Skocz do zawartości

Kupno domu


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzynka kupiła dom, ale przez pandemie przedłużyły się formalności i czeka na ostateczne sfinalizowanie. 

 

Czy do końca listopada uda jej się zakupić dom? 

 

Diabel+9 bulaw+2 monet+ Sad Bozy

 

Będzie jeszcze pod górkę, widać zmęczenie sytuacja, ale chyba ostatecznie powinno dojść do transakcji. 

 

Czy do końca listopada wprowadzi się do nowego mieszkania? 

 

Pustelnik+X monet+Slonce+X kielichow 

 

Myślę, że sprawy się w końcu pozytywnie zakończą i pójdzie na nowe. 

 

Co sadziecie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że Diabeł i Sąd Boży mówią o jakiejś kwestii która jest nierozwiązana, coś jeszcze blokuje właśnie zfinalizowanie transakcji, może jakieś sprawy które zostały przeoczone wcześniej? 

2 monet i 9 buław to jeszcze dużo spraw do załatwienia, trochę nerwów i brak siły aby dalej się tym męczyć. 

 

Natomiast na pytanie czy uda jej się wprowadzić do końca listopada, to trochę mi się gryzie z kartami które wyszły na pytanie pierwsze.  Myślę, że uda jej się wprowadzić, ale patrząc na karty z pierwszego rozkładu, wydaje mi się że i tak formalności z zakupem nie będą jeszcze zakończone. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, mezza napisał:

Czy do końca listopada uda jej się zakupić dom? 

 

Diabel+9 bulaw+2 monet+ Sad Bozy

Diabeł już na wstępie mówi, że jest bardzo przyblokowana,  a 9 Buław,  że jest już przez tą sytuację mocno wypalona i jest w zasadzie bezsilna.

2 Denarów mówi "jak nie to, to tamto, jak nie teraz, to później", więc moim zdaniem finał sprawy się przesunie na późniejszy termin. Sąd jednak sugeruje, że w listopadzie coś się już zacznie wyjaśniać w tej sprawie, to jednak finał nastąpi nieco później, bo Sąd to proces. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, mezza napisał:

Czy do końca listopada wprowadzi się do nowego mieszkania? 

 

Pustelnik+X monet+Slonce+X kielichow 

Pustelnik to odwleczenie w czasie, więc już pierwsza karta mówi o tym, że na to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Jest tu co prawda karta transakcji 10 Denarów, ale ona jest przyblokowana właśnie przez Pustelnika, więc stąd wynika,  że wprowadzi się, jak tą nieruchomość nabędzie. Z pierwszego rozkładu wynika, że w listopadzie dopiero zacznie się prostować sytuacja, ale finał może nastąpi trochę później...

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...