Skocz do zawartości

Czy będzie się odzywał?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po dość ostrej kłótni z mężczyzna. Zaproponował mi relacje niezobowiązująca oparta w dużej mierze na spotkaniach na seks. Pan zaproponował kontakty w tajemnicy bo kogoś innego ma. Wpadłam w szał, padło z mojej strony wiele niestosownych słów. Przyznam że chciałabym definitywnie odciąć się od tego człowieka. Mam jednak przeczucie że niestety ale dalej będzie generował kontakt. 

Karty na pytanie Czy on się jeszcze odezwie? Karty kładłam po kolei, bez rozkładu. 

3 buław, 9 denarów, giermek buław, siła i karty rady dla mnie giermek kielichów, rycerz mieczy.

 3 buław na początek na początek, czyli będzie się kontaktował, pan pokazany w giermku kielichów czyli niedojrzałość, ale tez niedowartościowanie. Rada dla mnie bądź asertywna, nie daj się wciągnąć w pyskówki.

Co uważacie?

Edytowane przez aliceice
Odnośnik do komentarza
  • aliceice zmienił tytuł na Czy będzie się odzywał?

Byliśmy kiedyś razem, znamy się bardzo długo, przechodziliśmy różne etapy. Ja obecnie jestem sama, on co jakiś znajduje sobie nowe kobiety ale to na chwile. I teraz zaproponował mi właśnie to, jestem mocno zniesmaczona jego zachowaniem bo nie sądziłam ze jest zdolny do takich rzeczy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Raisa_ napisał:

Bardzo go pociagasz, wiec bedzie dazyl do kontaktu.. Odzywac sie co Ciebie tylko zirytuje i bedziesz mu dawała popalic w rycerzu. Nie daj sie! 

Tez tak uważam, myśle ze to właśnie 3 buław mówi o pociąganiu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Niech się cieszy, że nie dałaś mu w twarz, albo nie poinformowałaś jego obecnej kobiety o tym

 

Zapytałam się o to przez te 9 denarów..to taka mega pewność siebie, zadowolenie z siebie... jakby był pewny, że się zgodzisz, bo ma ku temu podstawy

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Arcan napisał:

Niech się cieszy, że nie dałaś mu w twarz, albo nie poinformowałaś jego obecnej kobiety o tym

 

Zapytałam się o to przez te 9 denarów..to taka mega pewność siebie, zadowolenie z siebie... jakby był pewny, że się zgodzisz, bo ma ku temu podstawy

W twarz nie mogłam dać bo drań kontaktował się przez telefon, a gdybym wiedziała co to za kobieta to owszem poinformowałabym ją w imię kobiecej solidarności. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Arcan napisał:

Czemu po prostu nie zablokujesz świniopasa? 

Wiele z nim przeżyłam, nie chciałam go blokować tylko żyć na normalnej stopie koleżeńskiej, bez nienawiści. Dawałam mu szanse na normalna znajomość ale po tym jak mnie potraktował chyba nie pozostaje mi nic innego jak samej uciąć możliwość kontaktu. Nie chce takich ludzi w swoim życiu. Szkoda czasu, energii.

Dziekuję wszystkim za pomoc :)

Edytowane przez aliceice
  • Medal 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...