Skocz do zawartości

Pierwsza połowa listopada


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak to mam w zwyczaju położyłam karty na pierwszą połowę listopada :)

 

Aura
król mieczy + 9 denarów + rycerz buław

Widać, że będzie mi dobrze samej z sobą, będę czuła się szczęsliwa, zadowolona ze swojego życia. Pojawią się jacyś Panowie, ale nie dostrzegę ich, bo będzie mi dobrze samej z sobą

 

Praca
wisielec + kapłanka + cesarz

Tutaj widać stabilnie, sumiennie będę wykonywać swoje obowiązki za może zostanę doceniona przez jakiegoś mężczyznę

 

Uczucia
wisielec + 6 pucharów + rycerz buław

Bez większych zmian, może będzie jakieś rozmyślanie o jakimś Panu z przeszłości.

 

Najważniejsze wydarzenie
as denarów + as buław + moc

Jakaś niespodzianka, pokonanie dotychczasowych przeszkód. Nie wiem jak te karty ugryźć. Pracy nie zmieniam więc to nie zmiany w tym kierunku. Sama nie wiem :) 

 

Rada
król denarów + 2 miecze + sąd

Oczyścić się całkowiecie z myślenia o kimś z przeszłości.

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Mala_83 napisał:

Aura
król mieczy + 9 denarów + rycerz buław

Wymagający to będzie czas, król mieczy to poważne wyzwania, które mogą się tym razem przekuć w powodzenie finansowe - 9 Denarów.

To będzie aktywny i nerwowy czas na polu zawodowym, co też podkreśla Rycerz Buław 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
wisielec + kapłanka + cesarz

Myślę, że pokazał się tutaj lockdown. Wisielec to zawieszenie, Kapłanka to bierność i pasywność, a Cesarz to działanie z domu, bo on siedzi na tronie i zdalnie zawiaduje "żołnierzami" . Poza tym Cesarz to też są obostrzenia. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
as denarów + as buław + moc

wooow dwa asy...

No powiem Ci, że będziesz miała "turbo" szansę od losu na podjęcie działań w jakiejś nowej dziedzinie.. Może to być nowy projekt zawodowy, nowa pasja, nowy pomysł na życie.

I tu, te dwa asy odczytuję jako  radę od kart - nie bój się nowych wyzwań, działaj, a osiągniesz cel - Moc.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ziomal597 napisał:

wooow dwa asy...

No powiem Ci, że będziesz miała "turbo" szansę od losu na podjęcie działań w jakiejś nowej dziedzinie.. Może to być nowy projekt zawodowy, nowa pasja, nowy pomysł na życie.

I tu, te dwa asy odczytuję jako  radę od kart - nie bój się nowych wyzwań, działaj, a osiągniesz cel - Moc.

 

Właśnie asy to szansa a jeszcze dwa to coś będzie się działo :)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Mala_83 napisał:

Ale chyba tutaj bardziej rozmyślanie niż jakieś spotkania itp

Może też być rozmyślanie, bo wisielec to bezruch,  czyli faktycznie brak spotkań. 6 Pucharów to także karta wspomnień,  więc możesz szlochać za tym co było.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Może też być rozmyślanie, bo wisielec to bezruch,  czyli faktycznie brak spotkań. 6 Pucharów to także karta wspomnień,  więc możesz szlochać za tym co było.

 

Mam nadzieję, że szlochania nie będzie tylko na rozmyślaniu się zakończy :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację. Chyba zbyt optymistycznie spojrzałam na te karty :)

Nie ma sprawy. ;)

Kart złych tutaj nie ma. Zwracam uwagę na punkt Najważniejsze wydarzenie z dwoma asami.

Myślę, że możesz mieć jakąś wyjątkową szansę rozpoczęcia czegoś nowego, co będzie rokowało ;)

Miłego listopada

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura
król mieczy + 9 denarów + rycerz buław

 

Będziesz chyba skupiona na sprawach zawodowych i finansowych, aktywna będziesz, dość dynamicznie będzie.

 

Praca
wisielec + kapłanka + cesarz

 

Początkowo jakaś stagnacja, zastój. Karty mogą też pokazywać przejście na zdalną pracę.

 

Uczucia
wisielec + 6 pucharów + rycerz buław

 

Będziesz rozmyślać o przeszłości. Potem może coś w sferze uczuć ruszyć do przodu.

 

Najważniejsze wydarzenie
as denarów + as buław + moc

 

Jakaś okazja się pojawi, szansa. Uda się może coś zrealizować w tej Mocy. Coś na pewno pozytywnego :)

 

Rada
król denarów + 2 miecze + sąd

 

Tak, uwolnić od Pana Denarowego, zostawić to i oczyścić się.

 

Dobrego miesiąca ! :):1s_n:

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lianna widać że znowu najważniejsze będzie życie zawodowe a to chyba przez to że jest sporo pracy i praca zdalna co powoduje że często pracuję ponad 8 godzin :( oststnio coś przypominają sobie o mnie osoby z przeszłości i chyba nie zawsze potrafię tą przeszłość zostawić za sobą całkowicie. Zobaczymy może się to uda bo już coraz mniej do niej wracam :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 20.10.2020 o 20:51, Mala_83 napisał:

Aura
król mieczy + 9 denarów + rycerz buław

Będziesz zajęta myślami o jakimś panu. Możliwe, że jakaś znajomość nabierze tempa :buhah:

 

W dniu 20.10.2020 o 20:51, Mala_83 napisał:

Praca
wisielec + kapłanka + cesarz

Coś zostanie wywrócone do góry nogami, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i byc prawdziwa oaza spokoju.

W dniu 20.10.2020 o 20:51, Mala_83 napisał:

Uczucia
wisielec + 6 pucharów + rycerz buław

Po okresie stagnacji odezwie się jakis mężczyzna z przeszłości z propozycją spotkania

W dniu 20.10.2020 o 20:51, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
as denarów + as buław + moc

Daj szanse nowej znajomosci, pozwol zeby poniosly Cię emocje, zaszalej :love2:

W dniu 20.10.2020 o 20:51, Mala_83 napisał:

Rada
król denarów + 2 miecze + sąd

Zweryfikuj poglądy na temat jakiegos pana albo szefa. Stereotypy, ktore mialas wobec kogos nagle runa. Mozliwe, ze odzyje znajomość, ktora uwazalas za skończoną

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.10.2020 o 20:51, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
król mieczy + 9 denarów + rycerz buław

Tutaj chyba życie zawodowe było na pierwszym planie. Na początku miesiąca było spokojniej a końcówka to nerwówka i sporo pracy. Ale to okres gdzie też dobrze się czułam sama z sobą choć tez czasem toczyłam walkę z samą sobą.

 

Praca
wisielec + kapłanka + cesarz

No tutaj działy się różne rzeczy, które w pewnym momencie wyprowadziły mnie z równowagi i musiałam nabrać wody w usta żeby nie powiedzieć za dużo, a przyczynił się do tego zastępca szefa, który chciał mnie wkopać w jedną rzecz. Na szczęście się mu to nie udało

 

Uczucia
wisielec + 6 pucharów + rycerz buław

O tutaj przypomniał sobie o mnie po ponad 20 latach kolega z podstawówki, który rozstał się z kobietą po 11 latach. Zabiegał ostro i chciał się spotkać jak przyjedzie na święta do Polski, ale niestety nie mam ochoty na tą znajomość, bo to osoba kompletnie z innego świata i cięzko się pisze z kimś kto w każdym słowie robi błąd ortograficzny :) Przestałam się do Pana odzywać i reagować na zaczepki, bo kompletnie nie mam na to ochoty. Te rozmowy nawet się nie kleją, bo on nie wie o czym mówię :)

 

Najważniejsze wydarzenie
as denarów + as buław + moc

Nic takiego nie tutaj za bardzo nie wydarzyło, może jedynie to że pracuję nad sobą i walczę z paroma rzeczami co ostatnio przynosi efekty więc to może ta moc i zwiększenie swojej pewności. Nic innego bardzo mi nie przychodzi do głowy. No chyba, że jeszcze walka o swoją pozycję z firmie nad którą się mocno zastanawiam :)

 

Rada
król denarów + 2 miecze + sąd

Tutaj chyba karty pokazują żebym odcięła się od Pana z przeszłości, ale niestety co jakiś czas go spotykam i gdzieś te wspomnienia krążą :(

Dzięki serdeczne wszystkim za interpretacje :) Pozdrawiam serdecznie :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...