Skocz do zawartości

Aplikacja o pracę


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Nie wiem zupełnie jak ugryźć te 3 karty. A mianowicie zadałam pytanie- "Czy dostanę się do pracy w szkole?".

Wylosowałam Sprawiedliwość, Słońce i Diabła. I powiem szczerze to Sprawiedliwość zawsze sprawia mi trudność w rozkładach prrzy interpretacji. Wg mnie to jest- dostaniesz to, na co zasłużyłeś. Coś z formalności. Papiery, dokumenty. 

Potem Słońce, niby arkan przez większość Tarocistów interpretowany jako pozytywny ale tutaj mam mieszane uczucia bo jest pomiędzy Sprawiedliwością i Diabłem. Słońce to optymizm, powidzenie, spełnienie planów. Karta ogólnie na tak. 

No i na koniec Diabeł - uzależnienie. Brak samodzielności. Uzależnienie od czegoś bo jest nam tak wygodnie. Dobrze. Tutaj by mi pasowało, bo jeśli dostanę te pracę to jest tylko part time i mam więcej czasu dla siebie( te same pieniądze mam jakbym pracowala na cały etat, system finansowy w UK dla samotnego rodzica z niepełnosprawnym dzieckiem jest dość korzystny).

Podsumowując- korzystałam z całej talii. I wylosowałam 3 z Arkan Wielkich. Ma to ogromne znaczenie bo zmiany zajdą wg kart na różnych płaszczyznach życia nie tylko w sferze zawodowej. 

Pytałam się o pracę już wcześniej kiedy jeszcze przedłużali mi urlop w obecnej, starej pracy i za każdym razem wychodziły 3 karty z Arkan Wielkich. Coś jest na rzeczy z tą pracą. Tylko nie wiem co. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dostaniesz tą pracę o czym mówi Słońce i Sprawiedliwość - która również możne oznaczać uregulowanie pewnych kwestii papierkowych i podpisanie umowy. 

Aczkolwiek ten Diabeł wskazywałby, że będziesz mocno zależna od tej posady, może niekoniecznie spełniać Twoje oczekiwania, ale będziesz musiała się jej trzymać póki co. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ekspert

Witam, mały update odnośnie aplikacji do pracy w szkole - niestety nie dostałam się. Miałam konkurentkę i okazała się cenniejszym pracownikiem bo już z doświadczeniem w podobnej pracy. Przyznam, że trochę poczułam się rozczarowana i jest mi przykro. Nie sądziłam, ze tak wpłynie to na moje samopoczucie i poczucie własnej wartości.

Szukam zatem dalej choć czas na to dość nieciekawy :(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przykro mi. 

Po Twojej weryfikacji widzialabym te karty w takim razie w ten sposób, że Sprawiedliwość - pracę dostała osoba bardziej doświadczona osoba, Słońce to Twoje nadzieje i radości płynąca z perspektywy dostania takiej pracy, natomiast Diabeł to energia z jaką podchodziłaś do sprawy. 

Mam nadzieję, że szybko wpadnie Ci w oko jakąś inna posada. 

Pozdrawiam ciepło! :ok:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...