Skocz do zawartości

Ja, Arcan


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

No i czas na mój natalny :D

 

astro_ack_02_monia_k_hp.32792.14246.png.a25a6c41cade7193a2b4470cf42dcf82.png

 

Wszyscy zwracają uwagę na tzw. latawiec. Mówi on o tym, że można wychodzić z wielu ciężkich sytuacji obronną ręką. Patrzą również na trygon ziemski. Ponoć mówi o talentach. Co jest dziwne, bo ja żadnych ''ziemskich'' talentów nie mam.

 

Wg Koche'a, który stosuje inny sposób obliczania domów, mam Neptuna i saturna w III. Ten wykres, który dodałam jest taki ''najprostszy''

 

Słońce jest blisko byka. Dlatego nie jestem typowym baranem. Lubię spać i jeść :D Podkreśla to bycza wenus. Merkury niestety jest w opozycji do plutona... tu widać moje choroby psychiczne... Jowisz taki biedny...opuszczony, bez aspektów...Taki pechowiec..mars jest w kwadraturze do księżyca... pokazuje, iż w dzieciństwie doznałam przemocy

 

Saturna się wyjątkowo nie czepiam... To on odpowiada za to ,że jeszcze nie odleciałam z alkoholem czy innymi używkami.. On potrafi mnie nieźle uziemić...choć daje ciężkie myśli.. uran w trygodnie do słońca, daje mi te dziwne pomysły i akcje :D

 

Mnie, jako osobę lubiąca i zajmującą się sztuką interesuje Neptun... Pod pantoflem saturna, mówi, że nie tylko talent, ale ciężka praca

 

No i Pluton...to on odpowiada za mój szpetny charakter... Słyszałam, iż pluton zsyła na człowieka sytuacje, które sprawiają, że wychodzi z niego wszystko co najgorsze... Może tak być... Czasem nie tyle co sama z siebie jestem zła, co przezywam ekstremalne sytuacje

 

Pluton też mi daje sławę :D serio...albo mnie lubią albo nienawidzą...

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Ja, Arcan
  • 1 rok później...
Gość Lianna

No jakbym gdzieś widziała to kółko :P. Myślę, że twarda jesteś, odradzasz się jak feniks, nawet z beznadziejnych przeżyć. Mówi o tym Ascendent w znaku Skorpiona i Pluton w domu I.

To że lubisz spać i jeść, to nie tylko Słońca blisko Byka, ale Wenusia w Byku, gdzie czuje się wyśmienicie. Możesz się się interesować sztuką, lubić luksusowe, ładne rzeczy. Pewnie też Wenus dodaje Ci urody, zazdro takiej pozycji ! :P.

Słońce w domu V wspiera się też, żebyś zawsze powstała. Jesteś bardzo kreatywną osóbką. Tworzenie czegoś daje Ci radość. No i Słonko w takim położeniu ceni też wszelkie przyjemności życia. Możesz mieć trochę tendencje do pchania się w ryzykowane sytuacje. Masz sporo energii, co też podkręca sekstyl Słońce- Mars. Potrafisz zawalczyć o swoje i nie dasz sobie w kaszę dmuchać :P.

Wenus w domu VI wskazuje, że cenisz sobie atmosferę w pracy, chcesz żeby było miło i harmonijnie. Projektowałaś coś kiedyś?

Jeśli chodzi o zdrowie- wiadomka - psyche, dowala Ci opozycja Merkury- Pluton, myślę jednak że Wenus w domu VI wspiera Cię. Z hormonami ok? Bo jednak dom VI w Byku, a próg XII w Wadze. Tarczyca, sprawy kobiece- tu trzymaj rękę na pulsie.

Kiedyś tam jak pamiętam narzekałaś na swojego Jowisza :P. Uważam, że on też pomaga spadać Ci na cztery łapy. Dużo gadasz? Z takim położeniem jest to możliwe. Zainteresowań pewnie masz też sporo :).

Jowisz w VII domu - teoretycznie powinnaś łatwo nawiązywać znajomości, ale myślę że blokuje Cię Ascendent w Skorpionie. Możesz być odbierana jako dość tajemnicza, żyjąca trochę w swoim świecie, ale silna. Potrafisz wyrażać swoje zdanie, nawet wchodzić w ostre polemiki :P.

Faceta powinnaś mieć starszego od siebie, w typie intelektualisty.

Neptun w domu II wskazuje, że masz kasę z dziedzin artystycznych, albo powiązanych. Trochę możesz być idealistką, ale Saturn wcale nie jest taki zły i sprowadza Cię na ziemię ;).

Uran w II- lubisz przygody, zmiany,bardzo ważna jest dla Ciebie wolność. Możesz wiele razy w życiu zaczynać wszystko od nowa.

Mars w domu VIII daje zainteresowanie ezoteryką, psychologią ( też Asc w Skorpionie, IC w Rybach, Pluton w I domu. Masz sobie dużo odwagi, jak sobie postanowisz, to nie ma bata ! No i ten Mars może serwować ciężkie relacje z facetami. Uważam, że jednak Jowisz się uaktywni i pojawi się ktoś odpowiedni.

Ekstremalne sytuacje to właśnie Mars w 8 i Pluton w I. Ale to działa na zasadzie, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

Księżyc w Pannie - czasem możesz widzieć tylko wady danej sytuacji, ale też trzeźwo i racjonalnie spojrzeć na rzeczywistość. Potrafisz być chłodna i zachować dystans. Potrafisz ostro komuś pojechać i wytknąć mankamenty i błędy.

Jest on w domu X, także chciałabyś być doceniana za to, co robisz, może nawet podziwiana :P. No i sądzę, że póki co nie ciągnie Cię do macierzyństwa, ani założenia rodziny ;).

@Arcanmyślę też, że dużo w Tobie sprzeczności. Baran chce do ludzi, ma dużo energii, z kolei Skorpion przeżywa wszystko skrycie i chowa się w swoim świecie. Jest też zawzięty i bywa mściwy :P. Ogólnie patrząc na całość- bardzo ważne w Twoim życiu są pasje, tworzenie, kreatywność. Masz dobrą intuicję i przeczucia. Jesteś uparta i przenikliwa. Niektórzy mogą nawet z początku się Ciebie trochę bać.

 

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...