Skocz do zawartości

List-opadł - tarot na miesiąc


vanilia91

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przy okazji Dziadów postawiłam sobie tarota na ten miesiąc i oto, co mi wyszło: 

Uczucia: (odw.) 7 denarów + Król Buław + (odw.) As kielichów

Nie czekać (7 denarów) i samej przejąć inicjatywę, działać aktywnie i pewnie, wyszukiwać okazje (Król Buław), bo inaczej stracę szansę na nowy początek, coś fajnego, płonnego i karmiącego (As kielichów)? 


Praca: 10 buław + (odw.) Diabeł + 4 miecze

Dużo wysiłku, trudu i znoju, wszystko będę robić sama (co by się zgadzało) - 10 buław, co doprowadzi mnie do złości, przeciążenia i frustracji (odw. Diabeł) i będę musiała odpocząć (4 miecze).

 

Sytuacja finansowa: 5 monet 
Nie ma co komentować - bieda :D 


Samopoczucie psychiczne: (odw.) Kochankowie
Poc
zucie bycia na rozdrożu, potrzeby wybrania, wahanie, niezdecydowanie, frustracja samodzielnym i odpowiedzialnym życiem, chęć, by ktoś ogarniał sprawy za mnie ;) 


Rezultat, efekt w tym miesiącu: (odw.) Rycerz Denarów
Trudności 
z odpowiedzialnym i praktycznym podejściem do pracy i życia, ze skupieniem się na tym, co konkretne i materialne.

 

Jestem ciekawa Waszego spojrzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, vanilia91 napisał:

Uczucia: (odw.) 7 denarów + Król Buław + (odw.) As kielichów

Jeśli jesteś singielką to będziesz oczekiwała na okoliczności sprzyjające do poznania mężczyzny. As Pucharów to niestety tylko chciejstwo, więc tu widać, że "pragnę" ale realizacji tu nie ma, bo choć, co prawda jest ukazany Pan w postaci karty Króla Buław, to jednak przyblokowany jest 7 Denarów.

Jeśli jesteś w związku to widać ugruntowaną podstawę relacji. Stabilna znajomość i emocje.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, vanilia91 napisał:

Praca: 10 buław + (odw.) Diabeł + 4 miecze

Będziesz zniewolona, ograniczona, a nawet wykorzystywana, ale w aspekcie przeciążenia obowiązkami, bo koło karty Diabła jest 10 Buław.

Ktoś Cię może wmanewrować na "niezłą" minę, więc uważaj,  bo Diabeł to niewolnictwo, pułapka etc. 

I to jest informacja/ostrzeżenie, żeby mieć oczy szeroko otwarte i wszystko dokładnie sprawdzać. Na zamknięciu 4 Mieczy, czyli kartę izolacji. To może być lockdown a także zwolnienie lekarskie

 

Wszystkiego dobrego  ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, vanilia91 napisał:

Sytuacja finansowa: 5 monet 
Nie ma co komentować - bieda :D 


Samopoczucie psychiczne: (odw.) Kochankowie

Finanse:

No tu nędza się niestety pokazała.

 

Samopoczucie:

"Ni w pięć, ni w dziesięć"... Kochankowie to niepewność, rozterki, wahania, konieczność podjęcia decyzji. Cały listopad upłynie pod znakiem jakiś wątpliwości czy niezdecydowania.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, vanilia91 napisał:

Rezultat, efekt w tym miesiącu: (odw.) Rycerz Denarów

I wreszcie coś pozytywnego.

To przede wszystkim karta aktywności zawodowej, więc będzie praca, a więc i finanse docelowo mogą się poprawić, choć to zapewne w grudniu, bo na listopad masz na finanse 5 Denarów.

Ale mimo to z dobrym rezultatem zamkniesz ten miesiąc, przede wszystkim z perspektywą na poprawę sytuacji materialnej w grudniu, bo R Denarów to karta praca, a więc przy okazji niezłych pieniędzy.

Poza tym to karta przyjaciela. Może masz kogoś takiego niezawodnego i wiernego w swoim otoczeniu, co nigdy Ci nie odmówi...

Powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ziomal597 napisał:

I wreszcie coś pozytywnego.

To przede wszystkim karta aktywności zawodowej, więc będzie praca, a więc i finanse docelowo mogą się poprawić, choć to zapewne w grudniu, bo na listopad masz na finanse 5 Denarów.

Ale mimo to z dobrym rezultatem zamkniesz ten miesiąc, przede wszystkim z perspektywą na poprawę sytuacji materialnej w grudniu, bo R Denarów to karta praca, a więc przy okazji niezłych pieniędzy.

Poza tym to karta przyjaciela. Może masz kogoś takiego niezawodnego i wiernego w swoim otoczeniu, co nigdy Ci nie odmówi...

Powodzenia ;)

 

Wiesz co, ale ja czytam karty w odwrocie - nasze interpretacje zatem się róznią. Niemniej dziękuję Ci ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...