Jump to content

Czarna postać

Blackraven
 Share

Recommended Posts

Na forum jest wiele wpisow o widzeniu czarnej postaci w habicie. Kilka lattemu tez cos takiego widzialam jakby w blyskawicy. Tzn ta postac przemknela przez moj pokoj a towarzyszyl temu taki blysk wokol niej. Trwalo to moze 3 sekundy. Z tym ze to cos nie miala twarzy tylko szkielet. Co to bylo? Dodam ze to bylo zdarzenie jednorazowe i od tamtej pory nic sie nie zdarzylo co mogloby mnie wprawic w niepokoj.

• Sad 1

• Ismer changed the title to Czarna postać
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Szkielet zamiast twarzy... no kojarzy się ze śmiercią ;) Możliwości są dwie:

1. Może to była istota, która przypadkiem stała się widoczna w naszym wymiarze.

2. Słyszałam o takich istotach (i widziałam) one zwykle wysysają energię, ale skoro nic się nie stało, to stawiałabym na rozwiązanie nr 1, chyba, że czułaś się źle kiedy się to rozpoczęło, u mnie było to tak, że kiedy bardzo płakałam to się to zmaterializowało przy moim łóżku, ale kiedy popatrzyłam na tę istotę, to nagle się rozpłynęła, a smutek i żal odpłynęły natychmiast. 

• Like 1
  • Sad 1

• 1 month later...

Szczerze mowiac nigdy nie mialam tego typu doswiadczenia...a jak Ty na to zareagowalas? Umarlabym ze strachu na Twoim miejscu...

No i czy cos szczegolnego sie wydarzylo tego dnia, w jakim bylas nastroju? 

6 minut temu, runoutofbreath napisał:

Szczerze mowiac nigdy nie mialam tego typu doswiadczenia...a jak Ty na to zareagowalas? Umarlabym ze strachu na Twoim miejscu...

No i czy cos szczegolnego sie wydarzylo tego dnia, w jakim bylas nastroju? 

Miałam gorszy dzień wtedy. Ale nic szczególnego się nie działo. 

No lekko zawał mialam. Żartuje oczywiście się przestraszylam i szybko zapaliła światło no i już do rano było zapalone...

• Sad 1

• 3 months later...

Mialam kiedys bardzo realistyczny sen, po ktorym,jak otworzylam oczy, wszystko bylo tak, jak w snie, tyle, ze bez czarnej postaci. Ta czarna postac stala w drzwiach w moim snie, nic nie robila, tylko stala. Nie widzialam zadnych rysow twarzy, chociaz cala sylwetka wygladala na ludzka. Do tej pory nie wiem, co to bylo.

Posted (edited)
33 minuty temu, Aume napisał:

Mialam kiedys bardzo realistyczny sen, po ktorym,jak otworzylam oczy, wszystko bylo tak, jak w snie, tyle, ze bez czarnej postaci. Ta czarna postac stala w drzwiach w moim snie, nic nie robila, tylko stala. Nie widzialam zadnych rysow twarzy, chociaz cala sylwetka wygladala na ludzka. Do tej pory nie wiem, co to bylo.

A miales uczucie paralizu ciala? Moze nie mogles sie wybudzic ztego snu? Towarzyszylo Ci uczucie strachu?

Edited by Blackraven

1 hour ago, Blackraven said:

A miales uczucie paralizu ciala? Moze nie mogles sie wybudzic ztego snu? Towarzyszylo Ci uczucie strachu?

Tak, nie moglam sie ruszyc, ale to raczej wynikalo z tego, ze nie mialam gdzie uciec, bo postac stala w drzwiach, wiec stwierdzilam, ze jak nie moge uciec, to nie bede sie ruszac i moze ta postac sobie pojdzie. I oczywiscie tez sie balam.

• Ekspert
Posted (edited)
3 godziny temu, Aume napisał:

No właśnie typowy paraliż przysenny. Jesteśmy półprzytomni i świadomi gdzie jesteśmy i jak leżymy, ale wciąż działają hormony snów: nie możemy się ruszać i na rzeczywistość nakłada nam się sen. Z jakiegoś powodu na całym świecie ludziom  śnią się wtedy te ciemne postacie.

Nie ma się czego bać, na forum są osoby, którym się to przytrafia. Sama na początku ze strachu też się nie próbowałam ruszać. Można nawet nie być świadomym, że ciało jest zdrętwiałe.

Zwiększoną szansę ma się to przy chorobie alkoholowej, stresie, zaburzeniach snu i problemami z układem nerwowym.

Edited by Ragna
  • Like 1
  • Super 1
  • Thanks! 1