Skocz do zawartości

Portret Jarosława Kaczyńskiego


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na obecną sytuację w kraju, i moją naukę portretu psychologicznego Tarota, postanowiłam takowy zrobić dla dobrze nam znanego Jarosława. 

Muszę przyznać , że wyszedł conajmniej intrygujący, przynajmniej z mojego punktu widzenia. 

 

Droga życiowa człowieka 

IX  Eremita + VI kochankowie + I Mag

 

Według mojej interpretacji dzieciństwo Jarosława było mimo wszystko, jego wycofaniem,  skupieniem się bardziej na sobie, albo faworyzowanie bardziej drugiego z braci. Był introwertycznym dzieckiem. 

Wiem średni był bogaty w relacje z innymi ludźmi, które były poprawne, empatyczne i zgodne, potrafił się dogadać i szanować innych ludzi. 

I mamy starość, gdzie uważam iż Mag realizuje nam się raczej negatywnie -  szarlatan, skłonności do manipulacji, nieszczerość, posługiwanie się słowem dla swoich korzyści, potrzeba władzy, uznania. 

 

Podświadomość 

Diabeł XV

Tutaj myślę, że chodzi o niepoprawne wykorzystanie energii, dominacja, chęć uzależniania od siebie, świadomość swoich możliwości i dążenie do ich realizacji. 

 

Świadomość 

Rydwan VII

Działania skierowane na osiągnięcie sukcesu, progres, większość tych działań skierowanych na osiągnięcie korzyści dla siebie, po trupach do celu. 

Świadomość wyższości nad innymi, streowanie ludźmi. 

 

Nadświadomość

Głupiec XXII

Zachowania lekkomyślne, granie na uczuciach innych, realizowanie może pewnych swoich marzeń z dzieciństwa, rekompensowanie sobie braków z dzieciństwa. 

 

Misja z jaką na świat przyszedł człowiek 

Wieża XVI

 

I ta karta chyba najbardziej mnie niepokoi. 

Przyszedł na świat aby go zrównać z ziemią? 

Zniszczyć wszystko i zacząć budować po swojemu. 

 

Dary pomagające w wypełnieniu misji 

Kochankowie VI

 

Umiejętności zjednywania sobie ludzi, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, współpraca z innymi ludźmi, dokonywanie wyborów. 

 

Harmonia psychiczna

Głupiec XXII

 

Powrót do dziecinnych zachowań, do czasów dziecka, szukanie w sobie dziecka, być może zajęcia sprowadzające się do prostych czynności, dla relaksu. 

 

Wnętrze osoby, jak człowiek postrzega siebie. 

Kapłanka II

 

Postrzega siebie jako osobę która wie znacznie więcej od innych, jest pewny siebie i swoich wartości, uważa że równoważy dobro i zło na tym świecie. Opiekun narodu, ojciec narodu, który dba aby zapanowały w nim odpowiednie zasady, głównie duchowe. 

 

Jak człowieka postrzegają inni

Sprawiedliwość 

 

Osoba prawa, z wyraźnym systemem wartości, nie pozwalająca na to żeby komuś działa się krzywda. Pomocny, sprawiedliwy dla wszystkich, odważny. 

 

Jak Wy widzicie tą interpretację? Coś innego Wam się nasuwa? 

 

 

 

Edytowane przez Kostroma
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Lianna
W dniu 11.03.2021 o 19:30, Arcan napisał:

Podświadomość diabeł... no karwasz twasz barabasz czemu mnie to nie zdziwiło...

 

Toksyk i tyle, manipulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...