Skocz do zawartości

Rozmowa z szefowa - ważne


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek mam rozmowę z szefowa taka sam na sam od dawna. Chodzą słuchy, że o samorealizacji i perspektywie pracy w przyszłości. 

 

1. O czym będzie chciała rozmawiać szefowa? 

 

3 kielichy, król bulaw, król pucharów 

 

Luźna rozmowa o sukcesie jaki zdobyłam, ale brakuje mi tu kart o rozmowie na temat po pracy pod kątem przyszłości. Dziwne. 

 

2. Jaki będzie rezultat naszej rozmowy, skutki na przyszłość 

 

Sprawiedliwość XI, as monet, rycerz kielichów no i po chwili wahania dołożyłam 5 mieczy :(

 

Coś mi obieca a mnie to rozczaruje. 

 

Rada dla mnie :

 

Król mieczy 

 

Być konsekwentna, mieć swoje zdanie, bronić go i wszystko uważnie przeanalizować. 

 

Będę wdzięczna za pomoc. 

 

Zweryfikuje połowicznie w przyszłym tygodniu. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, panna.marta napisał:

1. O czym będzie chciała rozmawiać szefowa? 

 

3 kielichy, król bulaw, król pucharów 

Nic strasznego, a wręcz przyjemnego. ;)

Myślę, że chce Cię pochwalić, bo jest karta toastu (3 Pucharów) obok przebojowego Króla Buław, a na końcu zadowolony Król Pucharów. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, panna.marta napisał:

Jaki będzie rezultat naszej rozmowy, skutki na przyszłość 

 

Sprawiedliwość XI, as monet, rycerz kielichów no i po chwili wahania dołożyłam 5 mieczy :(

Rezultat to premia finansowa uchwalona na piśmie, ale Rycerz Pucharów to takie trochę gruszki na wierzbie. Zaproponuje Ci podwyżkę bo masz tu cennego asa denarów ale ponad siły firmy i niestety pomysł upadnie, o czym mówi 5 Mieczy.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
23 godziny temu, panna.marta napisał:

W poniedziałek mam rozmowę z szefowa taka sam na sam od dawna. Chodzą słuchy, że o samorealizacji i perspektywie pracy w przyszłości. 

 

1. O czym będzie chciała rozmawiać szefowa? 

 

3 kielichy, król bulaw, król pucharów 

 

Luźna rozmowa o sukcesie jaki zdobyłam, ale brakuje mi tu kart o rozmowie na temat po pracy pod kątem przyszłości. Dziwne. 

 

2. Jaki będzie rezultat naszej rozmowy, skutki na przyszłość 

 

Sprawiedliwość XI, as monet, rycerz kielichów no i po chwili wahania dołożyłam 5 mieczy :(

 

Coś mi obieca a mnie to rozczaruje. 

 

Rada dla mnie :

 

Król mieczy 

 

Być konsekwentna, mieć swoje zdanie, bronić go i wszystko uważnie przeanalizować. 

 

Będę wdzięczna za pomoc. 

 

Zweryfikuje połowicznie w przyszłym tygodniu. 

 

Król mieczy to człowiek, który doskonale wie co mówi, czyli waż słowa, bo ta rozmowa niby o dupie marynie będzie dotyczyła relacji z innymi, król buław to czesto przełożóny.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja. Rozmowa dotyczyła mojej perspektywy rozwoju zawodowego w firmie i zapytała czy obejmę tymczasowo nowe stanowisko za koleżankę. Przyjęłam propozycje. Dziękuję bardzo za interpretacje. 

Edytowane przez panna.marta
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...