Skocz do zawartości

Listopad - (...) wrzód na dwunastnicy roku


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Ogólna aura miesiąca 2 Mieczy

Miesiąc podejmowania decyzji podszytych lękiem i niepokojem. Karty mogą mówić też o izolacji od świata zewnętrznego. Odcięciu się od niego, może pozostawaniu niewidocznym dla innych. Mogą też wskazywać na podpisanie umowy o pracę na stałe.

 

Praca: Król Buław

Tutaj stabilnie, będę na pewnej pozycji. Wskazuje na aktywne działania. Może jakiś mężczyzna w typie Króla Buław się uaktywni.

 

Finanse: Cesarzowa

Nie powinnam się o nic martwić, finanse będą pod kontrolą. Ogólnie wskazują na dostatek, może wpadnie jakaś ekstra premia.

 

Uczucia: 10 Kielichów

Wreszcie upragniona harmonia i stabilizacja. Będę czuć się kochana, obdarzac miłością męża. Zapanuje zrozumienie i szczęście

 

Zdrowie: 8 Buław 3 Denarów

Może zdarzyć się jakaś gorączka, obym tylko nie zaraziła nią innych współpracowników. Ewentualnie karty wskazują, że włożę dużo energii w poprawę swojego stanu zdrowia. Stosować zlecone leki, przyjmować suplementy diety. Może jakaś wizyta u lekarza na szybko.

 

Otoczenie: 6 Mieczy Królowa Denarów Odseparowane, mogą być jakieś ograniczenia. Na listopad planowałam spotkanie z przyjaciółkami i pewnie nie dojdzie do skutku. Z otoczeniem będę komunikować się poprzez Internet. Zerwę kontakt z jakąś kobietą.

 

Dom/rodzina: 9 Kielichów Zadowolenie, ale też alienacja. Chyba będę sobie dogadzać w kwestii jedzenia :D będę czuła się szczęśliwa i spełniona. Może też lenistwo mnie dopadnie, w listopadzie mam też urlop, więc może psychicznie odpocznę.

 

Niespodzianka: Rydwan Księżyc Wyjazd stanie pod dużym znakiem zapytania. Skieruję swoją uwagę do swojego wnętrza. Być może coś zupełnie inaczej będę postrzegać niż do tej pory

 

Co robić? Rycerz Kielichów

Skupić się na emocjach, zajrzeć w głąb siebie. Pozwolić sobie na chwilę słabości i okazania uczuć. Być wsparciem dla innych. Być bardziej wrażliwa, otwarta na potrzeby innych

 

Czego nie robić? Moc

Nie przemęczać się, nie udowadniać sobie i innym niczego na siłę. Nie próbować wymuszać niczego na ludziach

 

Rada: Pustelnik

Zajrzeć w głąb siebie, skupić się na swoim wnętrzu. Zająć się medytacją. Spróbować się wyciszyć. Dostrzec pozytywne strony w byciu odseparowaną od otoczenia.

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura: wycofania, niepewności, wstrzymania się od działania. Może pojawi się dystans w jakieś relacji (+ 6 mieczy i Królowa Monet), ogólnie dobry czas na jakieś formalne stosunki i umowy;

 

Praca: wszystko pod kontrolą, energicznie, mam wrażenie, że dobrze opanujesz ogrom zadań i ruchu, pokażesz tym, z kim pracujesz, kto tu ma rację ;) Też mógł się pokazać pewny, powiem tak, ambitny i nieco agresywny pan.

 

Finanse: dobrobyt, szczególnie w domu :) Wszystko pod kontrolem Twojej damskiej ręki prawdziwej pani domu ;) Możesz coś upiększyć w domku lub zainwestować w swój wygląd;

 

Uczucia: harmonia i pelnia miłości w Twoim związku :) Taką pełna ciepła i wzajemnego zrozumienia więź na poziomie dusz i serc :) Szczęście i spełnienie przez to :)

 

Zdrowie: może być gorączka, w 3 monet raczej, jak już, wyleczenie, kwarantanny nie widzę - z sumy 11 - Siła - jeśli coś złapie, to szybko pokonasz ;)

 

Otoczenie: 6 mieczy w sumie mogą pokazać wycieczkę z dziewczynami (Królowa Monet), ale zakładam, niestety, po klimatach, że z kimś możesz emocjonalnie się oddalić, raczej z kobietą praktyczną, poważną, zadbaną...

 

Rodzina: radość, przyjemności, leń i obżarstwa (no a jak ma być w związku, gdzie panują Księżyc i Wenus - obżarstwa :D ), ale też może być tak, że to wszystko będzie układać pod przyjemność kogoś jednego... 

 

Niespodzianka: mogą pojawić się jakieś wątpliwości i niejasności co do wycieczki, jeśli planujesz. Może będą jakieś obawy związane z ograniczeniem ruchu przez covid;

 

Co robić: otwarcie wyrażać swoje uczucia, emocje, miłość, cieszyc się swoimi marzeniami i otworzyć w sobie swój potencjał twórczy :)

Akceptować zmiany jak woda (kielichy) - zero kontroli i nic na siłę (odpowiedzialam na następny punkt: Siła)

 

Rada: medytować, uczyć się, szukać wewnętrznej mądrości, pocieszenia w sobie,  rozwijać się duchowo :)

 

Udanego listopada :1s_z:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca 2 Mieczy

Wycofanie, jakieś dylematy, trudne wybory

 

Praca: Król Buław

Energicznie, sporo pracy , ale stabilnie

 

Finanse: Cesarzowa

Bardzo dobrze będą się miały finanse, może zainwestujesz w swój wygląd i zadbasz o siebie np. fryzjer, kosmetyczka

 

Uczucia: 10 Kielichów

Pełna harmonia, spełnienie. Taki błogi czas :)

 

Zdrowie: 8 Buław 3 Denarów

Tutaj się nie znam :)

 

Otoczenie: 6 Mieczy Królowa Denarów 

Tutaj chyba widać jakieś obostrzenia i separację oddalenie od koleżanek

 

Dom/rodzina: 9 Kielichów 

Szczęście, radość ale też zamknięcie się w swoim świecie wiec też może karty pokazują obostrzenia i bardziej zamkniecie w 4 ścianach, które będzie miło spędzonym czasem :)

 

Niespodzianka: Rydwan Księżyc 

Niepewności związane z wyjazdem do końca nie będzie wiadomo czy się uda, jakieś przeszkody.

 

Co robić? Rycerz Kielichów

Zadbać o swoje emocje, uczucia

 

Czego nie robić? Moc

walczyć z przeciwnościami, obostrzeniami. Poddać się temu co przynosi nam los

 

Rada: Pustelnik

Pobyć samej z sobą, przemyśleć sobie pewne sprawy, poukładać

Życzę powodzenia i miłego miesiąca listopada :)

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogólna aura miesiąca 2 Mieczy

Odcięcie się od informacji płynących ze świata. Myśle ze to dobre dla zdrowia i dobrego samopoczucia by nie oglądać tych głupot. 

 

Praca: Król Buław

Będziesz miała dużo energii i zapału do pracy. 

 

Finanse: Cesarzowa

Niczego ci nie zabraknie, a nawet będzie więcej. 

 

Uczucia: 10 Kielichów

Harmonia, wsparcie i bezpieczeństwo.

 

Zdrowie: 8 Buław 3 Denarów

Bardziej widzę Twoja dbałość o kondycję i samopoczucie. Dużo ruchu na świeżym powietrzu. 

 

Otoczenie: 6 Mieczy Królowa Denarów 

Inny kontakt niż dotychczas, dużo będziesz kontaktować się z kobieta w typie królowej denarów 

 

Dom/rodzina: 9 Kielichów w domu będzie Ci bardzo dobrze, tutaj masz wszystko czego potrzebujesz. Dużo dogadzania sobie jeśli chodzi o jedzenie i picie. 

 

Niespodzianka: Rydwan Księżyc zgadzam się - obawa przed przemieszczaniem się, planowań podróż może zostać odwołana 

 

Co robić? Rycerz Kielichów

Zadbać by robić to co sprawia ci przyjemności i powoduje lekkość w emocjach. Taniec, śpiew, kąpiel w płatkach róż itd 

 

Czego nie robić? Moc 

Zadbać o swoją ciało i jego potrzeby. 

 

Rada: Pustelnik 

Skup się na sobie, dobrze zrobi tez przebywanie w ciszy i samotności to pozwala dotrzeć do siebie samej. 
 

Mnie to wyglada na całkiem przyjemny miesiąc :koniczynka: 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

WERYFIKACJA:

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca 2 Mieczy

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Karty mogą mówić też o izolacji od świata zewnętrznego. Odcięciu się od niego, może pozostawaniu niewidocznym dla innych. Mogą też wskazywać na podpisanie umowy o pracę na stałe.

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

ogólnie dobry czas na jakieś formalne stosunki i umowy;

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Wycofanie, jakieś dylematy,

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

Odcięcie się od informacji płynących ze świata.

Cytuję to co się zgadzało. Początek miesiąca trudny, bo bardzo dużo pracy i te wyizolowanie właśnie stąd wynikało

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Praca: Król Buław

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Tutaj stabilnie, będę na pewnej pozycji. Wskazuje na aktywne działania.

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Energicznie, sporo pracy , ale stabilnie

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

Będziesz miała dużo energii

Z tym zapałem do pracy, to tak różnie. W listopadzie pracowałam głównie z mężczyznami.

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Finanse: Cesarzowa

Nie powinnam się o nic martwić, finanse będą pod kontrolą. Ogólnie wskazują na dostatek, może wpadnie jakaś ekstra premia.

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

obrobyt, szczególnie w domu :) Wszystko pod kontrolem Twojej damskiej ręki prawdziwej pani domu ;) Możesz coś upiększyć w domku lub zainwestować w swój wygląd;

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Bardzo dobrze będą się miały finanse,

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

Niczego ci nie zabraknie, a nawet będzie więcej.

Dokładnie tak jak pisałyście, wpadła mi spora premia za nadgodziny

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Uczucia: 10 Kielichów

Wreszcie upragniona harmonia i stabilizacja. Będę czuć się kochana, obdarzac miłością męża. Zapanuje zrozumienie i szczęście

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

Uczucia: harmonia i pelnia miłości w Twoim związku :) Taką pełna ciepła i wzajemnego zrozumienia więź na poziomie dusz i serc :) Szczęście i spełnienie przez to

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Pełna harmonia, spełnienie. Taki błogi czas

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

Harmonia, wsparcie i bezpieczeństwo.

Tu też się zgadzało, gdyby nie to, że mogę liczyć na męża to pewnie w tym miesiącu bym zwariowała. Jedyna ostoja w tym szalonym świecie.

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Zdrowie: 8 Buław 3 Denarów

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

przyjmować suplementy diety.

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

kwarantanny nie widzę - z sumy 11 - Siła - jeśli coś złapie, to szybko pokonas

Karty mnie zrobiły w bambuko :P Nie miałam zbytnio czasu na ćwiczenia itd. poza tym po prostu zwyczajnie nie chciało mi się :P

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Otoczenie: 6 Mieczy Królowa Denarów Odseparowane, mogą być jakieś ograniczenia. Na listopad planowałam spotkanie z przyjaciółkami i pewnie nie dojdzie do skutku.

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Tutaj chyba widać jakieś obostrzenia i separację oddalenie od koleżanek

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

dużo będziesz kontaktować się z kobieta w typie królowej denarów 

No i nie spotkałam się z moją paczką, jedna z dziewczyn zachorowała na covid, byłam z nią stale na łączach, bo to moja najbliższa przyjaciółka. Poza tym znosiła chorobę bardzo źle i mocno się o nią martwiłam

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Dom/rodzina: 9 Kielichów Zadowolenie, ale też alienacja. Chyba będę sobie dogadzać w kwestii jedzenia :D będę czuła się szczęśliwa i spełniona. Może też lenistwo mnie dopadnie

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

radość, przyjemności, leń i obżarstwa (no a jak ma być w związku, gdzie panują Księżyc i Wenus - obżarstwa :D ),

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Szczęście, radość ale też zamknięcie się w swoim świecie wiec też może karty pokazują obostrzenia i bardziej zamkniecie w 4 ścianach, które będzie miło spędzonym czasem

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

w domu będzie Ci bardzo dobrze, tutaj masz wszystko czego potrzebujesz. Dużo dogadzania sobie jeśli chodzi o jedzenie i picie. 

Nooo... było szaleństwo słodyczowe, a że właśnie są obostrzenia to niestety nic z tym nie mogłam zrobić. Poza tym ocknęłam się gdzieś pod koniec listopada, gdy weszłam na wagę. że to nie jest dobra droga, którą idę :D

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Niespodzianka: Rydwan Księżyc Wyjazd stanie pod dużym znakiem zapytania

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

mogą pojawić się jakieś wątpliwości i niejasności co do wycieczki, jeśli planujesz. Może będą jakieś obawy związane z ograniczeniem ruchu przez covid;

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Niepewności związane z wyjazdem do końca nie będzie wiadomo czy się uda, jakieś przeszkody.

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

zgadzam się - obawa przed przemieszczaniem się, planowań podróż może zostać odwołana 

Odwołany wyjazd :(

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Co robić? Rycerz Kielichów

Skupić się na emocjach, zajrzeć w głąb siebie. Pozwolić sobie na chwilę słabości i okazania uczuć. Być wsparciem dla innych. Być bardziej wrażliwa, otwarta na potrzeby innych

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

Akceptować zmiany jak woda (kielichy) - zero kontroli i nic na siłę (odpowiedzialam na następny punkt: Siła)

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Zadbać o swoje emocje, uczucia

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

Zadbać by robić to co sprawia ci przyjemności i powoduje lekkość w emocjach.

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Czego nie robić? Moc

Nie przemęczać się, nie udowadniać sobie i innym niczego na siłę. Nie próbować wymuszać niczego na ludziach

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Czego nie robić? Moc

walczyć z przeciwnościami, obostrzeniami. Poddać się temu co przynosi nam los

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Rada: Pustelnik

 

W dniu 26.10.2020 o 11:16, Lunaria napisał:

Spróbować się wyciszyć. Dostrzec pozytywne strony w byciu odseparowaną od otoczenia.

 

W dniu 26.10.2020 o 16:02, Willow napisał:

szukać wewnętrznej mądrości, pocieszenia w sobie

 

W dniu 26.10.2020 o 20:46, Mala_83 napisał:

Pobyć samej z sobą, przemyśleć sobie pewne sprawy, poukładać

 

W dniu 5.11.2020 o 07:54, zakretka23 napisał:

Skup się na sobie, dobrze zrobi tez przebywanie w ciszy i samotności to pozwala dotrzeć do siebie samej. 

 

 

Dziękuję bardzo, bardzo za wszystkie interpretacje :* <3

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...