Skocz do zawartości

Remont działu Kuchnia, Smakołyki, Przepisy


Iissa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Myślę, że jak będzie zainteresowanie tym działem, to wtedy można go będzie wyremontować, lecz na razie tyle jest tam tych przepisów co kot napłakał. Na stan dzisiejszy to można je uporządkować alfabetycznie i wtedy będzie łatwiej znaleźć konkretny przepis :) 

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zajrzałam tam i tak - mało tych przepisów tam jest, ale oprócz tego są cegły to może by je można było wywalić, bo przepisów nie zawierają...

 

A do pomysłu Iissy dodam swój - żeby utworzyć listę produktów zawierających olej palmowy, to jest szeroko zakrojona akcja ekologów - chodzi o wycinanie lasów pod uprawę tych palm i pogrom orangutanów tam mieszkających, w bardzo okrutny sposób. Wiem, że dużo ludzi ma to w... gdzieś, ale są i tacy, którzy rezygnują z kupowania produktów zawierających olej palmowy i im więcej jest ludzi świadomych tym większe szanse dla tych biednych zwierzaków.

 

I jeszcze kuchnia wegetariańska - temat tam jest, ale może w przyszłości się rozrośnie i zasłuży na odrębne podforum :) a myślę, że chociaż w mięsożernej Polsce jest to temat niszowy, to warto zainwestować w zdrową przyszłość. Ostatnio więcej jem potraw wege i już mogę powiedzieć, że zauważalnie pozytywnie wpływa to na moje samopoczucie i układ trawienny ;p

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...