Skocz do zawartości

Pan od lodówki


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wystawiłam prawie nowa lodówkę do sprzedaży. Stała nie używana w piwnicy. Dzisiaj przyjechał mężczyzn który zadał pytanie czy mam mężczyznę i czy umówię się z nim na randkę. Zgodziłam się bo lubie wysportowanych mężczyzn z oczywistych względów. 
 

czy warto podejść do tematu, jakim jest mężczyzna - 7 buław (koło fortuny) Sąd Sprawiedliwość - jakby los mi go podesłał, widać ze uprawia sport i lubi robić to sam 7 buław, rodzinny i uczciwy 

 

co będzie gdy się umówiony - Siła 10 pucharów (Mag Krol monet) Mag 

Sile odczytuje jako wspólna pasje do sportu, dobrze będę czuła się w jego towarzystwie a on będzie próbował mnie oczarować 


 

tło  sytuacji - as pucharów - opcja na uczucie 

przeszłość - Pustelnik - jestem ponad rok sama 

przeszkody - 4 puchary - moje znudzenie mężczyznami którzy mnie podrywają 

pomaga - 8 buław - łatwość w komunikacji 

rada - śmierć - idzie duża zmiana i kończy się pewien etap, teraz nie wiem czy ta znajomość ma mnie transformować, czy ona szybko się zakończy jeśli się rozpocznie, bo w zanadrzu są jeszcze inni panowie 

mnie uniknione - 8 mieczy (świat) kontakt telefoniczny, internetowy 

przyszłość - Sad - spotkamy się jeszcze 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

czy warto podejść do tematu, jakim jest mężczyzna - 7 buław (koło fortuny) Sąd Sprawiedliwość

Uważam, że musisz go najpierw dobrze poznać. Sprawiedliwość i Sąd to karty weryfikacji, więc nie podejmuj pochopnych decyzji, oceń Pana na chłodno i trzymaj należyty dystans o czym mówi 7 Buław.

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

co będzie gdy się umówiony - Siła 10 pucharów (Mag Krol monet) Mag 

A będzie bardzo fajnie. Będziecie się dobrze ze sobą czuli, będą wspólne tematy, może być nawet flirt.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

tło  sytuacji - as pucharów - opcja na uczucie 

przeszłość - Pustelnik - jestem ponad rok sama 

przeszkody - 4 puchary - moje znudzenie mężczyznami którzy mnie podrywają 

pomaga - 8 buław - łatwość w komunikacji 

rada - śmierć - idzie duża zmiana i kończy się pewien etap, teraz nie wiem czy ta znajomość ma mnie transformować, czy ona szybko się zakończy jeśli się rozpocznie, bo w zanadrzu są jeszcze inni panowie 

mnie uniknione - 8 mieczy (świat) kontakt telefoniczny, internetowy 

przyszłość - Sad - spotkamy się jeszcze 

As Pucharów mówi o tym, że pragniesz tej miłości, ale co z tego, jak Ty czegoś nie dostrzegasz, wybrzydzasz.. 4 Pucharów to karta marnowania potencjału poprzez zaślepienie. Możesz mieć nieco wygórowane wymagania. 

Karty radzą zmienić podejście. Nie zniechęcaj się, nie patrz na facetów przez pryzmat tych cech, których nie tolerujesz...

Spójrz na to z innej lepszej perspektywy, bo 4 Pucharów to karta malkontentów, czyli osób, które nie doceniają tego co dobre. Widzą tylko to co niekorzystne i dlatego możesz coś przegapić.

Śmierć mówi - Zmień do tego stosunek.

Nie unikniesz blokady kontaktu osobistego. Świat to karta internetu, podobnie zresztą jak 8 Mieczy,  a więc spotkań może nie być. Świat też sugeruje przyczynę, a jest nią pandemia i lockdown.

Docelowo powinno się udać ale najpierw musisz się oczyścić, zmienić postępowanie o czym mówi Sąd Ostateczny.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 5.11.2020 o 11:13, zakretka23 napisał:

Wczoraj wystawiłam prawie nowa lodówkę do sprzedaży. Stała nie używana w piwnicy. Dzisiaj przyjechał mężczyzn który zadał pytanie czy mam mężczyznę i czy umówię się z nim na randkę. Zgodziłam się bo lubie wysportowanych mężczyzn z oczywistych względów. 
 

czy warto podejść do tematu, jakim jest mężczyzna - 7 buław (koło fortuny) Sąd Sprawiedliwość - jakby los mi go podesłał, widać ze uprawia sport i lubi robić to sam 7 buław, rodzinny i uczciwy 

 

co będzie gdy się umówiony - Siła 10 pucharów (Mag Krol monet) Mag 

Sile odczytuje jako wspólna pasje do sportu, dobrze będę czuła się w jego towarzystwie a on będzie próbował mnie oczarować 


 

tło  sytuacji - as pucharów - opcja na uczucie 

przeszłość - Pustelnik - jestem ponad rok sama 

przeszkody - 4 puchary - moje znudzenie mężczyznami którzy mnie podrywają 

pomaga - 8 buław - łatwość w komunikacji 

rada - śmierć - idzie duża zmiana i kończy się pewien etap, teraz nie wiem czy ta znajomość ma mnie transformować, czy ona szybko się zakończy jeśli się rozpocznie, bo w zanadrzu są jeszcze inni panowie 

mnie uniknione - 8 mieczy (świat) kontakt telefoniczny, internetowy 

przyszłość - Sad - spotkamy się jeszcze 

podpisuje się pod Twoją interpretacją, widać, że warto wchodzić w tą znajomość, widać że facet konkret jak tak przy okazji lodówki zagadał i umówił się na randkę. Po 7 buław widać, że gość ma łeb na karku i jest bardzo asertywny, Sąd to podkreśla bo w tej karcie wychodzą ludzie bardzo zasadniczy a sprawiedliwość no masz typowy męski charakter przed sobą... będzie dla Ciebie wyzwaniem

CO będzie jak się umówicie... żeby tylko się nie okazało, że gość ma rodzinę... ciekaw jestem weryfikacji, po tym podwojonym Magu

ale rozkłąd główny wygląda obiecująco, duża szansa na zakochanie i związek

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...