Skocz do zawartości

Mam pare ksiazek do sprzednia.


Amethyst

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
W dniu 8.11.2020 o 17:48, Amethyst napisał:

Musze porobic zdjecia. :)

Amethyst, nie musisz robić zdjęć, wystarczy tytuł, autor i cena. 

Czekamy na Twoją ofertę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 zl copycat Wiedzmina. :) autor zna sie z Sapkowskim i chyba to nawet byl jakis zaklad na konwencie czyja historia z mutantm ukatrupiajacym inne mutanty lepiej sie sprzeda. :)

Trop kotolaka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 12:17, Amethyst napisał:

40 zl Bialy KRUK!

Dziękuje , mam...

W dniu 11.11.2020 o 12:26, Amethyst napisał:

300 zl do negcjacji, jedyne unikalne polskie wydanie, nigdy nie bylo wznowien.

Ciekawa pozycja , ale cena zaporowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2020 o 15:08, Piko napisał:

Dziękuje , mam...

Ciekawa pozycja , ale cena zaporowa...

Jak napisalem do negocjacji, dalem tak zeby bylo z czego zejsc, zaproponuj swoja.

Pamietaj ze wydana w ograniczonym i jedynym nakladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wtrącam się do bazaru, ale teraz muszę to zrobić.

 

Piko - jeśli nie masz zamiaru kupna, to proszę nie komentuj cen.

Jeśli Ty albo ktoś inny jest zainteresowany kupnem, to - o ile cena wydaje mu się za duża, może je negocjować z oferentem, może zaproponować ile jest w stanie dać. Może je także sprawdzić w sieci, podobnie jak dostępność książki. 

 

Amethyst: chwyty reklamowe  w stylu "hit" nie są zabronione, ale warto zapoznać się z ofertą rynkową żeby dostosować ten hit do realu, bo mimo iż teoretycznie "widziały gały co brały", to nie chciałabym, aby niezorientowany nabywca miał później pretensje, że Ezoforum puściło go trąbę. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ismer napisał:

Amethyst: chwyty reklamowe  w stylu "hit" nie są zabronione, ale warto zapoznać się z ofertą rynkową żeby dostosować ten hit do realu, bo mimo iż teoretycznie "widziały gały co brały", to nie chciałabym, aby niezorientowany nabywca miał później pretensje, że Ezoforum puściło go trąbę. 

Serio, to wydanie narawde jest bardzo dobre i praktycznie niedostepne. Dalem cene nieco z gorka zeby moc zejsc z niej.

Mi juz przeszlo zglebianie Kabaly ale jak sie tym zajmowalem to lepszego tlumaczenia nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

ja mówiłam o "Mandali życia",  nie o Sefer Jecira; fakt, że jest to dobra pozycja i jeśli komuś na niej zależy to przystąpi do negocjacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ismer napisał:

ja mówiłam o "Mandali życia",  nie o Sefer Jecira; fakt, że jest to dobra pozycja i jeśli komuś na niej zależy to przystąpi do negocjacji :) 

Hahaha, no i wyszlo moje Faeriowe roztrzepanie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...