Jump to content

Krzyż Celtycki - relacja

Recommended Posts

Gringe

Witam, randkuję z pewnym panem. Sprawa dość świeża, jesteśmy po kilku spotkaniach. Facet wydaje się być dość sympatyczny. 

Wczoraj wpadłam na pomysł by prześwietlić naszą znajomość przy użyciu Krzyża Celtyckiego. 

A więc:

Karty 1( rys osoby o którą pytamy) i 2( nasz stosunek do niej)-  Sąd i Eremita.

Dla niego może być to faktycznie "powstanie z martwych" i powrócenie do randkowego życia. Czuje się szczęśliwy i pełen nadziei. 

Ja z kolei przy Eremicie jestem bardzo sceptyczna, pragmatyczna, po przejściach i bardzo ostrożnie i z dystansem podchodzę do tej relacji( nie skaczę na łeb na szyję tylko obserwuję rozwój wypadków).

Karta na pozycji 3(świadoma postawa tej osoby do mnie)- 7 kielichów. Idealizowanie, bujanie w obłokach, uczucie subtelne i delikatne. Kontakt internetowy. Bardzo kulturalny. 

I faktycznie facet jest w ciągłym kontakcie ze mną, bardzo zrównoważony i subtelny, "nie wywala kawy na ławę"( zastanawiałam się nawet przez chwilę czy on wogóle jest zainteresiwsny damsko-męską relacją).

Karta 4( nieświadoma postawa tej osoby do mnie)- 3 buław. Karta ognista, oznaczająca romans, facet podświadomie dąży do kontaktu fizycznego. 

Karta 5(przeszłość tej znajomości)- Król Buław. Poznaliśmy się na portalu randkowym gdzie znajomości ukierunkowane są na romanse.

Karta 6(najbliższa przyszłość) - 9 mieczy. Jakieś dręczące myśli mnie dopadną na jego temat. I w sumie tuż po rozłożeniu kart dowiedziałam się o nieprzyjemnej dla niego sytuacji która rzuciła cień na nasze kolejne spotkanie( nie wiem czy wogóle oboje będziemy mieć nastrój).

Karta 7( jego intencje wobec mnie)- 6 monet. Karta balansu. Równowagi. Dawania i brania. Stabilnej znajomości gdzie każdy dorzuca coś od siebie by tą relację zbudować. 

Karta 8 (wpływy innych osób)- 7 Monet. Coś na co trzeba będzie poczekać z czasem, oczekiwanie, cierpliwość.

Karta 9(moje lęki i obawy)- 8 Bulaw. Typowa karta szybkiego kontaktu. Romansu. Czy ja boję się zbyt szybkiego rozwoju wypadków. Chcę by znajomość rozwijała się powoli?

Karta 10( przyszłość)- Wieża, 10 monet, Kochankowie.

Wyciągnęłam kartę Wieża więc dobrałam dwie kolejne dla uściślenia znaczenia.

Wygląda, że coś mnie zaskoczy. Zwali z nóg. Nieprzewidziany rozwój wypadków, raczej w sensie pozytywnym bo obok 10 Monet i Kochankowie. Tylko co może stać się przy takich kartach? 10 Monet to bogactwo, zasobna rodzina. Szczęście i spełnienie planów. Szczęśliwy finał. Kochankowie- związek( u mnie na tali para trzyma się za ręce a nad nimi czuwa kobieta-anioł, błogosławi im. Pomaga).

Czyli w sumie nie bardzo wiem. Niby fajnie ale bez szału, potem bum! I będę szczęśliwa. Tylko nie wiem jak?

Wdzięczna jestem za każdą sugestię :)