Skocz do zawartości

Listopadowe klimaty w życiu Willow


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Widzę w tym wyjście ze słabego stanu psychicznego, poprawę humoru i pewności, no i spokój i harmonia :)

 

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Chmm, chmm, Pan mój i mąż? :D Moze przestaniemy się kłócić, będziemy więcej rozmawiać... Jakby wzmocnienie naszych relacji widzę?

 

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

Tez widzę pozbawienie się leków i blokad przed rozmowy. Ciepłe, miłe klimaty...

 

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Mam nadzieję, że to jest rozwój duchowy (Pustelnik) który nagle się skutkuje snami świadomymi (9 mieczy), ponieważ wybór - to też świadomość (Kochankowie). Bo tak to jakoś słabo wygląda...

 

Wiem, że nie wyciąga się kart w słabym stanie psychicznym, ale chciałam jakiegoś pocieszenia...

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Willow napisał:

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Widać tą destrukcję u Cb właśnie w tej 10 Mieczy ale witalna Królowa Buław zapowiada wyjście z dołka i ustabilizowanie emocji. Umiarkowanie to taki constans, jak sama nazwa wskazuje będzie neutralnie czyli ani źle, ani też idealnie, aczkolwiek spokojnie.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Willow napisał:

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Chmm, chmm, Pan mój i mąż? :D Moze przestaniemy się kłócić, będziemy więcej rozmawiać... Jakby wzmocnienie naszych relacji widzę?

 

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

co dobrego 

 

Wsparcie męża baaardzo wyraźnie się tutaj pokazało. Zobacz, same męskie karty. Cesarz to poza tym stabilizacja przy mężu, czyli już na wstępie pierwsza dobra wiadomość.

Papież to szeroko rozumiane, wsparcie dzięki, któremu staniesz na nogi, nabierzesz takiej trzeźwości umysłu, postrzegana świata - Król Mieczy. 

 

Rodzina 

Jeśli masz dziecko to ono się tutaj zaznaczyło..może Cię nieco uwiązać, z uwagi na e-learning w szkołach..

Jeśli nie masz dziecka to jest to informacja, że możesz w najbliższym okresie spędzać sporo czasu w domu z bliskimi.

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Willow napisał:

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Pustelnik i 9 Mieczy mówią o obsesyjnym analizowaniu swojej sytuacji i problemu. Pustelnik to podróże wgłąb siebie ale przy 9 Mieczy nabiera to gargantuicznych rozmiarów,  bo problem w tej karcie jest nieco rozdmuchany.. on jest , ale sporo mniejszy niż nam się wydaje. 

Kochankowie to sytuacja wymagająca wyboru, czyli de facto znów wchodzi w grę analizowanie i szukanie "za" i "przeciw".

Generalnie cały listopad to medytacje i konieczność zrobienia z tym porządku  - Kochankowie

 

Powodzenia  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Krótko: odrodzenie się na nowo i osiągnięcie stanu równowagi. W Królowej Buław mogłaś pokazać się Ty, jako silna, ognista i wiedząca czego chce kobieta lub kobieta o takicj cechach, dzięki której to uspokojenie i równowagę osiągniesz.

 

2 godziny temu, Willow napisał:

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Silny, stały partner, który Tobą pokieruje i który będzie Twoim przewodnikiem. Jeśli te 3 karty pokazują jedną osobę, to wskazują na bardzo silnego człowieka, który lubi jak sprawy się dzieją zgodnie z jego wolą. Bo co łączy te 3 karty? - każdy z tych panów na kartach jest przywódcą. Jest też autorytetem. I takim autorytetem dla Ciebie będzie.

 

2 godziny temu, Willow napisał:

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

Dobre informacje do Ciebie idą. Jest tu pokonanie jakichś ograniczeń i wielka radość z tego powodu :) Powód do świętowania będzie :slonko:

2 godziny temu, Willow napisał:

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Czasami mówi się o Pustelniku, że to dreptanie po swoich śladach - czyli cofnięcie się wstecz do źródła problemu, który Cię gryzie. Czyli: cofasz się, analizujesz krok po kroku, co doprowadziło do sytuacji, która Cię trapi (te strapienia dodatkowo podkreśla 9 Mieczy) i szukasz odpowiedzi, w którym miejscu coś poszło nie tak i... znajdujesz odpowiedź / rozwiązanie (Kochankowie)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Może być jakieś przybicie, myśli depresyjne, ogólnie pogorszenie samopoczucia, ale musisz się czymś zająć, aby odciągnąć głowę od natrętnych myśli. Uda Ci się wyciszyszć emocje i zachować równowagę emocjonalną.

 

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Same postacie męski, a więc zapewne mąż może okazać się dobrym wsparciem w tych trudnych czasach. Myślę, że będzie podchodził racjonalnie do tego, co się dzieje wokół. Partner zapewne zadba o stronę finansową w waszym związku. Będziesz się czuła, że masz przy sobie mężczyznę, na którego można liczyć.

 

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

Nie wiem, czy macie dziecko, a mogłoby to wskazywać pewne troski związane z wychowaniem latorośli. Jeśli nie, to może tutaj jest problem, że boisz się macierzyństwa.

 

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Ja myślę, że to zagłębienie w siebie. Wiadomo żyjemy w trudnych czasach i sporo negatywnych emocji dookoła nas, a więc myślę, że będziesz potrzebowała sama się uporać z lękami, dołkami psychicznymi o ile takie się pojawiają. Możliwe, że nawet karty wskazują, że przed tobą jakaś decyzja z tym związana np. spotkanie z psychologiem - pojsc czy nie pojsc?

 

Zyczę udanego miesiąca i dużo uśmiechu.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2020 o 17:19, Willow napisał:

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Uda Ci się pokonać zły nastrój, który Cię niszczy. Pojawi się energia, dzięki, której pokonasz wszystko to co złe i zapanuje spokój i harmonia

 

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Będziesz miała w mężu wsparcie, taki, swoją wiedzą i mądrością mąż pomoże Ci spojrzeć na świat bez zbędnych emocji.

 

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

Pokonasz jakieś blokady, coś co Cię ogranicza dzięki czemu zapanuje szczęście i radość.

 

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Pustelnik to zatrzymanie się i spojrzenie w głąb siebie , przeanalizowanie skąd biorą sie lęki, niepokoje i znalezienie rozwiązania, które będzie wiążać się z wyborem. Może będą dwa i będziesz wahać się które wybrać

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2020 o 17:19, Willow napisał:

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Możesz wyjść z jakiegoś dołka psychicznego a może też i odzyskiwanie sił witalnych. Lepsza forma. 

 

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Tak, na pewno coś z mężem może lepiej będziecie się dogadywać. Mąż będzie bardziej wyrozumiały aczkolwiek jakby nadal taki rzeczowy. 

 

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

Dziecko zdecydowanie coś będzie dotyczyć dziecka. Ciąża albo jakaś dobra wiadomość ws dziecka. 

 

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Jakieś sprawy zostaną przerobione, myślę, że trzeba będzie stawić czoła jakimś lękom. 

 

Trzymaj się kochana, wysyłam Ci dobra energię :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 27.10.2020 o 17:19, Willow napisał:

Zdarzenia ogólnie: 10 mieczy + Królowa Buław + Umiarkowanie

Wszystko co najgorsze już za Tobą :D teraz odrodzisz się jak salamandra z ognia i odzyskasz równowagę :D stwierdzisz, że więcej smutku już nie udźwigniesz i czas coś z tym zrobić, zająć się swoim hobby. Może jakieś medytacje się tu zaznaczyły

W dniu 27.10.2020 o 17:19, Willow napisał:

Co dobrego: Cesarz + Kapłan + Król Mieczy

Wsparcie męża i jego dobre rady na pewno Ci pomogą. Będzie dla Ciebie autorytetem i źródłem siły. Może termin obrony będziesz miała ustalony 

 

W dniu 27.10.2020 o 17:19, Willow napisał:

Rodzina: paź buław + 8 mieczy + Słońce

Kontakty z rodziną ulegną ociepleniu. Więcej miłych wspomnień powróci, może jakieś nowe plany. Poza tym więcej czasu będziesz spędzać z rodziną (również za pośrednictwem Internetu)

W dniu 27.10.2020 o 17:19, Willow napisał:

Niespodzianka: Pustelnik + 9 mieczy + Kochankowie

Praca dyplomowa, która spędzała Ci sen z powiek okaże się nie taka straszna. Może będziesz miała jakieś poprawki do zrobienia, ale bez konsekwencji przedłużenia terminu obrony.  Nowe kierunki medytacji przykłują Twoją uwagę

Wspaniałego słonecznego listopada :koniczynka::))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...