Skocz do zawartości

Kolega z pracy jaka bedzie nasza współpraca?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.W poprzedniej pracy mialam mega dziwnego i ciezkiegonwe współpracy towarzysza.. Kolegę... A w nowej, wiem, ze bedzie jeden chłop resetq kobiety jak mi sie z nim bedzie współpracowalo. (poznam go w tym tygodniu) 

 

5 bulaw, krol mieczy, cesarz

 

Egghm no bardzo inteligentny facet, ale troche sie zmartwiłam... Czy go nie sq karty konfliktow znowu, czy raczej takich rozmow innych zupelnie pogladow, on bedzie lubil postawic na swoim. 

 

Zeby trochę ocieplic te karty zadalam pytanie co milego zaskoczy mnie w relacji z nim? 

 

Kochankowie, 9 mieczy, 3 kielichy dolozone  cesarzowa 10 denarów. 

 

Moze on troche bedzie flirtowal? Ale ostatecznie to ja bede sie odsuwa c bo moze ma zone i dzieci? Dziwne karty. 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Raisa_ napisał:

Hejka.W poprzedniej pracy mialam mega dziwnego i ciezkiegonwe współpracy towarzysza.. Kolegę... A w nowej, wiem, ze bedzie jeden chłop resetq kobiety jak mi sie z nim bedzie współpracowalo. (poznam go w tym tygodniu) 

 

5 bulaw, krol mieczy, cesarz

 

Tam mogą być jakieś przepychanki między pracownikami. Ktoś chyba będzie chciał pokazać swoją dominację lub ma już zapracował na taką pozycję. Mam wrażenie, że są jakieś osoby, które są nastawione bardziej na zdobywanie doświadczenia, kolejnych szczebli kariery niż na budowaniu więzi towarzyskich.

 

Zeby trochę ocieplic te karty zadalam pytanie co milego zaskoczy mnie w relacji z nim? 

 

Kochankowie, 9 mieczy, 3 kielichy dolozone  cesarzowa 10 denarów. 

 

Myślę, że nie taki Diabeł zły jak go malują. Widzę dwie opcje:

1. Będzie jakieś zauroczenie, fascynacja, a co za tym idzie wybór, jak postępować, aby nie uwikłać się w romans. 3 kielichów pokazuje 3 osoby, a pozniej Cesarzowa+10 denarów- ten mężczyzna ma już swoją kobietę i rodzinę, których będzie się kurczowo trzymał.

2. Nie będziesz do końca zadowolona z panującej atmosfery i współpracy z tym Panem, a co może być powodem zmartwień oraz kompulsywnych myśli na temat sytuacji w pracy. On może bardziej się trzymać osób, z którymi ma już wyrobione i pewne układy. Możliwe, że wpływ na całą sytuację będzie miała jakaś dobrze postawiona lub dominująca kobieta.

Życzę powodzenia i nie nakręcaj się może być źle, bo to się okaże w praniu.

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Facet ewidentnie będzie chciał kontrolować sytuację - cesarz, król mieczy sugeruje że będzie zimny i konkretny w obyciu, raczej bezkompromisowy co prawdopodobnie będzie prowadziło faktycznie do konfliktów. 

 

Ten drugi rozkład rzeczywiście jest ciekawy :mysli: wygląda na to, że wpadniesz mu w oko mimo jego chłodnej natury, która zostanie wystawiona na próbę - 9 mieczy. 

Intuicja mi projektuje jednak taki obraz - podczas jakiejś imprezy, może służbowej, może dojść między Wami do zbliżenia, które może skończyć się ciążą - cesarzowa i 10 denarów. 

Może to odważna interpretacja, ale odrazu mi się taki obraz pokazał przed oczami jak zobaczyłam te karty :obled:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Kostroma napisał:

Facet ewidentnie będzie chciał kontrolować sytuację - cesarz, król mieczy sugeruje że będzie zimny i konkretny w obyciu, raczej bezkompromisowy co prawdopodobnie będzie prowadziło faktycznie do konfliktów. 

 

Ten drugi rozkład rzeczywiście jest ciekawy :mysli: wygląda na to, że wpadniesz mu w oko mimo jego chłodnej natury, która zostanie wystawiona na próbę - 9 mieczy. 

Intuicja mi projektuje jednak taki obraz - podczas jakiejś imprezy, może służbowej, może dojść między Wami do zbliżenia, które może skończyć się ciążą - cesarzowa i 10 denarów. 

Może to odważna interpretacja, ale odrazu mi się taki obraz pokazał przed oczami jak zobaczyłam te karty :obled:

Dzięki, na szczęście raczej to niemozlize. A pierwsza czesc zgadzam sie chyba jakis sztywniak.. No coz.. Na cuda towarzyskie nie licze w pracy.. Ale jednak wolalabym, zeby nam sie dobrze współpracowalo.. Dzięki! 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2020 o 11:49, Raisa_ napisał:

jeden chłop resetq kobiety jak mi sie z nim bedzie współpracowalo. (poznam go w tym tygodniu) 

 

5 bulaw, krol mieczy, cesarz

No powiem Ci, że współpraca będzie szła jak z kamienia. 5 Buław to ciągłe kłótnie, nieporozumienia i szarpanina.

Typ strasznie zaborczy i despotyczny, przemądrzały i wytykający błędy i właśnie na tym tle będę konflikty. Król Mieczy  + Cesarz  = tyran permanentny.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2020 o 11:49, Raisa_ napisał:

co milego zaskoczy mnie w relacji z nim? 

 

Kochankowie, 9 mieczy, 3 kielichy dolozone  cesarzowa 10 denarów. 

powiem Ci, że nic.. 

Kochankowie  + 9 Mieczy to rozterki i przeżywanie tej trudnej sytuacji. 

3 Pucharów to karta towarzystwa ale w ogólnymi tego słowa znaczeniu. Może Ci się jedynie spodobać to, że potrafi się z każdym dogadać ale to tyle. Między Wami nic pozytywnego się nie zadzieje...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 14.10.2020 o 11:49, Raisa_ napisał:

5 bulaw, krol mieczy, cesarz

Jak będzie układała Wam się współpraca, mogą być konflikty ponieważ macie różne charaktery i reprezentujecie odmienne poglądy. On może być zdystansowany w stosunku do Ciebie 

W dniu 14.10.2020 o 11:49, Raisa_ napisał:

co milego zaskoczy mnie w relacji z nim? 

 

Kochankowie, 9 mieczy, 3 kielichy dolozone  cesarzowa 10 denarów. 

Mile zaskoczy Cię, że dokonuje wyborów również sercem i martwi się o innych. Ważna jest dla niego żona i rodzina

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...