ale na swoich zasadach, kiedy będzie chciał

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Myślę, że się nie odezwie, bo po Kole wypadł Pustelnik i Królowa Denarów. Obie mało kontaktowe.. jakby było na odwrót w sensie Pustelnik Królowa Denarów i Koło, to odczytałabym, że los się odmieni i odezwie, któreś z was. Do 2 Kielichów dolozony As Mieczy jakby porozumienie nie bylo możliwe (przecięte) As Kielichow Sad relacji nie da się poprawić 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Raisa_ napisał:

Kolo fortuny, pustelnik, krolowa denarów dolozone: dwa kielichy, as mieczy, as kielichow, sad.. 

Koło to karta losu, czegoś, co jest odgórnie narzucone przez siły wyższe. Już na wstępie karty informują, że póki co pisany jest Wam brak kontaktu  - bo Pustelnik to izolacja. Karty sugerują,  że to Ty wykonasz jednak pierwsza ruch  - jeśli nie, to nic się nie zadzieje bo po kole jest odludek w postaci pustelnika..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Arcan napisał:

Raisa, wiem jak to działa, bo też tak robiłam... i też wtedy wychodziłam w denarowej :) Z doświadczenia Ci powiem, że faceci to na ogół proste istoty...gdyby chciał to by napisał...

Dokladnie... On mial do mnie pretensje, ze ja sie pierwsza nie odezwe.. Yy znaliśmy sie krótko i trochę mnie to wkurzylo.. Jeste ea równouprawnieniem, ale iby dlaczego na tzk wczesnym etapie to ja mam tanczyc wokol niego heh. No nie moj klimat. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 12.10.2020 o 22:39, Raisa_ napisał:

 

 

 

Kolo fortuny, pustelnik, krolowa denarów dolozone: dwa kielichy, as mieczy, as kielichow, sad.. 

 

On niechetnie chce sie odezwac, cos w jego glowie nagle sie zmienilo (kolo), i postanowil sie oddalic na jakis czas, aby sprawe przemyslec, bo on uwaza, ze ma swoja wartosc (krolowa monet), wiec nie chce sie odzywac.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2020 o 22:39, Raisa_ napisał:

Drodzy, z pewnym panem pogladowo nie było nam po drodze, ciężka sie ta relacja zrobiła, wiec zapytalam kart czy on sie jeszcze sam z siebie odezwie bo ja w sumie sie usunęłam z jego znajomych i dalam spokoj z ta relacja, a on tez dal sobie spokoj. KONTAKTU brak od prawie trzech miesięcy, mam ostatnio jakies silne przeczucia, ze to nie koniec, wracaja mysli o nim, chociaz wiem, ze to nie przejdzie..zadała przez to wszystko pytanie do kart czy on sie sam z siebie odezwie jeszcze...do kinca tego roku I co to bedzie.. 

 

 

Kolo fortuny, pustelnik, krolowa denarów dolozone: dwa kielichy, as mieczy, as kielichow, sad.. 

 

No ja nie widze konca...Między nami cos sie jeszcze wydarzy... Jakieś wyjaśnienie, oczyszczanie... Jak to widzicie? 

 

Dziekuje za pomoc, ptaszki. 

Z jakiegoś losowego powodu Pan wycofa się jeszcze bardziej, w Królowej Denarów jest pewny, tego co robi i zadowolony z siebie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.10.2020 o 11:29, Lunaria napisał:

Myślę, że się nie odezwie, bo po Kole wypadł Pustelnik i Królowa Denarów. Obie mało kontaktowe.. jakby było na odwrót w sensie Pustelnik Królowa Denarów i Koło, to odczytałabym, że los się odmieni i odezwie, któreś z was. Do 2 Kielichów dolozony As Mieczy jakby porozumienie nie bylo możliwe (przecięte) As Kielichow Sad relacji nie da się poprawić 

@Lunaria, zaciekawiło mnie to co napisałaś, tj. O kolejności kart. 2 Kielichów przecięte przez Asa Mieczy, może oznaczać "przeciete" porozumienie. Jak można zatem odczytać zestaw As mieczy + 5 mieczy + 2 kielichy w pozycji "co sprzyja relacji"? Jako odcięcie się od kłótni, odcięcie kontaktu? Czy raczej jako potrzebę rzeczowego wyjasnienia? 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Jak można zatem odczytać zestaw As mieczy + 5 mieczy + 2 kielichy w pozycji "co sprzyja relacji"? Jako odcięcie się od kłótni, odcięcie kontaktu? Czy raczej jako potrzebę rzeczowego wyjasnienia? 

Odczytałabym to jako, że sprzyja umiejętnosc wyjaśnienia, podzielenia się swoimi lękami/obawami albo podobne odczuwanie negatywnych nastrojów 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...