Skocz do zawartości

Tort


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, poproszę o pomoc w interpretacji.

 

Zrobilam koledze tort, robota trwala 2 dni, niedawno skonczylam i tak sie nie moge doczekac reakcji, ze zapytalam kart, jaka ta reakcja bedzie. Dodam, że jesteśmy w bardzo zażyłej relacji z kolegą, a tort nawiazuje do jego hobby.

 

Rycerz Kielichów + Rycerz Monet + 10 Kielichów

 

Kurde wybuchu emocji tu raczej nie będzie, raczej wręcz przeciwnie, powieka mu nie drgnie. Ale serduszko owszem i będzie szcześliwy

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sunrise009 napisał:

Hello, poproszę o pomoc w interpretacji.

 

Zrobilam koledze tort, robota trwala 2 dni, niedawno skonczylam i tak sie nie moge doczekac reakcji, ze zapytalam kart, jaka ta reakcja bedzie. Dodam, że jesteśmy w bardzo zażyłej relacji z kolegą, a tort nawiazuje do jego hobby.

 

Rycerz Kielichów + Rycerz Monet + 10 Kielichów

 

Kurde wybuchu emocji tu raczej nie będzie, raczej wręcz przeciwnie, powieka mu nie drgnie. Ale serduszko owszem i będzie szcześliwy

Co myślicie?

Ale projektujesz leki i widzisz je w kartach, zupelnie niepotrzbnie. Kolega baardzo uczuciowo podejdzie, emocjonalnie i z rozczuleniem do prezentu. (rycerz pycharow) Bardzo doceni, ze jest tak artystycznie dokladnie przygotowany, ze duzo mu czasu poswicilas i doszlifowywalas(rycerz denarów) bardzo bedzie mila imprezka i radodc jako kontynuacja z prezentem! Udanej zabawy! Przzslij kawalek, ambo chcoiaz pochwal sie zdjeciem bo widzac po kartach jedt naprawde piękny! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Sunrise009 napisał:

Rycerz Kielichów + Rycerz Monet + 10 Kielichów

No bardzo ciepłe emocje wzbudzi ten tort. Rycerz Denarów to karta przyjaźni, oddanego przyjaciela, w połączeniu z 10 Puch to po prostu szczęście wynikające z tej relacji.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam, Rycerz Denarow to czesto ukrywanie uczuć u mnie, ale skoro mam 2 potwierdzenia, że tort się spodoba, to przestaje się martwić. 

32 minuty temu, Raisa_ napisał:

pochwal sie zdjeciem

Wrzucę fotkę razem z weryfikacją, dziekuje raz jeszcze

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jak zareaguje?

Bardzo dobrze, ucieszy się i ogromnie wzruszy (Rycerz Kielichów) uzna, że jesteś najlepszym przyjacielem (Rycerz Denarów) spośród całego grona (10 Kielichów). Uzna, że to przemiły akcent tych urodzin  ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hello, poproszę o pomoc w interpretacji.

 

Zrobilam koledze tort, robota trwala 2 dni, niedawno skonczylam i tak sie nie moge doczekac reakcji, ze zapytalam kart, jaka ta reakcja bedzie. Dodam, że jesteśmy w bardzo zażyłej relacji z kolegą, a tort nawiazuje do jego hobby.

 

Rycerz Kielichów + Rycerz Monet + 10 Kielichów

 

Kurde wybuchu emocji tu raczej nie będzie, raczej wręcz przeciwnie, powieka mu nie drgnie. Ale serduszko owszem i będzie szcześliwy

Co myślicie?

Ja myślę że będzie zadowolony! 

Może nawet będzie chciał Ci jakoś wynagrodzić starania? - rycerz monet

Rycerz kielichów myślę, że jako zadowolenie i taka wdzięczność emocjonalna. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Obie karty kielichowe są bardzo radosne: Rycerz Kielichów to takie zachwycenie - aktywnie wyrażanie może będzie dziękował, się śmiał, cieszył, Rycerz Monet + 10 kielichów - to stała, dobra więź, przyjaciel - ale jakby i członek rodziny - może relacji między wami się pogłębią, będzie więcej serdeczności (poprawiłam) :)

A jeszcze kielichy to... Słodkie :D Dobry smak tu się zaznaczył ;)

 

Smacznego :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam wszystkim, reakcja była taka, że dopiero jak zapytałam czy się nie cieszy, to zaczął bardziej oglądać dekoracje i sobie uświadomił, ile pracy w to włożyłam. Albo był w szoku na początku, ale potem się zajarał. Tort wyszedł w smaku super :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...