Skocz do zawartości

Relacja - pomoc w interpretacji


vanilia91

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
od 2 miesięcy nie rozmawiam z przyjaciółką - urwała ze mną kontakt w rozmowie, stwierdzając, ze za bardzo na niej wiszę emocjonalnie. Od tamtej pory sporo się zmieniło i uznałam, ze chciałabym wrócić do kontaktu, bo nadal mi na niej zależy, ale mam tez do niej wciąż trochę urazy (którą chciałabym przejść). Ale zanim, to postawiłam sobie karty tarota. Oto, co wyszło - pomożecie w rozszyfrowaniu?

 

Jak wygląda ta relacja?

10 mieczy w odwrocie

8 kielichów w odwrocie 
7 mieczy (poczułam się przez nią oszukana, zanim ograniczyłyśmy kontakt, bo utaiła przede mną fakt, ze eks ma nową dziewczynę, którą ona poznała - ta karta może tyczyć się tej sytuacji. A może sygnifikuje coś nowego?)

Tu mam problem - odczytuję to jako koniec zmagań i trudności (10 mieczy w odwrocie), i wskazówkę, ze jeśli będę nadal trzymać się tej relacji, to nie będzie mi on służyć (8 kielichów w odwrocie) i poczuję się znów oszukana (7 mieczy). A może coś innego?

Co będzie, jak dziś się do niej odezwę: 
Paź mieczy
Rycerz kielichów w odwrocie (mam wrażenie, że chodzi tu o postać mojego byłego-narcyza, z którym ona wciąż ma kontakt)
Paź kielichów w odwrocie

Czy chodzi tu o to, ze uda nam się konstruktywnie wyjaśnić sytuację (paź mieczy), ale żebym uważała, by opinia i obecność byłego (odwrócony Rycerz kielichów to wypisz-wymaluj on) nie pokrzyżowała nam szansy na fajny, wrażliwy, wzajemny ze sobą kontakt (odwrócony Paź kielichów) i by on znowu nie wszedł tu w paradę? Bo tak było wceśniej - on w dużej dawce pokryżował nam tę relację. Tak bym to odczytywała.

Jestem stosunkowo nowa w tarocie, więc z ogromną wdzięcznością przyjmę Waszą pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vanilia91 napisał:

Jak wygląda ta relacja?

10 mieczy w odwrocie

8 kielichów w odwrocie 
7 mieczy

Nie stosuję kart odwróconych,  więc potraktuje jakby były w pozycji prostej.

 

10 Mieczy pokazuje, że nastąpiło jakieś załamanie, wręcz to umarło,  bo to karta definitywnego końca, gorzej być nie może ( nie ma już 11 Mieczy..). Na skutek tego tąpnięcia Wasze drogi się rozeszły i każdy podszedł w swoją stronę.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vanilia91 napisał:

Co będzie, jak dziś się do niej odezwę: 
Paź mieczy
Rycerz kielichów w odwrocie (mam wrażenie, że chodzi tu o postać mojego byłego-narcyza, z którym ona wciąż ma kontakt)
Paź kielichów w odwrocie

Karty odradzają kontakt. Paź Mieczy to karta osoby perfidnej, ordynarnej, chamskiej i opryskliwej. Ona po prostu zagra Ci na emocjach, bo dalej masz Rycerza i Pazia Pucharów. Ten ostatni uosabia człowieka naiwnego. Po tych kartach widzę, że ona nawet by nie odpisała/nie odebrała, a jeśli już,  to byłaby bardzo chłodna, a wręcz arogancka. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vanilia91 napisał:

odwrócona Siła, odwrócony Sąd, Słońce. Help me.

Docelowo to się wyjaśni i wykrystalizuje, ale trochę to potrwa bo Moc to owszem sukces , ale po ciężkiej walce. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Docelowo to się wyjaśni i wykrystalizuje, ale trochę to potrwa bo Moc to owszem sukces , ale po ciężkiej walce. 

Dziękuję za pomoc! wcześniej miałam radę od kart co do tej relacji: odwrócone 6 mieczy i mag. Podpowiesz mi, czy dobrze myślę, ze chodzi tu o wykazanie inicjatywy (Mag) i śmiałe podejście, jeśli nie chcę, by odeszła i się odwróciła na stałe? (6 mieczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wmagu to sprytnie i sposobem.

I moze kontakt typu sms internet. Ale jezeli wyciagasz karty odwrocone to czy jest sens to interpretowac jako nieodwrocone?

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vanilia91 napisał:

Dziękuję za pomoc! wcześniej miałam radę od kart co do tej relacji: odwrócone 6 mieczy i mag. Podpowiesz mi, czy dobrze myślę, ze chodzi tu o wykazanie inicjatywy (Mag) i śmiałe podejście, jeśli nie chcę, by odeszła i się odwróciła na stałe? (6 mieczy)

Wiesz co... 6 Mieczy to karta przełomu, a Mag to strategia, więc tarot doradził zmianę strategii..

Mag to karta manipulatora, bajeranta ale też bycia ponad wszystkim. Mając wcześniej 6 Mieczy odnoszę wrażenie, żebyś się po prostu zdystansowała, żebyś przyjęła postawę osoby, której nie zależy na tej relacji. Chodzi o to, żebyś to Ty rozdawała karty, a nie ona, a więc doprowadź do sytuacji, żeby to ona zatęskniła i pierwsza napisała...

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...