Skocz do zawartości

Dawny przyjaciel- dalsze relacje


Gość Sajya

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna spotykam się z dawnym znajomym , sprzed kilkunastu lat, miło spędzamy czas, niegdyś kręciliśmy ale nie wyszło. Dziś każde z  nas wolne 

 

Jak rozwinie się relacja ze znajomym? 

 

Paź denarów, mag, cesarz

Myślę, że relacja pozostanie koleżeńska ale trwała , jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Gośc20 przy Magu to raczej trudno o relacje koleżeńskie. Mi zwykle wypada na romans, facet nas w tej karcie "czaruje i bajeruje". Cesarz- wszystko będzie tak jak on chce, i po jego myśli. Karta partnera.

Paź Monet- stała realacja. Kontakt. Komunikacja.

Nie wygląda mi to tylko na koleżeńską znajomość. 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gośc20 napisał:

Jak rozwinie się relacja ze znajomym? 

 

Paź denarów, mag, cesarz

Paź Denarów to kumpelstwo, Cesarz to z kolei utrzymanie sytuacji pod kontrolą.

Mag w tym przypadku może mówić o zauroczeniu i takiej może wewnętrznej pokusie, żeby rozpalić ten płomień, zwłaszcza, że kiedyś kręciliście ;)

Finalnie jednak do niczego nie dojdzie, a sama w sobie relacja będzie bardziej przez niego napędzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gośc20 napisał:

Od niedawna spotykam się z dawnym znajomym , sprzed kilkunastu lat, miło spędzamy czas, niegdyś kręciliśmy ale nie wyszło. Dziś każde z  nas wolne 

 

Jak rozwinie się relacja ze znajomym? 

 

Paź denarów, mag, cesarz

Myślę, że relacja pozostanie koleżeńska ale trwała , jak myślicie?

Myślę że Mag i Paź denarów mówi nam o kumpelstwu i może flirtowaniu, podrywie, dwuznacznych żartach, a Cesarz że i tak on będzie kontrolował w którą stronę ta relacja pójdzie. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gośc20 napisał:

Od niedawna spotykam się z dawnym znajomym , sprzed kilkunastu lat, miło spędzamy czas, niegdyś kręciliśmy ale nie wyszło. Dziś każde z  nas wolne 

 

Jak rozwinie się relacja ze znajomym? 

 

Paź denarów, mag, cesarz

Myślę, że relacja pozostanie koleżeńska ale trwała , jak myślicie?

Tak, moim zdaniem relacja pozostanie koleżeńską: paź monet daje właśnie na coś takiego są szanse i wyciąga rękę, Mag zwyczajnie wskazuje na rozmawianie, dyskusje, wymianę zdań - może być lekki flirt, wymiana zdań, ale w otoczeniu takich kart romansu nie widać. Cesarz z jednej strony mówi o pewności i trwałości relacji, a z drugiej o tym, że rzeczywiście on może je kontrolować i układać pod siebie...

 

Powodzenia :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gringe napisał:

@Willow Mam nadzieję, że jest to odpowiednie miejsce do zadania tego pytania - pazie to komunikacja, to w takim razie paź Monet nie może być np. zaproszeniem na randkę( do restauracji lub pubu)?

 

Żywiołowo. Bo to nie jest paź kielichów lub buław. Żeby to było możliwym rozpatrzeć jako zaproszenie na randkę reszta kart musiała by być ewidentnie miłosna/seksualna: kielichy, buławy, Siła, etc. Mag ma bardziej intelektualną energię.

Ale w razie czego powiem tak: to moja skromna opinia. Nam prawo na własną.

Ty oczywiście masz rację - zawsze i wszędzie, nawet w obcych kącikach wróżebnych. Pewnie Merkury w Pannie? :wink:

Jeśli Ci się będzie wydawało, że mam za mało dyplomacji w tej sytuacji :) To powiem, że to nie ja, to T Mars uszkadza mój N Księżyc, wtedy, jak rozumiesz ciężko jest o dyplomację :/ Także przepraszam.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Willow pomyślałam, że skoro nie jest to niczyja wróżba tylko interpretacja przez innych to można się zapytać. Lubię pytać :)

Nie uważam, że mam rację, raczej zestawiam swoje zdanie z innymi i się uczę. Tarot to dla mnie wciąż dużo do odkrycia i chylę głowy przed ekspertami :)

U mnie Merkury w bliźniętach - ciekawski a nie krytyczny ;)

Księżyc z Marsem daje podminowany ( zirytowany) nastròj - są tego plusy i minusy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

@Willow pomyślałam, że skoro nie jest to niczyja wróżba tylko interpretacja przez innych to można się zapytać. Lubię pytać :)

Nie uważam, że mam rację, raczej zestawiam swoje zdanie z innymi i się uczę. Tarot to dla mnie wciąż dużo do odkrycia i chylę głowy przed ekspertami :)

U mnie Merkury w bliźniętach - ciekawski a nie krytyczny ;)

Księżyc z Marsem daje podminowany ( zirytowany) nastròj - są tego plusy i minusy. 

 

Dobrze, przepraszam naprawdę :)

Podirytowal mnie wczoraj, przyznam się, temat odnośnie systemów domów znikąd wzięty, kiedy Lunaria po prostu chciała pomoc i tyle :) Może nawet nie zwracała na to uwagi. Trochę to wyglądało jak: "popatrzcie jaką jestem najbardziej wymagająca, czyli lepsza od wszystkich". :)

Jeszcze raz przepraszam :) Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Willow- każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, stąd lubię się "wymądrzać" jeśli chodzi o astrologię. Nie miałam zamiaru nikogo urazić we wspomnianym poście, stąd też się spytałam jakiego systemu użyła. Różni astrologowie i różne szkoły. Tylko tyle :)

Ja osobiście będę pytać o Tarota bo mnie fascynuje i nie ma to jak uczyć się z czyjejś praktyki. 

Pamiętam tego Maga jak sama się pytałam o interpretację kart i dziewczyny z grupy Wtajemniczone( już niestety nie istnieje na fb), zgodnie twierdziły, że to romans. 

Nie upieram się. Mnie się sprawdzilo i tyle.

Mam nadzieję, że założycielka wątku napisze jak zrealizowały się jej karty :)

 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gringe napisał:

@Willow- każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, stąd lubię się "wymądrzać" jeśli chodzi o astrologię. Nie miałam zamiaru nikogo urazić we wspomnianym poście, stąd też się spytałam jakiego systemu użyła. Różni astrologowie i różne szkoły. Tylko tyle :)

Ja osobiście będę pytać o Tarota bo mnie fascynuje i nie ma to jak uczyć się z czyjejś praktyki. 

Pamiętam tego Maga jak sama się pytałam o interpretację kart i dziewczyny z grupy Wtajemniczone( już niestety nie istnieje na fb), zgodnie twierdziły, że to romans. 

Nie upieram się. Mnie się sprawdzilo i tyle.

Mam nadzieję, że założycielka wątku napisze jak zrealizowały się jej karty :)

 

Tak, autorzy wątków powinni weryfikować :)

Ekspertem, powiadasz jesteś... Jaką szkołę astrologiczną skończyłaś? :) Ile tysięcy kółek masz w swojej bazie?

Też jestem bardzo ciekawską osobą. Będę z chęcią uczyć się u guru :thanks:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Jestem uczniem Warszawskiej Szkoły Astrologii, astrologią interesuję się od...coś koło roku 1990...a tak formalnie( kursy, dyplomy itd) 2016 :)

 

Guru nie jestem- wciąż uważam, że im więcej się uczę tym mniej wiem...lub, że muszę wiedzieć więcej lol

 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem relacja kumplowska, nie ma tu kart na romans, czy ciś XD Mag to ewentualnie flirt, ale to też rozmowy mogą być. Pazik Denarów ta karta mi ewidentnie pokazuje relację koleżeńską. Natomiast Cesarz, że jest to długotrwała, stabilna relacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...