Skocz do zawartości

Druga połowa listopada


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zwykle bywa postawiłam karty na drugą połowę listopada :) 

 

 

Aura
królowa buław + 6 pucharów + paź denarów

Będzie energicznie, może poczuję się prawdziwą kobietą za przyczyną Pana z przeszłości jakiegoś młodszego, który się do mnie odezwie. Tutaj jakieś wspominajki będą :)

 

Praca
Koło fortuny + paź mieczy + kochankowie

Tutaj wydarzy się coś niespodziewanego, jakaś kłótnia i będą sie zastanawiała co zrobić, co wybrać.

 

Uczucia
8 pucharów + 8 buław + 3 buławy

Początek to zły nastrój, ale później zdecydowanie się coś ruszy i pojawią się nowe perspetywy, ale nic tutaj konkretnego w sensie, ze ktoś się pojawi.

 

Najważniejsze wydarzenie
królowa mieczy + sprawiedliwość + 4 denary

Coś sie tutaj wydarzy, jakieś sprawy formalne, może jakaś kłótnia co spowoduje, że zamknę się w 4 ścianach i swoim świecie

 

Rada
świat + król mieczy + 10 buław

Spojrzeć przed siebie na otaczający świat, zamknąć pewien etap i przestać dźwigać cieżar związany z Panem z przeszłości.

 

Znajomość z X (obecnie nie mamy kontaktu ze sobą nasze drogi się rozeszły)
5 buław + rycerz denarów + 2 miecze

Jakby miała dostać jakąś wiadomość odnośnie Pana co spowoduje, że będę miała sprzeczne uczucia.

 

W drugiej połowie listopada wypadają moje urodziny, ale nie widać tutaj jakiś wielkich niespodzianek :) Może ktoś pomoże w interpretacji i spojrzy z innej strony :) Będę bardzo wdzięczna :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
królowa buław + 6 pucharów + paź denarów

Zwalą Ci się na głowę zadania lub projekty z przeszłości o czym mówi Paź Denarów w połączeniu z 6 Pucharów. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
Koło fortuny + paź mieczy + kochankowie

Przeznaczone jest Ci przejście na tryb zdalny. Paź Mieczy to karta wiadomości, korespondencji służbowej, a koło fortuny to nie tylko przeznaczenie ale też informacja, że pracy będzie raz mniej, a raz więcej. Samo przejście na inny tryb pracy wywoła u Cb mnóstwo wątpliwości.. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
8 pucharów + 8 buław + 3 buławy

Odpuścisz sobie ten temat. 8 Buław to karta komunikacji ale poprzedza ją karta rezygnacji z tego rodzaju rozrywki. Po prostu ten temat odłożysz na inny czas. 3 Buław to karta przyszłości.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
świat + król mieczy + 10 buław

A tu karty bardzo ciekawie się ułożyły. Zobacz Mała 83 ;) karta otwartości poprzedza kartę odizolowanego Króla Mieczy.. 

Widać, że jesteś bardzo zmęczona, więc Tarot radzi wyłączyć się. Staraj się nie myśleć o tej pandemii bo Świat może mówić o Covid-19, a to przecież światowy problem..

Generalnie zamknij się w swoim świecie, nie myśl o problemach i innych trudnych sprawach.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (obecnie nie mamy kontaktu ze sobą nasze drogi się rozeszły)
5 buław + rycerz denarów + 2 miecze

To widać, że nie macie kontaktu. O tym mówi 2 Mieczy na zamknięciu i tak to pozostanie, niestety.

5 Buław to jakieś nieporozumienia, konflikty czy kłótnie.

 

Wszystkiego dobrego  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 chyba faktycznie musze nabrać dystansu do tego co sie dzieje w Polsce, bo przytłacza mnie to wszystko i martwię się. A z drugiej strony nie mam przecież na to wszystko wpływu :) Co do uczuć to faktycznie odłożyłam je na boczną półkę i twierdzę że przyjdzie na to czas na spokojnie :)

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 chyba faktycznie musze nabrać dystansu do tego co sie dzieje w Polsce, bo przytłacza mnie to wszystko i martwię się. A z drugiej strony nie mam przecież na to wszystko wpływu :) Co do uczuć to faktycznie odłożyłam je na boczną półkę i twierdzę że przyjdzie na to czas na spokojnie :)

Pozdrawiam serdecznie 

Nie ma sprawy ;)

Czas jest parszywy. Idzie drugi lockdown, więc ciężko o tym nie myśleć. W kwestii uczuć na pewno pojawi się ten jedyny i odpowiedni, tylko trzeba niestety swoje odczekać i zdać się na los, bo przeznaczenie wie dokąd nas prowadzi. Przyśpieszając coś sztucznie możemy sobie zaszkodzić, bo docelowo to nie będzie "to", tylko narazimy się na nerwy..

 

Powodzenia no i wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

No faktycznie czas mamy jaki mamy a  boję się też o rodziców, bo są w wieku nie najmłodszym i rożnie mogą przejść zarażenie, ale trzeba być dobrej myśli i myśleć pozytywnie :) Nakręcanie się nic nie da :) A do uczuć faktycznie zostawiałam to losowi nie szukając na siłę

Dzięki jeszcze raz i wszystkie dobrego życzę :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura: bedzie jakaś szansa (paź monet), może zawodowa, dzięki której się uwolnisz, poczujesz bardziej relaksowi i zapanujesz nad swoim życiem (Królowa Buław), może rzeczywiście zaznaczyła się propozycja (paź monet), powrotu do pracy z domu (6 Kielichów). W każdym razie pozytywnie to na Ciebie zadziała - da więcej radości, energii :)

 

Praca: zgodzę się z Ziomalem, chyba pojawi się kolejna (Koło) propozycja (paź) pracy z domu, wstaniesz przed wyborem (Kochankowie)

 

Uczucia: z początku może być nie za ciekawie, ciężkie klimaty emocjonalne (8 Kielichów), jednak - nie wiem, czy jesteś w związku - lub to przegadasz z partnerem (8 buław), i relacja będzie się rozwijała dalej (3 buław), lub nowa znajomość (8 buław), która będzie się rozwijała dalej :)

 

Najważniejsze wydarzenie: bedziesz pracowała z domu (4 monet), na dystans (Miecze, Sprawiedliwość). Może będą jakieś zmiany w umowie (Sprawiedliwość).

Rada: uwolnić się (Świat) od uciążliwego (10 buław) Pana (Król). Może chodzić o tego X.

 

Znajomość z X:

Może coś na chwilę się ruszy (5 buław), w niekoniecznie przyjemnych klimatach, ale raczej cofniecie się (2 mieczy) i tak pozostanie na długo (Rycerz Monet).

 

Udanej 2 części miesiąca :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Willow za interpretację. Co do uczuć to jestem singlem i jakoś obok nikogo na horyzoncie :)  Natomiast Pan X to kontaktu nie mamy ale pomyślałam, że może złoży życzenia urodzinowe i zapadnie znowu cisza, choć tutaj bardziej jakieś kłótnie niż coś miłego wyszło :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.11.2020 o 18:05, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

 

Aura
królowa buław + 6 pucharów + paź denarów

Oj przeszłość do mnie zapukała i przy okazji urodzin odezwało się kilku kolegów z przeszłości, którzy jak szybko się pojawili tak szybko zniknęli. Głównie to propozycje jednego co sprawiło, że poczułam się jak prawdziwa kobieta i połechtało moje ego :)

 

Praca
Koło fortuny + paź mieczy + kochankowie

Pracować pracuję z domu, ale jakaś taka atmosfera się zrobiła dziwna i zaczęłam myśleć co tutaj zrobić, może zacząc rozglądać się za czymś innym jak ta cała pandemia minie. Dylematy mam trochę

 

Uczucia
8 pucharów + 8 buław + 3 buławy

Na początku nastrój był słaby, ale później jak machina ruszyła to miałam już dość, bo tyle osób sobie przypomniało o mnie ale niestety to osoby oczekującego tylko jednego. Był jeden Pan z którym myślałam, że coś więcej wyjdzie ale zniknął

 

Najważniejsze wydarzenie
królowa mieczy + sprawiedliwość + 4 denary

Odcięłam się od innych, bo sporo osób pojawiło sie nie mających nie czyste intencje i zamknęłam się w 4 ścianach

 

Rada
świat + król mieczy + 10 buław

Zapomnieć o Panu X. Pracuję nad tym i małe koki robię do przodu

 

Znajomość z X (obecnie nie mamy kontaktu ze sobą nasze drogi się rozeszły)
5 buław + rycerz denarów + 2 miecze

Brak kontaktu było

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...