Skocz do zawartości

Znajomy


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Rano zadzwonił do mnie znajomym z którym kiedyś byłam na dwóch randkach. Później próbowałam mnie wyciągać na wake ale nie byłam zainteresowana jego towarzystwem. Teraz zaprosił mnie do siebie kusząc drogimi zabiegiem z dziedziny kosmetologi miękkiej. Plus opcja dorobienia sobie pieniędzy jeśli weszłabym w biznes. 
jego intencje wobec mnie - Słońce (10 mieczy as pucharów) - lubi mnie i widzi chyba potencjał, ale nie liczy lub właśnie na liczy ze mogłoby być jakieś uczucie, bo nic takiego nie będzie miało miejscach 

w mysli - 6 mieczy - próbuje do mnie dotrzeć w inny niekonwencjonalny sposób 

w sercu - giermek mieczy - czuje ze tylko na rozmowie się zakończy - słusznie rozmowie i jeśli biznes opłacalny to może się zainteresuje 

co robi - 8 buław - kontaktuje się ze mną 

co ukrywa - 2 monet bo 4 puchary - szuka chyba towarzystwa i nie jestem jedyna bo jest jakiś znudzony, biznes raczej tez nie idzie jakby chciał 

dalsza przyszłość - giermek buław królowa pucharów Koło Fortuny Krol buław Krol pucharów 10 monet - skorzystam z propozycji i los mi przyniesie mężczyzn może jego znajomego związanego z tym biznesem, może i pieniądze 

rada - 8 monet (słońce) warto zastanowić się nad biznesem i podejść lekko do tematu 

 

na samo pytanie czy zarobiłabym na tym obiecujące karty Koło Fortuny 3 monety Słońce a ze jestem w pierwszym roku to sprawdzam oferty płynące ze świata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Rano zadzwonił do mnie znajomym z którym kiedyś byłam na dwóch randkach. Później próbowałam mnie wyciągać na wake ale nie byłam zainteresowana jego towarzystwem. Teraz zaprosił mnie do siebie kusząc drogimi zabiegiem z dziedziny kosmetologi miękkiej. Plus opcja dorobienia sobie pieniędzy jeśli weszłabym w biznes. 
jego intencje wobec mnie - Słońce (10 mieczy as pucharów) - lubi mnie i widzi chyba potencjał, ale nie liczy lub właśnie na liczy ze mogłoby być jakieś uczucie, bo nic takiego nie będzie miało miejscach 

w mysli - 6 mieczy - próbuje do mnie dotrzeć w inny niekonwencjonalny sposób 

w sercu - giermek mieczy - czuje ze tylko na rozmowie się zakończy - słusznie rozmowie i jeśli biznes opłacalny to może się zainteresuje 

co robi - 8 buław - kontaktuje się ze mną 

co ukrywa - 2 monet bo 4 puchary - szuka chyba towarzystwa i nie jestem jedyna bo jest jakiś znudzony, biznes raczej tez nie idzie jakby chciał 

dalsza przyszłość - giermek buław królowa pucharów Koło Fortuny Krol buław Krol pucharów 10 monet - skorzystam z propozycji i los mi przyniesie mężczyzn może jego znajomego związanego z tym biznesem, może i pieniądze 

rada - 8 monet (słońce) warto zastanowić się nad biznesem i podejść lekko do tematu 

 

na samo pytanie czy zarobiłabym na tym obiecujące karty Koło Fortuny 3 monety Słońce a ze jestem w pierwszym roku to sprawdzam oferty płynące ze świata 

Intencje ma dobre o czym mówi Słońce, ale są one stricte koleżeńskie. Karty w nawiasie mówią, że chwilami coś do Ciebie zaczynał czuć ale to umarło i pozostałą jedynie sympatia przyjacielskie.

6 Mieczy w myślach mówi o dystansie i chłodzie i to samo jest w sercu. On Cię traktuje jako przyjaciółkę ale emocje ma bardzo stonowane, o czym też mówi Paź Mieczy w sercu.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zakretka23 napisał:

co ukrywa - 2 monet bo 4 puchary - szuka chyba towarzystwa i nie jestem jedyna bo jest jakiś znudzony, biznes raczej tez nie idzie jakby chciał 

dalsza przyszłość - giermek buław królowa pucharów Koło Fortuny Krol buław Krol pucharów 10 monet - skorzystam z propozycji i los mi przyniesie mężczyzn może jego znajomego związanego z tym biznesem, może i pieniądze 

rada - 8 monet (słońce) warto zastanowić się nad biznesem i podejść lekko do tematu 

W dalszej przyszłości widać Ciebie zakochaną. Koło Fortuny  + dwóch królów wprost mówi, że są Ci przeznaczeni dwaj Panowie, ale to będzie na zasadzie flirtu bo ciąg tych kart otwiera Paź Buław, który jest "przygodożercą"...

Nie zważając na przyszłość karty radzą jednak przyjąć propozycję od tego znajomego. 8 Denarów to karta pracy, takiej może upierdliwej i niezbyt dobrze płatnej ale Słońce daje Ci gwarancję satysfakcji, radości. Mimo to ta praca Cię zadowoli, może to jest coś co lubisz robić... więc bierz tą propozycję.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zakretka23 napisał:

samo pytanie czy zarobiłabym na tym obiecujące karty Koło Fortuny 3 monety Słońce a ze jestem w pierwszym roku to sprawdzam oferty płynące ze świata 

Wiesz co.. coś tam zarobisz. Koło Fortuny to karta gwarancji, bo to co losowe to nieuniknione, więc to pewniak. Przeznaczenia nie oszukasz, więc oczywiście, że zarobisz ale moim zdaniem to nie będą kokosy. 

3 Denarów to karta pojedynczych zleceń coś na zasadzie umowy o dzieło, więc kasa napewno zasili Twoją skarbonkę ale bardziej tu się jednak zaznacza Twoja radość z tego, że mogłaś w tym uczestniczyć niż z powodów finansowych o czym mówi Słońce 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...