Jump to content

Aplikacja o pracę

Recommended Posts

Gringe

Nie wiem zupełnie jak ugryźć te 3 karty. A mianowicie zadałam pytanie- "Czy dostanę się do pracy w szkole?".

Wylosowałam Sprawiedliwość, Słońce i Diabła. I powiem szczerze to Sprawiedliwość zawsze sprawia mi trudność w rozkładach prrzy interpretacji. Wg mnie to jest- dostaniesz to, na co zasłużyłeś. Coś z formalności. Papiery, dokumenty. 

Potem Słońce, niby arkan przez większość Tarocistów interpretowany jako pozytywny ale tutaj mam mieszane uczucia bo jest pomiędzy Sprawiedliwością i Diabłem. Słońce to optymizm, powidzenie, spełnienie planów. Karta ogólnie na tak. 

No i na koniec Diabeł - uzależnienie. Brak samodzielności. Uzależnienie od czegoś bo jest nam tak wygodnie. Dobrze. Tutaj by mi pasowało, bo jeśli dostanę te pracę to jest tylko part time i mam więcej czasu dla siebie( te same pieniądze mam jakbym pracowala na cały etat, system finansowy w UK dla samotnego rodzica z niepełnosprawnym dzieckiem jest dość korzystny).

Podsumowując- korzystałam z całej talii. I wylosowałam 3 z Arkan Wielkich. Ma to ogromne znaczenie bo zmiany zajdą wg kart na różnych płaszczyznach życia nie tylko w sferze zawodowej. 

Pytałam się o pracę już wcześniej kiedy jeszcze przedłużali mi urlop w obecnej, starej pracy i za każdym razem wychodziły 3 karty z Arkan Wielkich. Coś jest na rzeczy z tą pracą. Tylko nie wiem co. :(

Kostroma

Według mnie dostaniesz tą pracę o czym mówi Słońce i Sprawiedliwość - która również możne oznaczać uregulowanie pewnych kwestii papierkowych i podpisanie umowy. 

Aczkolwiek ten Diabeł wskazywałby, że będziesz mocno zależna od tej posady, może niekoniecznie spełniać Twoje oczekiwania, ale będziesz musiała się jej trzymać póki co. 

• Thanks! 1
Gringe

@KostromaDziękuję. Taką mam nadzieję, że dostanę i że chodzi o jakieś poważniejsze zmiany w życiu w związku z nowym zajęciem.

Pozdrawiam serdecznie!

• Like 1