Jump to content

Gabriela


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat znaczenia imienia Gabriela :

 

Niezwykły umysł, szerokie horyzonty, wrodzone zacięcie do badań i naukowych dociekań. Przy tym zachwyca ją wszystko, co piękne i w harmonii z otoczeniem. Wskazane są dla niej wszelkie zawody związane z tworzeniem nowych przestrzeni, czy to dosłownie jako architekt, czy też bardziej metaforycznie - jako pisarz i muzyk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest Astra_

Zgadzam się :)

 

 

I dodam cos od siebie

 

Opis imienia: GABRIELA

 

Imieniny obchodzi: 02.27, 12.19,

 

Osobowość: Ucieleśnienie równowagi

Charakter: 97 %

Promieniowanie: 95 %

Rezonans: 92 000 drgań/sek.

Kolor: Niebieski

Główne cechy: Uczuciowość-Zmysłowość- Towarzys*kość- Intuicja

Totem roślinny: Len

Totem zwierzęcy: Mysz

Znak: Waga

 

TYP: Mają zrównoważony charakter, który pozwala im na właściwe osądzenie sytuacji. Gdy wbiją sobie coś do głowy, pracują po cichu, ale udaje im się przegryźć przez wszystkie przeszkody, niczym mysz, która jest ich totemem.

 

PSYCHIKA: Nieraz miewają napady złości, od dzieciń*stwa trzeba je uczyć opanowania, aby nie raniły innych okrutnymi słowami. Bardzo subiektywne, patrzą na wszystko z własnego punktu widzenia. Mają dużą pewność siebie, choć rzadko ją okazują.

 

WOLA: Niezłomna wola oraz wytrwałość.

 

POBUDLIWOŚĆ: Silna, ale niezbędna dla tego typu charakteru, gdyż bez niej wola i duża aktywność zrobiłyby z nich "roboty", pochłonięte jedynie pracą.

 

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są nadzwyczaj pamiętliwe. Jeśli ktoś "zajdzie im za skórę", jak to się mówi, czekają miesiącami, czasem latami, aby się z nim porachować. Niepowodzenia znacznie bardziej je dra*żnią, niż przygnębiają.

 

AKTYWNOŚĆ: Nie mogą usiedzieć w miejscu! Po*trzebują wielkich przedsięwzięć. Nie bardzo lubią naukę, ale mimo to odnoszą sukcesy, gdyż są bardzo zaradne. Ich płodna wyobraźnia podpowiada im tysiąc rozwiązań, dorzućcie do tego ich niezwykły urok i wyjątkową pamięć, a zrozumiecie, że potrafią wy*brnąć z każdej sytuacji. Są stewardesami, modelkami, antykwariuszami, interesują je wszelkie zawody związane z modą i dekoratorstwem.

 

INTUICJA: Zaskakująca, potrafią oceniać ludzi nie*wiarygodnie prędko i właściwie!

 

INTELIGENCJA: Bardzo rozwinięta, ironiczna, o ten*dencji analitycznej, to znaczy, że rozróżniają najmniej*szy szczegół danej sytuacji.

 

UCZUCIOWOŚĆ: Jeśli chcą, potrafią stworzyć miłą atmosferę, rozwikłać trudną sytuację. Gdy zaś nie chcą... Są uczuciowe, ale nie okazują tego. Są bardzo zaborcze, nawet w dzieciństwie.

 

MORALNOŚĆ: Posiadają w duszy skarby miłości i poświęcenia. Ale wybuchowy i namiętny aspekt osobowości nieraz prowadzi te kobiety do wyrwania się z ram codziennej egzystencji i przeżycia bulwersują*cej przygody, która pozostawi im bogate wspomnie*nia.

 

ZDROWIE: Grzeszą pewną beztroską w tej dziedzi*nie. Słaby punkt: nerki. Mają także wrażliwe płuca, często cierpią na gwałtowne bóle głowy, łatwo się przeziębiają i źle znoszą brak snu.

 

ZMYSŁOWOŚĆ: Pragną żyć intensywnie i dla tego celu są gotowe popełnić wiele nieostrożności. Są bardzo kobiece, kokieteryjne i zmysłowe. Ich sex-appeal łamie serca mężczyznom. Nie można dopuścić, by stały się małymi kobietkami w wieku, gdy przystoi im gra w piłkę i w klasy.

 

DYNAMIZM: Całym sercem angażują się w działanie. Nigdy wam nie odmówią pomocy, uśmiechając się tak jakby wszystko było dla nich łatwe.

 

TOWARZYSKOŚĆ: Uwielbiają przyjmować gości, i to wystawnie. Doskonale się ubierają, mogą służyć dobrą radą w dziedzinie urządzania mieszkania. Jako żony są bardzo reprezentacyjne.

 

PODSUMOWANIE: To ryzykantki, niczym ich totem, mysz, która - wbrew temu, co się sądzi - nie jest wcale zastraszonym zwierzątkiem, prze*ciwnie, jest tak zuchwała, że wyjadłaby wam ser z talerza!

 

 

 

 

Zródło http://www.e-zyczenia.pl

Edited by Astra_
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

GABRIELA

 

Pochodzenie: hebrajskie

Liczba imienia: DZIEWIĄTKA

Znaczenie: osoba silna Bogiem

Znak zodiaku: Waga

Planeta: Wenus

Imieniny: 27 Luty, 19 Grudzień

 

Niezwykły umysł, szerokie horyzonty, wrodzone zacięcie do badań i naukowych dociekań. Przy tym zachwyca ją wszystko, co piękne i w harmonii z otoczeniem. Wskazane są dla niej wszelkie zawody związane z tworzeniem nowych przestrzeni, czy to dosłownie jako architekt, czy też bardziej metaforycznie - jako pisarz i muzyk.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...