Skocz do zawartości

Pomóżcie. Czy to urok?


Ewcik84

Rekomendowane odpowiedzi

 Bardzo proszę o pomoc. Żyje w związku z mężczyzną, który jest już kilka lat po rozwodzie, ale nie może uwolnić się od byłej żony. Kobieta ma poważny problem. Leczy się psyvhiatrycznie. Jest prawosławna. Bawi się w uroki, itp. Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy. Ale ostatnio dzieją się u mnie dziwne rzeczy. Przysnila mi się raz kobieta w chustce, której twarz ciągle miałam przed oczami. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem trafiłam na artykuł z szeptuchami i tam bach, zdjęcie szeptuchy która mi się śniła. Zaczęłam mieć koszmary, wstaję z kołtunami. Ja z partnerwm zaczęliśmy się strasznje kłócić. Mój syn zaczął źle spać. ktorejś nocy się wybudził się cały w strachu, jakby miał drgawki, zaczął płakać, że trzęsą mu się nóżki. Całą noc się tak meczył. Po kilku dniach pod swoją i syna poduszką znalazłam plamy krwi na przescieradle. Mieszka z nami syn mojego partnera, który ma bardzo dobry kontakt z matką, która ciągle nim manipuluje. To dobry dzieciak, ale zdarzają się dziwne sytuacje. Jak zapytałam go o plamy z krwi, to powoedział, że w ciągu dnia leżał sobie z psem na nasxym i mojego syna łóżku z psem i te plamy krwi to od psa. Ale kompletnie kupy mi się to nie trzyma. Co pjes by robił pod poduszką. Jak powiedziałam o tym partnerowi, to powiedział, że przesadzam. Proszę doradzcie mi. Czy to mogły być jakieś czary, urok? V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro myślisz, że to może być urok lub była żona partnera wysyła neg. energię, proponuję zrobić prosty rytuał odcięcia.

Wystarczą dwie czarne świeczki. Wydrap imię tej osoby na świeczce. Zapal ją w intencji odcięcia się od tej kobiety. 

 Spal świeczkę do końca.

Za tydzień powtórz rytuał. 

Najlepszym dniem na jego wykonanie będzie sobota przypisana Saturnowi. 

 

 

 

Edytowane przez Yunugar
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 28.10.2020 o 20:27, Yunugar napisał:

Skoro myślisz, że to może być urok lub była żona partnera wysyła neg. energię, proponuję zrobić prosty rytuał odcięcia.

Wystarczą dwie czarne świeczki. Wydrap imię tej osoby na świeczce. Zapal ją w intencji odcięcia się od tej kobiety. 

 Spal świeczkę do końca.

Za tydzień powtórz rytuał. 

Najlepszym dniem na jego wykonanie będzie sobota przypisana Saturnowi. 

 

 

 

@Yunugar czy ja również mogę użyć tego rytuału?

Poznałam mężczyznę,  od początku mówiłam mu, że nie interesuję mnie poważna relacja. Jednak on bardzo szybko się zakochał i w związku z tym postanowiłam to zakończyć.  Pamiętam jeszcze jak rozmawialiśmy i gdzieś między słowami padło "każdej dziewczynie, która ode mnie odejdzie, coś złego się dzieje" . Nie zwróciłam wtedy na to uwagi, ale teraz zaczynają się dziać dziwne rzeczy - to coś się psuje, to coś mnie łapie, w pracy też nie idzie, w nowym związku też. I to wszystko w ciągu 2 tyg od rozstania. Nie wiem może przesadzam. Oddałam mu prawie wszystkie rzeczy, które mi dał.  Została mi jedna. Nie wiem może wariuje... ale nie daje mi to spokoju :(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mad_Lenka napisał:

@Yunugar czy ja również mogę użyć tego rytuału?

Poznałam mężczyznę,  od początku mówiłam mu, że nie interesuję mnie poważna relacja. Jednak on bardzo szybko się zakochał i w związku z tym postanowiłam to zakończyć.  Pamiętam jeszcze jak rozmawialiśmy i gdzieś między słowami padło "każdej dziewczynie, która ode mnie odejdzie, coś złego się dzieje" . Nie zwróciłam wtedy na to uwagi, ale teraz zaczynają się dziać dziwne rzeczy - to coś się psuje, to coś mnie łapie, w pracy też nie idzie, w nowym związku też. I to wszystko w ciągu 2 tyg od rozstania. Nie wiem może przesadzam. Oddałam mu prawie wszystkie rzeczy, które mi dał.  Została mi jedna. Nie wiem może wariuje... ale nie daje mi to spokoju :(

Wykąp się w soli, oczyść szałwią mieszkanie i pozbądź się wszystkich rzeczy byłego. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Wykąp się w soli, oczyść szałwią mieszkanie i pozbądź się wszystkich rzeczy byłego. 

Muszę mu je oddać czy wystarczy wyrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mad_Lenka napisał:

czy ja również mogę użyć tego rytuału?

Jeśli tak czujesz to oczywiście możesz go wykonać.

Szczątki świec należy zakopać w ziemi, daleko od domu.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...