Skocz do zawartości

Listopad mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Umęczona pracą zdalną, obecnie w szczęśliwym związku.

 

Aura: Gwiazda+4 pucharów+Król Denarów

 

Miesiąc może się okazać pod znakiem płonnych nadziei o przełamaniu marazmu, rutyny i utartych schematów. 

 

Praca: 6 Buław+Sąd Boży+Wieża+4 pucharów

 

Ja myślę, że szef może mi dorzucić jakieś nowe niezbyt ciekawe obowiązki, przez co jeszcze bardziej utknę w martwym punkcie.

 

Finanse: Diabeł+Rycerze Mieczy+Cesarz

 

Albo będą nerwy, że wydajemy z partnerem pieniądze na jakieś kompletne głupoty lub ogólnie stabilnie, ale będę jakieś pokusy materialistyczne. Rycerz mieczy kojarzy mi się z wydawaniem pieniędzy spontaniczne, pod wpływem impulsu.

 

Relacje z lubym: Umiarkowanie+Królowa Bułąw+5 buław - ogólnie harmonijnie, ale pojawią się jakieś drobne sprzeczki. Zapewne ja mogę być stroną, która dodaje oliwy do ognia.

 

Samopoczucie psycho-fizyczne: 7 buław+Rycerz Buław+4 monet

 

W 4 monet zasiedzenie w 4 scianach, ale bułąwy mogą świadczyć o jakimś zapraciu, aby pomimo tych wszystkich obostrzen zadbac o aktywność fizyczną i energię witalną.

 

Pozytywne niespodzianka: Król Kielichów+Król Denarów+Królowa Mieczy+Rycerz Mieczy - możliwe, że będzie kontakt internetowy z jakimiś znajomymi

 

Rada: Królowa Mieczy+9 buław+Świat

 

Zbyrzyć wokół siebie mury i zamknąć to, co nie służy i czyni mnie wycofaną.

 

Będę wdzięczna za każą interpretację. Z góry dziękuję.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Gwiazda+4 pucharów+Król Denarów

 

Gwiazda to snucie wizji, jakiś marzeń, które nigdy się nie zmaterializują bo gwiazda to złudna nadzieja, coś nieosiagalnego, a  4 Pucharów to poczucie przygnębienia właśnie na skutek tych marzeń bez pokrycia. Król Denarów na zamknięciu mówi o tym, że weźmiesz się w garść, przestaniesz bujać w obłokach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Praca: 6 Buław+Sąd Boży+Wieża+4 pucharów

W gruncie rzeczy będzie ok, bo rozkład otwiera owocna 6 Buław. Sąd Ostateczny z Wieżą w zestawie informuje o wprowadzeniu jakiś nowych zasad i wytycznych, które docelowo Cię przygaszą i zdeprymują...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: Diabeł+Rycerze Mieczy+Cesarz

Diabeł to zniewolenie, ale też pułapka. Rycerz Mieczy to z kolei radykalne, często nieprzemyślane wydatki, które Was "zapętlą" i doprowadzą do nędzy. Cesarz na zamknięciu mówi jednak o tym, że wyjdziesz z tej sytuacji obronną ręką. To też wskazanie na pomoc ze strony partnera. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z lubym: Umiarkowanie+Królowa Bułąw+5 buław -

Bez zmian, aczkolwiek karty pokazują, że będziesz chciała podnieść poziom adrenaliny w relacji i będziesz dążyła do jakiś temperamentnych atrakcji (Królowa Buław).

Poza tym widać, że może mieć miejsce zaaranżowany przez Ciebie  konflikt. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie psycho-fizyczne: 7 buław+Rycerz Buław+4 monet

ciężko ci będzie pogodzić się z koniecznością ograniczenia aktywności fizycznej. 4 Denarów to typowa karta gnuśnienia w domu..więc to samopoczucie będzie ołowiane, o czym już na wstępie mówi 7 Buław.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Pozytywne niespodzianka: Król Kielichów+Król Denarów+Królowa Mieczy+Rycerz Mieczy - możliwe, że będzie kontakt internetowy z jakimiś znajomymi

 

Rada: Królowa Mieczy+9 buław+Świat

Niespodzianki:

 

Woow same karty osobowe. Niewykluczone zatem, że na Twojej drodze staną reprezentanci tych kart  ;) Rycerz Mieczy na zamknięciu to burza mózgu, dyskusja, może więc tu chodzić o kontakt z tymi ludźmi...

 

Rada:

Bądź kobietą pewną siebie, dystansuj się i nie otwieraj się za bardzo przed innymi. Staraj się być powściągliwa i podchodź do wielu spraw zdroworozsądkowo..

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Aura: Gwiazda+4 pucharów+Król Denarów

 

Mlhm taki spokojny i leniwy miesiac. Może jakaś inwestycja w siebie lub dom. 

 

Praca: 6 Buław+Sąd Boży+Wieża+4 pucharów

 

Jakaś zmiana, reorganizacje. Może ktoś wróci do pracy. 

 

Finanse: Diabeł+Rycerze Mieczy+Cesarz

 

Będziemy rozważanie nad wydatkami, mąż może mieć obiekcje albo może was ponieść 

 

Relacje z lubym: Umiarkowanie+Królowa Bułąw+5 buław zapragniesz kontaktów z ludźmi 

 

Samopoczucie psycho-fizyczne: 7 buław+Rycerz Buław+4 monet

 

dużo kontaktów z ludźmi, ale takie telefoniczne lub smsy 

 

Pozytywne niespodzianka: Król Kielichów+Król Denarów+Królowa Mieczy+Rycerz Mieczy - znowu jakiś pieniądz się zaznacza może analiza wydatków i na coś wydasz te pieniądze 

 

Rada: Królowa Mieczy+9 buław+Świat

 

Moim zdaniem powinnaś się otworzyć na ludzi i świat. Zadbać o kontakty. 

 

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

Umęczona pracą zdalną, obecnie w szczęśliwym związku.

 

Aura: Gwiazda+4 pucharów+Król Denarów

 

Miesiąc może się okazać pod znakiem płonnych nadziei o przełamaniu marazmu, rutyny i utartych schematów. 

Złudne marzenia o czymś innym niż los funduje.

W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Praca: 6 Buław+Sąd Boży+Wieża+4 pucharów

 

Ja myślę, że szef może mi dorzucić jakieś nowe niezbyt ciekawe obowiązki, przez co jeszcze bardziej utknę w martwym punkcie.

Po owocnej rozmowie z szefem, powróciłam do tego samego punktu wyjścia.

W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Finanse: Diabeł+Rycerze Mieczy+Cesarz

 

Albo będą nerwy, że wydajemy z partnerem pieniądze na jakieś kompletne głupoty lub ogólnie stabilnie, ale będę jakieś pokusy materialistyczne. Rycerz mieczy kojarzy mi się z wydawaniem pieniędzy spontaniczne, pod wpływem impulsu.

Diabeł=kredyt i chyba tyle w temacie :D

W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Relacje z lubym: Umiarkowanie+Królowa Bułąw+5 buław - ogólnie harmonijnie, ale pojawią się jakieś drobne sprzeczki. Zapewne ja mogę być stroną, która dodaje oliwy do ognia.

5 buław= drobne sprzeczki, a przy Królowej to z powodu temperamentu kobiety.

W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Samopoczucie psycho-fizyczne: 7 buław+Rycerz Buław+4 monet

 

W 4 monet zasiedzenie w 4 scianach, ale bułąwy mogą świadczyć o jakimś zapraciu, aby pomimo tych wszystkich obostrzen zadbac o aktywność fizyczną i energię witalną.

Nie widziałam zadnych znajomych od dluzszego czasu. 7 buław= wzbranianie się przed kontaktami. 4 monet= zasiedzenie w domu

W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Pozytywne niespodzianka: Król Kielichów+Król Denarów+Królowa Mieczy+Rycerz Mieczy - możliwe, że będzie kontakt internetowy z jakimiś znajomymi

Te wszystkie osoby pokazały spotkanie w sprawach biznesowych. Krolowa mieczy = radca prawny

W dniu 26.10.2020 o 19:30, mezza napisał:

 

Rada: Królowa Mieczy+9 buław+Świat

 

Zbyrzyć wokół siebie mury i zamknąć to, co nie służy i czyni mnie wycofaną.

 

Będę wdzięczna za każą interpretację. Z góry dziękuję.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...