Skocz do zawartości

Budzenie sie tuz po 3 w nocy


tencosni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

od kilka lat dość często (mniej więcej raz na tydzień) budzę się tuz po trzeciej w nocy, niezależnie od godziny, o której pójdę spać. Czy to cos znaczy?

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na instagranie sledze dr sobkowiak, ktora jest internista i dietetykiem. Mowila ostatnio ze poszczegolne organy maja swoje godziny regeneracji w ciagu doby. Jezeli budzisz sie w nocy o okreslonej godzinie to warto zwrocic uwage na organ ktory regeneruje sie o tej wlasnie godzinie. A jaki to organ to sprawdz sobie w necie. Jezeli uzywasz pinterestu to tam napewno sa tablice.

 

Sprawdzilam ze do 3 watroba po 3 pluca. Moze to miec zwiazek z tlumionymi emocjami. Tu masz wiecej

https://www.google.com/amp/s/mamadu.pl/amp/137923,zegar-aktywnosci-narzadow-sprawdz-co-sprawia-ze-budzisz-sie-w-nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzenie.

Nie wydaje mi sie, aby to u mnie były płuca, ponieważ mam to ja i jeszcze jeden człowiek, z którym mam pewna wspólna cechę psychiczną, która niezwykle rzadko wystepuje u innych. Lecz wezme to pod uwagę.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałam ogromne problemy ze snem i trafiłam w końcu na warsztaty pracy nad snem. Także wybudzałam się około 3 i miało to związek z tym, o której zazwyczaj chodziłam spać. Chodziło o to, że mój organizm zaczynał się po prostu wybudzać od godziny 3, a dodatkowo miałam sporo źródeł światła w pokoju. Jakieś cotton balls, diody, migająca dioda telefonu, rolety przepuszczające światło z ulicy. Wszystko skończyło się, jak kupiłam porządne rolety, wyeliminowałam całą elektronikę z sypialni oraz przestałam spać przy świetle + ćwiczenia oddechowe przed snem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybudzalam tez kiedys jakos 2-3 jak zaczelam sieprzestawiac z trybu nocnego na normalny czyli chodzenie o 22. 

 

3 godziny temu, tencosni napisał:

Dzięki za odpowiedzenie.

Nie wydaje mi sie, aby to u mnie były płuca, ponieważ mam to ja i jeszcze jeden człowiek, z którym mam pewna wspólna cechę psychiczną, która niezwykle rzadko wystepuje u innych. Lecz wezme to pod uwagę.

 

 

W tym artykule tez jest ainfo o semocjachkrywanych emocjach ktore moga za tym stac. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...