Skocz do zawartości

Kontakt do końca roku


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Czy osoba X skontaktuje się ze mnę do końca roku?

 

Koło Fortuny+3 buław+8 kielichów

 

Nie, pewne sytuacje losowe wpłynęły, że osoba podjęła decyzję o pozostawieniu tej znajomości w przeszłości. Pomimo, że decyzja nie była łatwa (8 kielichów ma skłonności do powrotów), to przy 3 buław trzeba pozostawić to, co stare.

 

Dzięki za każdą dodatkową interpretację.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
27 minut temu, mezza napisał:

Czy osoba X skontaktuje się ze mnę do końca roku?

 

Koło Fortuny+3 buław+8 kielichów

 Z podsumy jest Pustelnik, więc myślę że nie odezwie się. Nagłe sytuacje wpłynęły na to, że X rozpoczął nowy etap, postanowił ruszyć dalej. Pomimo, że czasem wspomina i myśli, żeby się odezwać, to nie zrobi tego. Zamknął się na tą znajomość 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@mezza- pytałaś się o sam kontakt i czy dana osoba się odezwie- to ja bym się na tym skupiłq bez interpretacji" co radzą karty". Koło Fortyny to zmienność losu, coś Cię zaskoczy. Jeśli nie było kontaktu to...ktoś się niespodziewanie odezwie, do tego 3 buław, dosyć energiczna, "działająca" karta. 8 kielichów może sugerować, że kontakt będzie taki na zasadzie- schodzenia się i oddalania, co może być dla Ciebie niesatysfakcjonujące. 

Stawiam, że kontakt będzie. Tyle, że nic się nie zmieni w relacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Uważam, że się odezwie. U mnie AW są na tak. Koło może mówić, że nie spodziewasz się tego, albo jakieś okoliczności będą niespodziewane. 3 Buław to jest aktywność, też mi pokazuje ta karta kontakt. 8 Kielichów to jak piszesz karta powrotów, ale też ciężkich emocji.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Koło Fortuny+3 buław+8 kielichów

Koło Fortuny to karta losu i przeznaczenia. Pisane jest na ogół to, co po tej karcie wychodzi, a tu jest 3 Buław, a więc karta przyszłości i odległych perspektyw, a ten rok zaraz się kończy,  dlatego nie widzę tu kontaktu w 2020..

8 Pucharów mówi, że będziesz zdruzgotana całą tą sytuacją, ale przeznaczony (K Fortuny) jest Wam kontakt w dużo późniejszym terminie. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Na dwoje  babka  wróżyła     -  chodzi  mi  o Koło Fortuny,  -    w  zależności od  tego  jaka  sytuacja  była  między  wami.   

Koło  może obrócić  bieg zdarzeń    diametralnie  -     czyli powrót  do  cyklu  w   przejściu  przez  bramę  w  3 buławach  i  powrót (ew. kontakt) w   8  kielichach. 

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Przy tak małej ilości informacji ciężko powiedzieć osobie postronnej co oznaczają wystawione karty. Kiedy wróżę przeprowadzam z daną osobą istny wywiad, żeby poznać jak najwięcej szczegółów. Za to Ty bardzo dobrze orientujesz się w sytuacji, więc wyciągnij te same karty jeszcze raz i znając je wszystkie zdarzenia, jakie między wami zaszły, informacje gdzie ta osoba teraz jest, jak bardzo jest zajęta i przede wszystkim jak ważna była dla niej wasza przyjaźń, spróbuj raz jeszcze przyjrzeć się kartom.

 

Z samego kształtu rozkładu wygląda to tak, że decyzja jeszcze nie została podjęta, a karty buław i kielichów są czynnikami, które zadecydują o ostatecznym wyniku wciąż kręcącego się Koła Fortuny. :) Napisz, jeżeli zechcesz, rozwinięcie swojej interpretacji tutaj. Jestem bardzo ciekawa w jaki sposób ją rozbudujesz.

Edytowane przez Iissa
ucięło mi jedno słowo
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Kontakt się urwał, gdyż znajomość robiła się zbyt emocjonalna. Ja myślę, że karty raczej już mówią o odejściu, ale takim z dużym żalem i ładunkiem emocji.

Obpólnie  urwaliscie  kontakt?   może  tu  mielibyśmy podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Kart kontaktu nie ma, koło nie jest kartą kontaktu, raczej przypadków i zrządzeń losu, więc o ile gdzieś przypadkowo na siebie nie wpadniecie to tego kontaktu tutaj nie widzę, w sensie takim, ze ta osoba zadzwoni czy napisze... raczej mentalnie jest już poza tą znajomością

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...