Skocz do zawartości

Portret Przemysława Kossakowskiego


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Data urodzenia 14-04-1972

 

# Droga życiowa

Kapłan V + cesarz IV + słońce XIX

 

W dzieciństwie Przemysław był osobą zwróconą w swoje wnętrze, od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie sprawami duchowymi, dużą morlnością oraz życiem zgodnie z obowiązującymi zasadami. 

Obecnie przejawia archetyp przywódcy, osoby przedstawiającej konkretny kręgosłup moralny, żyje zgodnie ze swoimi zasadami, konsekwentnie dąży do celu i staje się autorytetem dla wielu osób. 

Starość to pełna satysfakcja z życia, zadowolenie, szczęście, spełnienie marzeń i poczucie samorealizacji. 

 

# Podświadomość

Eremita IX

 

Lęk przed starością, samotnością, pozostawienie samemu sobie. 

 

# Świadomość 

Mag I

 

Umiejętność przemawiania do ludzi, duża komunikatywność. Kreatywność i duży potencjał intelektualny, który myślę jest realizowany. 

Harmonia między życiem materialny a duchowym. 

 

# Nadświadomość 

Koło X

 

Zdrowe podejście do kwestii materialnych, przyjmowanie ze spokojem wszelkich zmian które zachodzą w życiu, zarówno powodzeń jak i niepowodzeń.  Wyciągnie z nich wniosków i korzystanie z nich. 

 

# Misja z jaką na świat przyszedł człowiek 

Kochankowie VI

 

Dawanie bezwarunkowej, prawdziwej miłości, empatia, pomoc innym nie oczekując nic w zamian. Dzięki trafności podejmowanych decyzji, może być odpowiedzialny za innych, być przewodnikiem, pocieszycielem.  Człowiek kierujący się sercem i dobrem. 

 

# Dary pomagające w wypełnieniu misji 

Umiarkowanie XIV

Umiejętności znalezienia złotego środka, wyważenie, traktowanie wszystkich równo. Pakowanie nad sobą, umiejętność łączenia w sobie dobrych i złych cech. 

 

# Harmonia psychiczna

Sąd XX

 

Opieka nad rodziną, pogłębianie światopoglądu oraz kontaktu z podświadomością. Opiekuńczość wobec innych. Posiadanie własnego zdania i nie ocenianie innych. 

 

# Jak człowiek postrzega siebie 

Kapłanka II

 

Jako osobę potrafiącą zgłębiać tajniki niedostępne dla innych osób, mądra, opiekuńczą i emocjonalną. Z bogatym życiem wewnętrznym, iraz świadomością dobra i zła w sobie. 

 

# Jak człowieka postrzegają inni

Sprawiedliwość VIII

 

Jako osobę prawą, prawdomówną, oceniającą wszystkich jednakowo, empatyczną, rozsądną, wybaczającą i uczciwą. 

 

Macie jakieś uwagi? 

Bardzo chętnie poznam Waszą interpretację.

 

Edytowane przez Kostroma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lianna napisał:

Dlaczego na pozycji 1 jest Kapłanka, on 14 z dnia, to powinno być Umiarkowanie ?

Zgadza się, mój błąd, z przyzwyczajenia obliczania numerologicznego.

Dzięki wielkie za uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został wyłapany mój błąd, z czego bardzo się cieszę, aczkolwiek w wyniku tego cały portret jest niepoprawny. 

Przeliczę go jeszcze raz i napiszę w formie poprawnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, aż mi wstyd, ale jestem na etapie nauki portretu i robię jeszcze byki. Dlatego naprawdę cenna jest dla mnie każda uwaga. 

Do rzeczy. 

 

W drodze życiowej człowieka nie mamy Kapłana, tylko Umiarkowanie, co możne nam sugerować iż był spokojnym dzieckiem, umiejącym nad sobą panować. Cesarz i Słońce nam zostają. 

 

Następna zmiana to podświadomość. 

Zamiast Eremity mamy Księżyc. W tym wypadku jasna karta, duża intuicja, wrażliwość, pierwiastek kobiecy, duży kontakt ze swoim wnętrzem, wrażliwość. 

 

Mag zostaje tak jak był. 

 

Nadświadomość - zamiast Koła mamy Słońce. 

Optymistyczne podejście do świata, pewność siebie. Silna osobowość, charyzma. 

 

Misja z jaką przyszedł na świat człowiek. 

Zamiast Kochanków mamy Diabła, co przyznam szczerze trochę mnie zaskakuje. Interoretowałabym to mimo wszystko jako umiejętne wykorzystywanie energii, pozytywne wpływanie na innych, walka z uzależnieniami, pomoc innym w tej kwestii. Nie widzę tutaj aby ten archetyp realizował się negatywnie. 

 

Dary pomagające w wypełnieniu misji. 

Zamiast Umiarkowania mamy Maga, czyli umiejętności komunikacji, zjednywania sobie ludzi, przemawiania, konwersacji, siły przebicia, charyzmy, umiejętności interpersonalnych. 

 

Harmonia psychiczna. 

Zamiast Sądu mamy Wieże. 

Czyli radzenie sobie z problemami, rozwiązywanie na bieżąco trudności, umiejętność naprawiania niepowodzeń. 

 

Jak postrzega siebie. 

Zamiast Kapłanki mamy Rydwan. 

Postrzega siebie jako człowieka dążącego do przodu, sukcesywnie realizującego zamierzone cele, dynamicznego i nastawionego na osiągnięcie sukcesu. 

 

Jak postrzegają go inni. 

Zamiast Sprawiedliwośći mamy Gwiazdę. 

Ludzie widzą go jako osobę kreatywną, umiejąca dostrzec piękno i taką która sama to piękno pokazuje. 

Widzą go jako osobę wrażliwą i gotową do niesienia pomocy. 

 

W obrazie wewnętrznym pojawia nam się dwa razy karta Słońca, która może realizować się nagatywnie, aczkolwiek w tym wypadku wydaje mi się że tak nie jest. 

Chyba że macie inne zdanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...